S. e. Cupp: زمان آن را برای برنی ساندرز به انجام آنچه درست است برای امریکا

25 دقیقه پیش

سرفصل جمعه شد و بی پرده و داغدار.

در نیویورک تایمز: “بایدن می شود جارو.”

مجله نیویورک: “چرا برنی ساندرز هنوز هم در حال اجرا برای رئيس جمهور؟”

نیویورک پست: “بایدن فقط برنی چیزی بیش از یک دو بار بازنده است.”

و پس از سومین سه شنبه trouncing توسط جو بایدن دموکرات نیز صدایی زنگ به جلو و پلاگین در ساندرز’ life کمپین حمایت.

“من فکر می کنم این گفتگو است که به سرعت تبدیل به چگونه و چه زمانی برنی ساندرز متحد دموکراتیک پارتی” سابق ایالت میسوری سناتور Claire McCaskill گفت: در MSNBC.

با ساندرز بیش از 300 نمایندگان از بایدن نوشتن بر روی دیوار روشن است, شده است و برای برخی از زمان. و در عین حال به گزارش روز سه شنبه گفت: ساندرز نمی خواهد ترک پس از این مقدماتی و برخی از کارکنان خود را بالا آماده هستند تا به آن اجازه دهید بروید.

“من می خواهم این سناتور برای ماندن در” گفت: ملی co-صندلی نینا ترنر و اضافه کرد که کمپین “اوج زندگی این مرد را کار می کنند.” اما در مقابل افت در سراسر جهان همه گیر است که در آن رفتن به رای دادن در واقع به معنی به خطر انداختن خود زندگی Sanders کمپین vainglorious و معاند ورزش در بیهودگی است بیش از صرفا احمقانه است. آن را کاملا سوزان و بد برای کشور است.

در سطح عملی هر دو نامزد در حال مبارزه در یک زمان اجتماعی فاصله به لحاظ جسمی کمپین — تظاهرات در حال لغو موقت دیجیتال حوادث رنج می برند ویژگی های مشکلات رای دهندگان دغدغه با شما می دانید که چگونه برای زنده ماندن coronavirus. اما حتی قبل از covid-19 فلج کشور با ترس ساندرز شد و عملکرد ضعیفی در شهرستانها و می گوید که او برنده در سال 2016. کمتر از آمریکایی ها احساس برن و ریاضی نیست تغییر به عنوان نقشه انتخاباتی می شود حتی سخت تر برای Sanders.

ساندرز’ مسابقه نیز صدمه زدن به حزب دموکرات است. در حالی که او می گوید که تلاش برای شناساندن بایدن به سمت چپ به طوری که رای دهندگان خود را می تواند احساس آنها اجازه رای دادن برای او ساندرز’ حامیان حمله کرده اند دموکراتیک سناتور و نامزد خاصی در راه است که می تواند به طور جدی آسیب او را با کلی رای دهندگان پس از رفتن بایدن سلامت روانی و ظرفیت خود را برای انجام این کار از رئیس جمهور.

اما حتی اگر این نبود به اندازه کافی قانع کننده دلیل برای خارج شدن از یک مسابقه است که او نمی تواند برنده ساندرز نیاز به در نظر گرفتن دستگیری و disorienting شرایط جدید که در امریکا زندگی می کنند.

مقابله هفته و شاید ماه از انزوای اجتماعی, ترس از coronavirus تست کمبود بیمارستان ازدحام مشاغل از دست رفته یک متوقف اقتصاد, سفر, ممنوعیت تعطیلی مدارس — به عبارت دیگر در مجموع اختلال در زندگی در آمریکا — رای دهندگان سزاوار برخی از شفافیت و ساده سازی در یک زمان از اضطراب و هرج و مرج است. آنها همچنین سزاوار برخی از وحدت است.

با ساندرز هنوز نصب بی فایده چالش در برابر بایدن آن را نگه می دارد رای دهندگان اشتباه حزب تقسیم شده و اصلی حل نشده است. صحبت از میانجیگری یا رقابت کنوانسیون — کهاجازه دهید آن صورت ممکن است در نهایت در حال وقوع عملا و یا نه در همه — است بینهایت سودمند در زمانی که دموکرات ها می تواند در غیر این صورت آماده برای یک انتخابات عمومی در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کارایی که طول بزرگترین بحران بهداشتی از طول عمر ما شده است فاجعه بار باشد.

اگر دموکرات ها می خواهند به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر خود را به بهترین فرصت است که به دموکراتیک رای دهندگان یک نامزد یک نامزد آنها می توانند پشت و کنتراست برای مغلوب ساختن پیشی جستن. بایدن قرار است در این کار و انجام بهتر از هر رود, برنده همه نوع از رای دهندگان در سراسر کشور است. او در ساخته شده در این مورد.

در یک زمان فوق العاده ای از تحول و عدم اطمینان ساندرز می دهد رای دهندگان برخی از کمک. او می تواند این کار را با رها کردن در حال حاضر حمایت بایدن آوردن او رای دهندگان به نامزد و متحد خود ،

این کمپین ممکن است به عنوان ترنر می گوید: “اوج این مرد زندگی می کنند” اما این انتخابات نیست فقط در مورد یک مرد است. از آن زمان برای این انتخابات به بزرگتر — از آن زمان برای دعوت به انجام آنچه درست است برای امریکا و نه فقط خود را.

S. e. Cupp میزبان “s. e. Cupp فیلتر” در سی ان ان.

دسته بندی:
Coronavirus | ویژه تفسیر | نظر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im