دونده آماده به بسته کیسه های خود را برای توکیو ماراتن خرد شد در روز دوشنبه زمانی که آنها متوجه شدند که مسابقه دهندگان تنها اجازه خواهد داد که چند صد ورزشکاران نخبه برای شرکت به دلیل coronavirus نگرانی.

محلی دونده Zelia Magliozzi نوشت: در Facebook, “هیچ کلمه امروز (گریه شکلک عصبانی شکلک). شماره 6 ستاره دان این سال برای من! توکیو ماراتن لغو شده است برای عموم مردم و تنها نخبگان را اجرا خواهد کرد. خواهد سعی کنید به تمرکز بر روی چیزهای مثبت پایان من ماراتن بوستون جمع آوری کمک های مردمی و رفتن من غرق غم و اندوه با بستنی پسته (شکلک گریه).”

دونده پل Addicott نوشت: در Instagram که اخبار بود “فقط برش.”

“من به دنبال به جلو به گرفتن بخشی در #tokyomarathon به عنوان اولین مسابقه برای خودم در سال های بسیاری است. من امیدوار بودم به #BQ من 6 ستاره در #bostonmarathon سال آینده و آموزش من در جریان بوده است, خوب,” او نوشت. “نبود آن را ارزان در واقع من تا به حال به یک وام به پرداخت هزینه پروازهای… من پرواز غیر قابل استرداد هستند.

“من احساس کمی متاسفم برای خودم در حال حاضر, و من احساس وحشتناک برای هر کس دیگری که امضا شد برای توکیو آن را فقط برش,” او نوشت. “این واقعیت که شما هنوز هم می تواند پرواز به ژاپن و آنها در حال برگزاری رویداد برای نخبگان احساس می کند کمی ناعادلانه است.”

دونده جینا McHugh ارسال شده در Instagram که او از سمت چپ با یک “غیر منتظره احساس.”

“این یک احساس شدید, سپاسگزاری,,” او نوشت. “قدردانی که این بزرگترین ناامیدی از روز من. وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم دیگر در مواجهه با شرایط بسیار بدتر از این است. بدبختی من حداقل است. قلب من می رود به هر کس تاثیر Coronavirus. من فکر می کنم و دعا می کنم در مورد آن در هر روز است.”

دیگر کسانی که در زمینه 38,000 دونده بودند تصمیم گرفتن در گشاد گشاد راه رفتن به دنبال به جلو به سال آینده جهان ماراتن عمده در ژاپن است.

دیگر محلی دونده پیتر معما نوشت: در Facebook “این بسیار ناامید کننده شخصا. اما ایمنی برای اولین بار.”

برخی از معما دوستان نوشت که آنها با عرض پوزش در مورد مسابقه گرفتن لغو شد اما معما به نظر می رسد به یک نگرش مثبت, پاسخ,, “همه خوب است. 2021 خواهد آمد ، مانند نژاد آن را تنها در یک جهت. رو به جلو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im