Sam Adams بسته سقف پاسیو; هیچ قو قایق سواری در این تابستان

بوستون (AP) — آبجو سام آدامز است تعطیل عرشه سقف پاسیو از آن بوستون شیر اتاق برای محافظت از مهمانان و کارکنان به دلیل آنچه که آن را توصیف به عنوان “هجوم از خارج از کشور بازدید کنندگان از COVID-19 نقاط داغ.”

این taproom باز در فوریه اما بسته بود به دلیل بیماری همه گیر. آن را بازگشایی حدود سه هفته پیش.

“در حالی که ما عاشق استقبال بازدید کنندگان برای taproom ما همچنین می دانیم که ما نیاز به انجام بخشی از ما را به نگه داشتن هر کس به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است” این شرکت گفت: در Facebook پست در روز سه شنبه.

آبجو هنردوستان هنوز هم می توانید نمونه آبجو ارائه شده است. شیر اتاق ارائه شده است تماس وانت به صورت آنلاین سفارش سام آدامز کالا و آبجو از جمله گونه های منحصر به فرد به taproom.

“ما همچنان به نظارت بر روند و دوباره باز خواهد شد ما در پشت بام پاسیو زمانی که ما بر این باورند که در بهترین منافع ما مصرف کنندگان و همکاران” این شرکت اعلام کرد.

___

هیچ قایق قو

وجود خواهد داشت هیچ قو قایق سواری در بوستون باغ های عمومی در تابستان امسال برای اولین بار در نزدیک به یک قرن و نیم است.

این Paget خانواده که اجرای نمادین بوستون سنت پس از سال 1877 گفت: در وب سایت خود را که در حال حاضر تحت coronavirus دستورالعمل های ایمنی آن است که غیر ممکن است برای ارائه سواری در این تابستان.

“ما کسب و کار کوچک و صمیمی محیط زیست است که به ارمغان می آورد مردم با هم در راه به یاد ماندنی,” خانواده گفت. “به عنوان یک نتیجه, ما با برخی از چالش های منحصر به فرد در عملیات ما است که آن را diffuclt برای اطمینان از سطح ایمنی ما متعهد به ارائه.”

___

کنگره نامه

دولت هیئت نمایندگان کنگره خواستار ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به گسترش COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی در اعلامیه که قرار است به پایان می رسد در جولای 25.

همه دموکراتیک هیئت رهبری توسط وزیر بهداشت ، الیزابت وارن و در کنگره ایالات متحده جو Kennedy III — نامه ای به آذر روز چهارشنبه این استدلال که اورژانس اعلامیه باید تمدید شود تا پایان پاندمی خواستار آن “تاسیسات برای ماساچوست است.”

“این عزم تضمین ماساچوست خواهد بود قادر به ارائه خدمات بهداشت و درمان در غیر این صورت آنها نمی خواهد” هیئت نوشت اولیه اعلام شده است. “این فعال کشورهای مشترک المنافع به چشم پوشیدن از برخی مدیکر پزشکی و تراشه های مورد نیاز گسترش بهداشت و درمان نیروی کار و اجرای برنامه های انتقادی مانند توسعه برای خدمات پزشکی از راه دور.”

نامه ای نیز امضا شده توسط وزیر بهداشت ، ادوارد Markey و آمریکا مظنونان حمله به دانشگاه ریچارد نیل جیمز مک گاورن لری Trahan کاترین کلارک ست Moulton, Ayanna Pressley, استفان لینچ و ویلیام کیتینگ.

___

پلیس ایالتی موزه بازگشایی

پلیس ایالت ماساچوست موزه بازگشایی شد.

این موزه در گرفتن بازگشایی سهشنبه پس از یک تعطیلات آخر هفته از تمیز کردن توسط داوطلبان با توجه به Telegram & Gazette.

10 ، 000 فوت مربع موزه به مجموعه ای از آیتم های دوستیابی از سال 1865 به روز مدرن از جمله لباس و وسایل نقلیه و سلاح ها — و در یک منطقه یک دیوار پوشیده شده با نام پلیس ایالتی troopers که فوت در حین انجام وظیفه دوستیابی به 1800s.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net