رایان مورفی “هالیوود” را برای شبکه تلویزیونی است بیدار ’40s فانتزی

حدود یک ساعت پیش

رایان مورفی روشن-چشم شیفتگی با 20 قرن هالیوود رویای ماشین خیلی زرنگ در ساخت ستاره ها و شکستن قلب کسانی که نمی متناسب با قالب. در میان تلفات: آنا مارس وانگ و هتی مک دنیل با استعداد بازیگر نقش اول زن از رنگ پروری به بازی کلیشه و مستور matinee idol راک هادسون.

داستان های خود را بخشی از “هالیوود” مورفی هفت-قسمت Netflix سری جریان در حال حاضر, اما تهیه کننده “American Horror Story” “9-1-1” و “مطرح” حاضر به ترک آن را در آن. در خوش بینانه نسخه از آنچه که می توانست یک hidebound صنعت است به چالش کشیده پررنگ نویسندگان و دیگران را که در تصویر.

سری طبع زندگی واقعی تراژدی از جمله بهره برداری جنسی از زنان و مردان با آن از اواخر 1940s بیدار هالیوود است. عمیقا دلتنگ روکش از زرق و برق شهر افسانه هاو روایات قومی و نام-بررسی لس آنجلس نشانه — مانند قرن صنعت پاتوق Musso & Frank کوره — اثبات اسطوره جذبه حتی برای واقع گرایان مانند مورفی.

پروژه “تبدیل شد به نوعی یک عشق نامه ای به هالیوود و تجلیل از بهترین های هالیوود می باشد,” او گفت:. “و من فکر می کنم آن تم بسیار مدرن است. هر سال ما یک مکالمه در اطراف جوایز زمان در مورد نمایندگی در مورد اینکه چرا بیشتر مردم شامل نمی شود به همین دلیل است که همه چیز را به طوری مستقیم و سفید ؟ این در جریان بوده است برای سال ها و سال ها و سال ها.”

این موضوع عمیقا شخصی برای نویسنده-تهیه کننده که سری داده اند LGBTQ سازندگان و شخصیت یک محل در جدول و گسترش توصیفاتی از مردم از رنگ. از نفوذ او برخوردار تضاد شدید با تجربه خود را هنگامی که به عنوان یک جوان گی مرد ایندیانا بومی دنبال او فیلمنامه می پروراند.

“من از روز اول در هالیوود بود که در سال 1998 پس من درست بود از دم پایان, ‘شما نمی توانید همجنسگرا و از گنجه. شما نمی توانید یک زن سیاه و سفید در بخش’ ” مورفی گفت. “من شخصا به یاد داشته باشید که ترس از” من نمی توانم خودم بود چون من هرگز کار می کنند. “

که ظالمانه ابر هرگز برداشته برای هادسون که به تصویر کشیده شده توسط جیک چیدن در “هالیوود” به عنوان قربانی یک ژیان عامل و سخت-خط انتظارات. به قفل آرمانی نسخه های عاشقانه مخالف Doris Day و دیگر پیشرو بانوان او موافقت کرد به faux ازدواج به دفع کردن شایعاتی که در آن زمان می توانست به پایان رسید کار خود را.

“تا روز درگذشت او زندگی در ترس و وحشت او قرار بود به خواست و بدنام شدن بودن. بنابراین در حالی که او باید یک مقدار مشخصی از (حرفه ای) با موفقیت و او از هم جدا در داخل” مورفی گفت.

تعصب همچنین آمار افراد از رنگ ، McDaniel شد اولین بار, سیاه, بازیگر برنده جایزه اسکار برای او 1939 “بر باد رفته” نقش به عنوان لله — نقش که typified تابع شخصیت او به طور معمول به حال بازی است. وانگ رد شد این شانس را به بازی نادر منجر آسیایی شخصیت در سال 1937 در “زمین خوب” وقتی که می رفت و به جای آن به ستاره سفید Luise Rainer همراه با بهترین بازیگر اسکار.

مورفی گفت که او متوجه شد که “آنچه که من واقعا کشیده شد داستان از دست بالقوه است. هیچ چیز در جهان غمناک تر از آن به من است.”

این شخصیت های داستانی از “هالیوود” به دنبال شادتر ، در میان آنها: استودیو رئیس تحقیر شده میبیند, همسر, بازی های برگزار شده توسط Patti LuPone; یک فیلمنامهنویس آمریکایی (Darren Criss همچنین یک سری تولید); یک گی آفریقایی نویسنده (جرمی پاپ) و یک بازیگر با قدرت ستاره (لورا تازی مخصوص شکار خرگوش). این شخصیت های داستانی مالش شانه با زندگی واقعی آمار و ارقام از جمله Hudson, وانگ (میشل Krusiec) و McDaniel (Queen Latifah). جیم پارسونز, Dylan McDermott and David Corenswet همچنین شرکت ستاره.

مورفی همچنین استخدام دانش خود را از آنچه که او خواستار “به خاک سپرده شد تاریخ” از جمله شلوغ لا خدمات ایستگاه است که استخدام های جذاب مردان جوان به ارائه گاز و پس از آن برخی از مشتریان مشتاق. تحقیقات دقیق رفت و به سری re-خلاقیت از حوادث واقعی دوره لباس و تنظیمات مورفی گفت.

“مرد یک فن عظیمی از هالیوود پس از آن تعجب آور نیست برای من که این سری بود و شور و شوق پروژه گفت:” جانت, مسخره, اجرایی, تهیه کننده, نویسنده و مدیر برای سری که همچنین با این نسخهها کار بر روی “مطرح” با مورفی. “او پررنگ دید و بخشی از این چشم انداز بود برای ایجاد یک تاریخ بازنگری از انواع است که نیروهای ما به صورت گذشته ما نیز در حالی که فکر کردن در مورد چگونه است که ما را تحت تاثیر قرار در حال حاضر.”

هنوز هم وجود دارد کار انجام می شود به پرورش شمول گفت: مسخره و پاپ برادوی اجرا (“Ain t Too Proud to Beg”) ساخت تلویزیون خود را به عنوان اولین فیلمنامه مورچه.

“ما را به انجام برخی از مراحل و همه چیز تغییر کرده است. ما تکامل یافته به عنوان یک صنعت” پاپ گفت. اما مورفی جایگزین هالیوود “این که آیا آن را در مجموعه ’40s و یا در سال 2020 آغاز می شود به شکل چگونه شما فکر می کنم و چه چیزی ممکن است.”

دسته بندی:
AandE | فیلم/تلویزیون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im