ملوانان در کنار حامل دریافت ویروس برای بار دوم

واشنگتن — پنج ملوانان بر روی ناو هواپیمابر ایالات متحده کنار در گوام با توجه به COVID-19 شیوع بیماری باید آزمایش مثبت برای این ویروس برای بار دوم و گرفته شده اند کشتی با توجه به نیروی دریایی است.

تجدید حیات این ویروس در پنج ملوانان در یو اس اس تئودور روزولت بر befuddling رفتار بسیار مسری ویروس و پرسش در مورد چگونه سربازان که تست مثبت می تواند reintegrated به ارتش به خصوص در کشتی.

تمام پنج ملوانان قبلا آزمایش مثبت و رفته بود از طریق حداقل دو هفته از انزوا. به عنوان بخشی از فرایند همه آنها تا به حال برای تست منفی دو بار در یک ردیف با آزمون از هم جدا شده حداقل یک یا دو روز قبل از آنها مجاز به بازگشت به کشتی.

روزولت شده است در پورت در گوام از اواخر ماه مارس پس از شیوع این ویروس کشف شد. بیش از 4000 از 4,800 خدمه رفته در ساحل از آن پس به صورت قرنطینه و یا در انزوا. در اوایل این ماه صدها نفر از ملوانان شروع به بازگشت به کشتی در هماهنگ امواج به آماده شدن برای تنظیم بادبان دوباره.

در بیانیه روز شنبه, نیروی دریایی گفت که در حالی که پردازنده پنج ملوانان خود نظارت و رعایت دقیق اجتماعی فاصله پروتکل های.

“این پنج ملوانان توسعه آنفولانزا مانند علائم بیماری بود و درست به گزارش پزشکی برای ارزیابی” نیروی دریایی گفت:, و اضافه کرد که آنها بلافاصله حذف از کشتی قرار داده و در انزوا. تعداد کمی از دیگر ملوانان بودند که در تماس با آنها را نیز گرفته شده کشتی.

سخنگوی پنتاگون Jonathan هافمن گفت: شیوع این بیماری شده است در یک فرایند یادگیری.

“این یک بازی بسیار خیره, بیماری های عفونی,” او گفت: پنتاگون به خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه. او گفت که به دلیل نیروی اقدام سریع پزشکی خدمه اطلاع داده شد حق دور و تعیین می شود که ممکن است شده اند در معرض کردم و همه آنها را کشتی.

از روز شنبه بیش از 2900 ملوانان باید reboarded کشتی و حدود 25 درصد از بیش از 1000 که تا به حال آزمایش مثبت در حال حاضر بهبود با توجه به نیروی دریایی است.

یک مقام آمریکایی آشنا با این وضعیت در کشتی گفت: فرماندهان نمی دانم چرا این اتفاق می افتد اما پیشنهاد این می تواند مربوط به سوال در مورد تست دقت و صحت. رسمی که صحبت خواست نامش فاش نشود به بحث داخلی مذاکرات گفت که غربالگری شده است و تشدید در کشتی. و هر کسی که نمایشگاه هر آنفولانزا مانند علائم در همه حال آزمایش است و حذف شده است.

ملوانان تست شده اند با استفاده از سواب بینی. و در برخی از موارد این عفونت می تواند در چنین سطح پایین آن است که تشخیص داده شده با آزمون. روشن نیست که آیا موارد مانند اینها واقعی عود و یا اگر مردم آزمایش منفی بدون اینکه واقعا به طور کامل پاک کردن ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im