خبر خوب این است که برونز برای اولین بار-در-برای همیشه لطفا برای بازی پنج شنبه شب در Scotiabank عرصه در تورنتو بود و بی معنی نمایشگاه است. خبر بد این است که آنها برخی از کار را به انجام و مقدار زیادی از زمان برای انجام آن است.

و احتمالا حتی بدتر خبر ؟ براد Marchand چپ بازی در دوره سوم پس از نشان دادن برخی از ناراحتی با چه شبیه برخی از مرتب کردن بر اساس هسته ای آسیب است.

مربی بروس کسیدی نیست که اطلاعات زیادی در Marchand دیگر از گفتن به او فکر نمی کنم این موضوع جدی بود اما که آنها می خواهم که یک ایده بهتر در صبح است.

دیگر از آن, Columbus Blue Jackets نشان داد تا بیشتر آماده بازی از برونز و آن را نشان داد و با به ثمر رساندن سه گل پاسخ داده نشده در دوره اول و برد 4-1.

در اینجا برخی از نکات برجسته lowlights نقل قول ها و مشاهدات:

* جک Studnicka نیست نگاه از محل به عنوان خط دوم جناح راست. در واقع آن را مانند نگاه او آماده بود به غایب Ondrej Kase برخی بسیار جدی رقابت برای نقطه. او نه سرمایه گذاری بر روی فرصت های اولیه است که می تواند به تغییر این دوره از بازی. او ایجاد اولین فرصت با چیدن یک جن در امتداد دیوار سمت راست و حال و نگاه از داخل راست نقطه اما انتخاب به تصویب آن را به جیک DeBrusk که نمی تواند تبدیل. در دومین تلاش او ساخته شده خوب چوگان از پشت سر حرکت می کند اما در کلمبوس دروازه بان Joonas Korpisalo ساخته شده فوق العاده متوقف است.

او در ادامه به نقش و به دست آوردن اعتماد به نفس به عنوان بازی عینک.

کسیدی تصریح کرد که Studnicka را به ضرب گلوله در مقابل عبور ذهنیت اما تا به حال کمی بیشتر نگرانی برخی از “نرم” پشت دست ضربه زدن بازی تلاش است که نمی خواهد پرواز در سطح NHL. دیگر از آن Studnicka بود خیلی خوب رفو. با توجه به این که در این مرحله آن کسی حدس می زنم که Kase آماده خواهد شد برای کمک خوبی نشان از جوان Studnicka یکی از مهم ترین تحولات مثبت B مورد نیاز را ببینید.

* آن را نمیگیرد طولانی برای کسیدی را امتحان کنید و دریافت یک بازیکن توجه است. Sean Kuraly حال تمرین در طول فاز 3 و فاز 4 شیوه به عنوان یک سوم خط بال. در اوایل بازی او ساخته شده یک صلیب-یخ عبور فقط در خارج از خط آبی بود که به سرعت تبدیل به یک ضد حمله توسط آبی کت. Kuraly شد و سپس مورد ضرب و شتم دوباره به شبکه که در آن Boone Jenner قادر به تغییر مسیر یک لیام Foudy تصویب گذشته Tuukka Rask.

دفعه بعد ما شاهد Kuraly او در خط چهارم از سمت چپ در کنار پر Lindholm. که آیا آن را به معنای به عنوان یک زنگ خطری یا نه Kuraly شد, فیزیکی, اخلال حضور به عنوان بازی پیشرفت و برداشت یک یاور در ب را تنها هدف است.

“من فکر شان نیست قوی در اوایل بنابراین من نقل مکان کرد و او را که خط. او خیلی بهتر از بازی رفت و خود را در بر داشت گشاد گشاد راه رفتن. من نمی خواهم به بیش از تجزیه و تحلیل بسیاری از بازیکنان فردی. این بازی برای اولین بار در یک مدت زمان طولانی” گفت: Cassidy.

* Rask نمی شد تیز در اوایل بازی. او خرابکاری با چند پرتاب ریباند قبل از دادن تا سه گل و دو در 16 ثانیه — در دوره اول. او بهتر است به عنوان بازی عینک قبل از ساخت برنامه ریزی شده تغییر با Jaroslav Halak در 9:56 دوم. فن-کمتر جو بود چیزی برای بازیکنان برای دریافت استفاده می شود — و مبارزه را از طریق.

“برای من این نوع از احساس مانند یک مرحله عمل در ابتدا. چیدن pucks از غرفه بود نه یک مسئله فکر نمی کنم فقط هر یک بار در در حالی که ردیابی آن بود. که کمی غیر معمول بود با چهار ماه ، امیدوارم بازی بعدی من احساس بهتر” گفت: Rask.

کسیدی که تایید Rask را دریافت کنید شروع در روز یکشنبه باز گرد رابین بازی در برابر آگهی نیست تقصیر خود را به عنوان آنجا که این بازی در مقابل او گفت: “ضعیف ترین” بخشی از تیم خود را به بازی بر روی جوش ها که دیدم متعدد گردش.

* Marchand و پاتریس برگرون شوخی در روز چهارشنبه که آنها کسانی بودند که تا به حال به گرفتن تا دیوید Pastrnak که می خواهم از دست رفته کل فاز 3 در حالی که قرنطینه. آنها از دروغ گفتن نیست. Pastrnak نگاه به در midseason فرم در دوره دوم هدف است. او جمع آوری ارتجاعی از یک Kuraly نرم شات پمپ-جعلی بزرگ slapper و معمولی تضعیف آن را از طریق الویس Merzlikins’ خمیازه پنج سوراخ.

“من می دانستم که به آن بازی من قصد ندارم به احساس بزرگ اما آن بود که بد نیست و من کمی شگفت زده کرد. به همین دلیل من به پایان رسید تا بازی. به صداقت, من می خواهم به جای بازی و بازی-در حالت زودتر بهتر” گفت: Pastrnak.

* همانطور که انتظار می رود وجود دارد برخی از زنگ زدگی قابل رویت همه شب و شاید در هیچ جا بیشتر قابل توجه نسبت به یک تایمر. برگرون دیوید Krejci و جرمی Lauzon همه دامن زده خود تلاش برگرون از دست رفته یکی از قدرت خود را-بازی در سپر.

* Rask تا یک عدالت اجتماعی Twitterstorm بیش پوشیدن بوستون پلیس کلاه در مصاحبه ای در روز سه شنبه گفت که او در تلاش برای ایجاد یک بیانیه.

“این در واقع یک ضبط مصاحبه حتی اگر آنها گفت: آن را زندگی می کنند. من فقط با قرار دادن یک کلاه در صبح است. این یک بیانیه است. من قطعا با توجه به آنچه در جریان است در جهان در حال حاضر. من می دانم که من ایستاده با همه ضد نژاد پرستی. این یک بیانیه است. من معنی نیست که به کسی دلخور گفت: Rask.

بازیکنان باید یک روز مرخصی در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de