روسیه ویروس موارد پیش افتادن از 1000

روسیه بسته شدن رستوران در سراسر کشور برای یک دوره شروع و در روز شنبه برای جلوگیری از گسترش coronavirus به عنوان گزارش تعداد موارد در کشور پیشی 1000.

رستوران ها هنوز هم قادر به ارائه خدمات در آن زمان با توجه به فرمان نخست وزیر میخائیل Mishustin منتشر شده بر روی وب سایت خود را در روز جمعه.

به گزارش coronavirus موارد از جمله حداقل سه نفر کشته شده اند که عمدتا در مسکو پایتخت این کشور و بزرگترین شهر. شهردار سرگئی سوبیانین هشدار داده است که تعداد واقعی موارد است که احتمالا “به طور قابل توجهی بیشتر است.”

روسیه ممنوع منظم پروازهای بین المللی و اعمال سختگیرانه قرنطینه اقدامات برای هر کسی که از ورود به کشور و هر کسی که می توانست در معرض کسی با این ویروس آلوده.

دولت تصمیم به تحمیل مستند اقدامات مانند آن دیده می شود در کشور همسایه چین و برخی از کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا و اسپانیا و فرانسه است.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور توصیه کرده است روس ها در سراسر کشور آدرس تلویزیونی به ماندن در خانه و گفت: کارگران باید مجاز به پرواز از دوشنبه تا جمعه هفته آینده و هنوز هم پرداخت می شود.

پوتین سخنگوی دیمیتری Peskov اطمینان عمومی در روز پنج شنبه که روسیه ندارد coronavirus بیماری همه گیر. “ما هنوز هم نیاز به آماده برای بدترین سناریو,” او گفت.

دنیس Protsenko یک پزشک عنوان درمان coronavirus بیماران در مسکو بیمارستان معتقد است که روسیه باید یک درک بهتر از تاثیر این بیماری در این کشور در هفته آینده.

Protsenko ملاقات با پوتین در اوایل این هفته در Kommunarka بیمارستان که در آن رهبر ملبس به یک hazmat کت و شلوار و ماسک و مشاهده درمان coronavirus بیماران.

در حالی که دیگر رهبران جهان را به انزوا با توجه به نگرانی در مورد داشتن شده است در معرض ویروس پوتین کشت تصویر است که او در خط مقدم این کشور در مبارزه با این بیماری همه گیر.

روسیه بسته مرز خود را با کشور همسایه چین که در آن بیماری سرچشمه در اوایل ماه ژانویه زمانی که این بیماری همه گیر شد و شروع به پدیدار شود.

مقامات روسی تبلیغ که پاسخ و همچنین quarantining از incomers به این کشور گفت: آنها با داشتن خنثی بیشتر گسترش ویروس از تجربه شده است توسط کشورهای دیگر است.

نگرانی در میان عموم مردم افزایش یافت در این هفته به عنوان پوتین به طور نامحدود به تعویق افتاد یک رفراندوم در سراسر کشور است که برنامه ریزی شده بود در ماه آینده برای تصمیم گیری که آیا او می تواند اجرا برای انتخاب مجدد.

پوتین 67 بوده است در قدرت به عنوان رئیس جمهور و یا نخست وزیر برای دو دهه بوده است. او طولانی ترین خدمت روسی و یا رهبر اتحاد جماهیر شوروی پس از ژوزف استالین.

همه پرسی در, تغییرات گسترده در قانون اساسی از جمله به تقویت قدرت دولت مقننه تحت سلطه سیاستمداران وفادار به پوتین بوده است, ترویج برای ماه توسط رهبری روسیه.

در اصل منتشر روسیه ویروس موارد پیش افتادن از 1000

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im