S. e. Cupp: خواهد برنی تیپ نشان می دهد تا برای بایدن?

حدود یک ساعت پیش

هنگامی که ایالت ورمونت برنی ساندرز در نهایت اعلام کرد او در تعلیق مبارزات انتخاباتی خود — اما عجیب است که او باقی خواهد ماند و در انتخابات و جمع آوری نمایندگان — اخبار آمار حامیان او طبعا سخت است.

با وجود ساندرز’ روشن فقدان زنده ماندن بیش از یک ماه گذشته و یک بیماری همه گیر که فلج خود را و تمام مبارزات سیاسی خود طرفداران در واکنش به این خبر با متنوع درجه از غم تقدیر و سرپیچی.

کمدین سارا سیلورمن: “وای. من دل شکسته مورد برنی.”

دموکراتیک سوسیالیستی فعال Meagan روز: “برنی ساندرز طرح میتوانست به سیاست آمریکا و ما هرگز قصد بازگشت از خدا تشکر کنم.”

رکورد تولید و ساندرز حامی Tommie Sunshine توئیتر خود نوشت: “don’t get it twisted, @BernieSanders است که هنوز هم در رای گیری اولیه در هر حال برای رای دادن و من را وادار به رای دادن برای او در نیویورک است.”

بسیاری از ساندرز حامیان اند گفت: در حال حاضر آنها را برای رای دادن دموکراتها presumptive نامزد جو بایدن و ساندرز خود motioned در حزب وحدت در اطلاعیه خود گفت: “امروز من تبریک جو بایدن بسیار مناسب و معقول که من کار خواهد کرد با به حرکت ما ایده های مترقی رو به جلو است.” قابل توجه اما ساندرز را تایید نمی بایدن.

گرفتن ساندرز حامیانبسیاری از آنها به شدت وفادار و pugilistic (دیدن Bros برنی), برای انتقال شور و شوق خود را به بایدن خواهد بود بدون کوچک چالش برای یک نامزد که بسیاری از ترقی خواهان را به عنوان ناقص و لیبرال. در چند ماه گذشته ساندرز حامیان نیز نصب شده تلاش برای سوال بایدن را حدت ذهنی.

بایدن را تلاش او به عنوان پیشنهاد هفته گذشته است. اما وجود دارد یک زیر مجموعه از ساندرز هواداران بودند که همه در برنی و هیچ کس دیگری را. توییت های خود را در آمد سریع و خشمگین ،

@BernieOrElse: “بیایید #BernieOrBust روند و امضای تعهد در حال حاضر. سوزاندن این s*** به زمین است.”

@saynotoheteros: “حزب دموکرات است. رای سبز در این سال برای کمک به اطمینان از آینده ترقی خواهان در این کشور است. #NeverBiden #BernieOrBust #Bernieor
سبز.”

آن را سخت بدانید که چگونه یک گروه از رای دهندگان #برنی
OrBust واقعا است. واضح است که برخی در رسانه های اجتماعی صرفا رباتها و تهمت trolls, امید به اخلال در انتخابات است.

اما آیا واقعا به اندازه کافی #باب رای دهندگان به تفاوت ؟ فقط درخواست هیلاری کلینتون ،

شواهدی وجود دارد که حداقل برخی از #برنی
OrBust تهدید شد صرف پهلوانان. در ژانویه هنگامی که ساندرز در نظر گرفته شد که حزب سوسیالیست ملی امرسون کالج نظرسنجی نشان داد که تنها 53 درصد از ساندرز به هواداران گفت: آنها به حمایت از حزب دموکرات نامزد حتی اگر آن را نامزد خود را.

در حال حاضرپس از ساندرز’ بی مهابا اصلی سقوط این فاصله بسته شده است به طور قابل توجهی. صبح مشورت نظرسنجی انجام شده 30 مارس — مارس 5 یافت می شود که 80 درصد از ساندرز حامیان حمایت می بایدن.

هنوز هم که 20% که متعهد است — 7 درصد می گویند که آنها در حال حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن و 13 درصد می گویند آنها نمی دانند — باید نگران کننده به بایدن کمپین و این احتمال وجود دارد خبر بسیار خوبی برای این تهمت مبارزات انتخاباتی. مغلوب ساختن پیشی جستن خود توییتی که ساندرز حامیان باید رای جمهوریخواهان در پاییز. و آنها فقط ممکن است. دیگران هنوز هم ممکن است در خانه بمانند.

در حالی که آن را سخت به تصور کنید که تهمت جذب رای دهندگان جدید در حالی که غم انگیز mismanaging یکی از بدترین سلامت انسان بحران های کشور ما تا به حال دیده وجود دارد همیشه عجیب و غریب ون نمودار از مغلوب ساختن پیشی جستن/ساندرز سیاست و شخصیت با هم همپوشانی دارند. حتی در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن ‘s کاستی ها و آسیب پذیری ها بر روی صفحه نمایش کامل به صورت روزانه او هنوز هم می توانید برنده بیش از مقدار زیادی از ناراضی دموکرات ها که فکر می کنم حزب فروخته است. او آن را در سال 2016 او دوباره آن را انجام دهد.

از آن خواهد شد تا به بایدن به آنها را متقاعد کند در غیر این صورت اما آن را نیز بستگی دارد که آیا ساندرز است که واقعا علاقه مند در ارائه رای دهندگان خود را. کلینتون و حامیان او معتقدند او بیش از حد در اواخر سال 2016. برای بایدن خاطر او بهتر امیدوارم سال 2020 است و نه تکرار.

S. e. Cupp میزبان “s. e. Cupp فیلتر” در سی ان ان.

دسته بندی:
برجسته تفسیر | نظر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im