5 دقیقه پیش

یک Westmoreland County داوران روز چهارشنبه محکوم, ایندیانا, شهرستان, مرد, دادستان گفت: فروخته فنتانيل-laced هروئین که به کشته شدن 38 ساله و مادر در دسامبر 2016.

پس از بیش از پنج ساعت مذاکرات منصفه در بر داشت دیلن بلر, 23, از Saltsburg به جرم جنایت تعداد از تحویل مواد مخدر و در نتیجه مرگ و دو مربوط به جرائم مواد مخدر در ارتباط با مرگ میشل Spillar. Spillar مرده پیدا شد مصرف بیش از حد در یک دری به خانه روز بعد از کریسمس بیش از سه سال پیش.

“ما خوشحالیم که با این حکم و بر این باورند که قربانی فرزندان را به راحتی در هیئت داوران حکم گفت:” دستیار دادستان منطقه جیم لازار. Spillar که هیچ ثابت آدرس در پشت برگ سه فیلم پسران.

بلر که در زندان پس از دستگیری او پنج ماه پس از Spillar از مرگ باقی خواهد ماند پشت میله های زندان به عنوان او در انتظار به توسط محکوم Westmoreland County مشترک درخواست قاضی دادگاه کریستوفر Feliciani.

لازار گفت: بلر چهره تا 20 سال در زندان اما خواهد پرسید که او را محکوم تحت دستورالعمل دولت به مدت پنج سال در بازداشت است.

وکیل مدافع امیلی Smarto کاهش یافته پس از حکم.

دادستان ها در طول سه روز دادگاه گفت: بلر به فروش می رسد Spillar کشنده دوز مواد مخدر در شب کریسمس. یک شاهد عینی به فروش یکی از دوستان از یکی از Spillar پسران که شهادت او را تماشا او به عنوان پرداخت بلر برای آنچه که او اعتقاد به مواد مخدر شبیه به آنچه که او تا به حال برای خود خریداری ساعت زودتر.

تایلر Klapchar, 25, گفت: 11 بسته از آنچه او تصور می شود هروئین از بلر برای $100. کسانی که کیسه های کوچک مشخص شد با یک تمبر است که به عنوان خوانده شده “سر بازی” و یک عکس از یک جمجمه و توپ فوتبال گفت: هیئت منصفه. یکی خالی و دو کامل تمبر کیف با همان نشانه گذاری کشف شد نزدیک Spillar بدن با توجه به دادستان است.

لازار در استدلال بسته به هیئت منصفه گفت: Klapchar شهادت بود که معتقد بودند.

“او همان مواد مخدر او و او overdosed دو بار. تنها تفاوت این است که او مردم با او و او نمی” لازار استدلال کرد.

دفاع ارائه هیچ مدرکی در دادگاه و بلر نه شهادت.

Smarto استدلال دادستان پرونده بلر بود بر اساس معیوب تحقیقات پلیس است. او معتقد است که Klapchar بود غیر قابل اعتماد شاهد است که دروغ در شهادت او در ارز به انتظار مواد مخدر و سرقت اتهامات را رد کرد.

Smarto انتقاد محققان برای عدم تست مواد مخدر متعلقات در بر داشت در نزدیکی Spillar بدن نه به چالش کشیدن اظهارات از Klapchar و به دنبال دیگر منابع بالقوه مواد مخدر مقصر منجر به مرگ مصرف بیش از حد.

دفاع همچنین ادعا Spillar درگذشت از ترکیبی از مواد مخدر.

آسیب شناس پزشکی قانونی دکتر سیریل Wecht شهادت صبح روز چهارشنبه که مقدار کمی از نسخه ضد افسردگی و همچنین تیلنول و Benadryl داشت و در Spillar خون در کالبد شکافی در علاوه بر این به یک کشنده سطح فنتانيل.

هیچ یک از داروهای دیگر می تواند باعث Spillar مرگ Wecht گفت.

“من معتقدم که خانم Spillar درگذشت به عنوان یک نتیجه از فنتانيل حتی در شرایطی که از تمام داروهای دیگر” Wecht گفت. “او نمی خواهد که با درگذشت عدم وجود فنتانيل.”

غنی Cholodofsky یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس بگیرید غنی در 724-830-6293, [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im