S. Korea رهبر می گوید هیچ هراس به عنوان موارد افزایش

کره جنوبی رئیس جمهور اصرار شهروندان به اجازه گارد خود را, اما می گوید هیچ دلیلی برای ترس و وحشت در میان ترس از یک موج جدید در coronavirus شیوع در کشور است.

رئیس جمهور ماه Jae-in ساخته شده نظرات در یک سخنرانی در روز یکشنبه پس از کره جنوبی گزارش 34 جدید کروناویروس موارد بالاترین روزانه تعداد در یک ماه پس از شیوع کوچک پدید آمده در اطراف کشت و کاباره ها که تایید بیمار بود بازدید کردند.

از موارد جدید, 26 شدند در داخل کشور مقاربتی و هشت وارد شد موارد و کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت.

یکشنبه کل به بالاترین سطح خود از مارس 9. پس از مبارزه با عمده بیماری همه گیر در خارج از چین و کره جنوبی ارسال شده صفر یا تعداد بسیار کمی از موارد داخلی بیش از 10 روز گذشته با روزانه شمارش معلق در هوا حدود 10 یا کمتر در هفته های اخیر.

تجدید حیات به دنبال کوچک اما رو به رشد شیوع کروناویروس محور در یک تعداد انگشت شماری از سئول کاباره ها که یک مرد در اواخر 20s سفر کرده بود قبل از آزمایش مثبت برای ویروس.

حداقل 15 نفر ترسیم شد که انسان به عنوان جمعه و 14 از 26 موارد گزارش شده از سئول روز یکشنبه هر چند KCDC مشخص نیست که چگونه بسیاری از در ارتباط بودند.

سئول مقامات شهر می گویند که آنها باید یک لیست از حدود 1500 نفر که رفته اند به باشگاه و مقامات خواسته اند هر کسی که آنجا بود آخر هفته گذشته به خود منزوی برای 14 روز و آزمایش می شود.

کره جنوبی caseload شده بود پایانی هفته باعث مقامات به آرامش اجتماعی خود فاصله قوانین.

“عفونت های خوشه ای که به تازگی رخ داده است در امکانات سرگرمی را مطرح کرده است آگاهی که حتی در طول تثبیت کننده فاز موقعیت های مشابه می تواند بوجود می آیند دوباره هر زمان در هر نقطه محصور شلوغ فضای” ماه گفت:.

او افزود: “ما هرگز نباید پایین تر گارد ما در مورد بیماری پیشگیری است.” اما او همچنین گفت: “هیچ دلیلی برای ایستادن هنوز هم از ترس”.

ماه گفت: در کره جنوبی “حق قرنطینه و سیستم های پزشکی همراه با تجربه برای پاسخ سریع به هر گونه عفونت غیر منتظره خوشه که ممکن است رخ دهد”.

آمار و ارقام منتشر شده در روز یکشنبه توسط کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری افزایش یافته و ملی در مجموع به 10,874 با 256 مرگ و میر.

این سازمان گفت: 9610 مردم را بهبود و 10,128 دیگران بودند تحت آزمایشات برای تعیین اینکه آیا آنها قرارداد ویروس.

در اصل منتشر S. Korea رهبر می گوید هیچ هراس به عنوان موارد افزایش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im