S. e. Cupp: آمریکا عدم آمادگی همه گیر است نابخشودنی

35 دقیقه پیش

در این فیلم این همه می رود بسیار متفاوت است. در هالیوود نسخه از برنامه های دولت فدرال شده بود ساخت یک پناهگاه مخفی در صخره های سنگ آهک از میسوری به خانه از یک میلیون نفر در انتظار یک انقراض-سطح-رویداد.

یا کل های مجریه و مقننه منتقل شدند به تأسیسات زیرزمینی در ویرجینیا که در آن تداوم دولت می تواند حفظ شود و گمان می کنم قانونگذاران نیست هنوز هم با استفاده از بدنسازی در طول یک بیماری همه گیر.

حتی در همه بیش از حد-املاک اسکریپت نسخه از coronavirus-the-فیلم “سرایت” CDC شناسایی کرده است یک ورزشگاه است که می تواند تبدیل به یک تریاژ تسهیلات — در روز 12 از وقوع.

اگر تنها این بود که یکی از آن فیلم است.

به عنوان ما سعی می کنید برای تنظیم به یک توقف ها از زندگی به عنوان ما آن را می دانم با توجه به گسترش covid-19 عدم آمادگی توسط دولت فدرال است که کاملا و indefensibly ژرف.

چگونه می تواند یکی از ثروتمندترین و کشورهای قدرتمند بر روی این سیاره بود این پشت منحنی است ؟

از ساده ترین ابزار مانند یک فاجعه زنجیره تامین org chart — به پیچیده ترین و پیچیده همه گیر آمادگی و برنامه به نظر می رسد به عنوان اینکه ایالات متحده در حال بعدی به هیچ چیز در جای خود.

و حتی بیشتر از برآمدگی وجود دارد بیش از حد بسیاری از هشدارهای به دفعات مشاهده شده است.

شروع راه بازگشت در سال 2005 جورج دبلیو بوش منتشر شده یک بیماری همه گیر طرح که گفت که لوازم پزشکی باید از توزیع استراتژیک ملی ذخایر در صورت شیوع. در سال 2009 فدرال نیروی کار توصیه می شود که دولت اوباما در پر کردن این ذخایر از N95 محافظ و ماسک های صورتکه شده بود تخلیه شده در آن سال شیوع آنفولانزای خوکی. آن را نداشت.

فلش رو به جلو به 2017 و هفت روز قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، دولت اوباما مقامات شبیه سازی شده یک پاندمی آنفلوانزا با ورودی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

در ماه مه سال 2018 تهمت را biodefense آمادگی مشاور Luciana Borio هشدار داد که یک آنفولانزای همه گیر شد و کشور را به سلامت بالا تهدید امنیتی. “ما می دانیم که آن را نمی توان متوقف شده در مرز” او گفت:.

که همان ماه به بالا مقام مسئول پیشرو در ایالات متحده در پاسخ به یک بیماری همه گیر مانند covid-19 چپ دولت و بهداشت و تیم امنیتی او زد منحل شد توسط مشاور امنیت ملی John Bolton. در زمان سابق مقامات دولت اوباما هشدار داد حرکت “به نظر می رسد به طور فعال از یاد بردن این درس را به ما آموخته طریق بسیار سخت تجربه بیش از 15 سال گذشته. این حرکت ما را مادی کمتر امن است. آن را غیر قابل توضیح.”

و فقط در سال گذشته از ژانویه تا آگوست وزارت بهداشت و خدمات انسانی شبیه سازی شده یک بیماری همه گیر سناریو با نام کد “Crimson سرایت” نشان داد که چگونه فوق العاده با کمبود بودجه روبرو شده و underprepared دولت فدرال برای شیوع بیماری های ویروسی مانند این یکی.

چه خوب همه این شبیه سازی اگر آنها نمی خار دولت به عمل ؟

با تمام این نقایص به نور و قطعا وجود دارد بیشتر به آمده — مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای طفره رفتن از پاسخگویی در هر نوبت. اول گفت: “من نمی مسئولیت در همه” برای تست نشدم. او را سرزنش اوباما و دموکرات ها حتی روزنامه نگاران برای دولت او را شکست و در یک زمان گفت: “تنها چیزی که ما آماده نیست برای رسانه ها.”

او گفت که او نمی داند هر چیزی در مورد از بین بردن همه گیر پاسخ تیم با وجود تصویری از او در توضیح این تصمیم نشان می دهد که به یک دروغ است. “من یک بازرگان گفت:” طی یک نشست خبری در ماه فوریه است. “من نمی خواهم با داشتن هزاران نفر از مردم در اطراف هنگامی که شما به آنها نیاز ندارد.”

وجود دارد به سادگی هیچ راه در اطراف آن است. این دولت را عدم آمادگی و در برخی موارد عمدی انکار حقایق است و هزینه زندگی آمریکایی. و در حالی که ما هنوز در مقابله با جریان همه گیر نیست و خیلی زود به فکر کردن در مورد یک بعدی و از خود بپرسیم: آیا این رئیس جمهور قادر به یادگیری از اشتباهات زمانی که او حاضر به اعتراف او ساخته شده هر ؟ پاسخ این است که هر دو واضح و وحشتناک است.

S. e. Cupp میزبان “s. e. Cupp فیلتر” در سی ان ان.

دسته بندی:
Coronavirus | ویژه تفسیر | نظر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im