روسیه ایالات متحده و بریتانیا اتهامات از سلاح آزمون در فضا

مسکو (AP) — روسیه آمریکا را رد کرد و ادعا می کند که این آزمایش ضد ماهواره سلاح در فضا و جمعه اعلام کرد که این اتهامات در خدمت توجیه واشنگتن برنامه های خود را برای استقرار سلاح در مدار.

آمریکا و مقامات انگلیسی ادعا کرد پنج شنبه که جولای 15 تست از یک ضد ماهواره سلاح نشانه ادامه روسی تلاش برای توسعه فن آوری است که می تواند تهدید فضای دارایی های ایالات متحده و متحدان آن است.

وزارت خارجه روسیه این ادعا را رد کرده و گفت: در بیانیه ای که در جولای 15 آزمایش نمی هر گونه تهدید دیگر اشیاء در فضا و انطباق با قوانین بین المللی است.

آن را توصیف ادعا می کند به عنوان بخشی از یک “کمپین اطلاعات برای بی اعتبار کردن روسیه به فضا و فعالیت های صلح آمیز آن طرح با هدف جلوگیری از یک مسابقه تسلیحاتی در فضا.”

پرسید: به نظر ایالات متحده و بریتانیا اتهامات سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov به خبرنگاران گفت که “روسیه بوده است و هنوز یک کشور متعهد به تکمیل demilitarization از فضا و عدم استقرار هر نوع سلاح در فضا.”

روسیه وزارت دفاع پیش از این اعلام کرد که از جولای 15 رویداد درگیر “یک وسیله نقلیه فضایی” است که “بازرسی یکی از ملی ماهواره از فاصله نزدیک و با استفاده از تجهیزات خاص است.”

این وزارت افزود که بازرسی “ارائه اطلاعات ارزشمند در مورد جسم است که بازرسی که منتقل شد به زمین های کنترل مبتنی بر امکانات.”

اما ارتش آمریکا گفت: مقامات روسیه فعالیت مغایر با رسالت اظهار داشت بازرس ماهواره ای.

“روسیه سیستم های ماهواره ای استفاده می شود برای انجام این کار بر روی مدار سلاح آزمون همان سیستم ماهواره ای است که ما نگرانی در مورد در اوایل سال جاری زمانی که روسیه مانور در نزدیکی یک دولت ایالات متحده ماهواره ای” گفت: نیروی هوایی ژنرال John W. ریموند فرمانده ایالات متحده فرماندهی فضایی.

در فضای استراتژی سند منتشر شده در ماه گذشته پنتاگون اظهار داشت که “چین و روسیه در حال حاضر بزرگترین تهدید استراتژیک با توجه به توسعه خود را تست و استقرار counterspace و قابلیت های خود را در ارتباط دکترین نظامی برای اشتغال در درگیری گسترش به فضا است.”

نظامی روسیه گفت: در ماه دسامبر است که آن را انجام یک آزمایش با یک ماهواره کوچک که جدا از یک حامل “فضای پلت فرم.” آن گفت: این خودرو منتقل می شود تصاویر به بررسی “ویژگی های بیماری” از دیگر روسی ماهواره به عنوان بخشی از آزمایش. آن شرح داده شده در این آزمون به عنوان بخشی از تلاش مداوم برای بررسی وضعیت ماهواره.

چندین روسیه دیگر “بازرس” ماهواره راه اندازی شد زودتر با همان اظهار داشت: هدف آنها انجام مداری آزمون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net