ساندرز تمرکز مبارزات انتخاباتی خود پس از بایدن فوق العاده سهشنبه

توسط استیو مردم خواهد WEISSERT و لایحه بارو

واشنگتن (AP) — مقابل خود-دونده وضعیت لغزش برنی ساندرز متمرکز خود را دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری موجی رقیب جو بایدن به عنوان سناتور ورمونت متحدان دست و پنجه نرم با خرید اینترنتی از شنبه تلو تلو خوردن که مطرح داخلی نگرانی در مورد هدایت خود را از کاخ سفید پیشنهاد.

ساندرز هدفمند بایدن رکورد در تجارت امنیت اجتماعی و جمع آوری کمک های مردمی تنها چند ساعت پس از میلیاردر مایک بلومبرگ به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود و الیزابت وارن تایید او خصوصی بازشناسی آینده خود را در مسابقه. این تغییرات چشمگیر شنبه نشان داد که دموکراتها بار شلوغ نامزدی مبارزه با به طور موثر می آیند به دو مرد مسابقه برای حق به چهره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

ساندرز اعلام کرد خود را “گردن و گردن” با بایدن به عنوان او در مواجهه با خبرنگاران در خانه اش در ایالت ورمونت یکی از تنها چهار متحده او را در مهم ترین روز رای گیری در حزب 2020 اولیه فصل است. بایدن برنده 10 متحده مونتاژ پیروزی که فراتر از جغرافیا و نژاد و کلاس.

“آنچه در این کمپین من فکر می کنم به طور فزاینده ای در مورد این است که طرف شما هستند؟” ساندرز گفت.

مترقی نامزد lobbed آشنا حملات علیه معاون رئیس جمهور سابق رکورد اما نادیده گرفته حامیان’ تماس به تهاجمی تر و اصرار مبارزات انتخاباتی خود را برای جلوگیری از هر گونه “مغلوب ساختن پیشی جستن-نوع تلاش” که شامل انتقاد شخصی.

“من مانند جو. من فکر می کنم او یک انسان شایسته بودن” ساندرز گفت. “جو و من بسیار متفاوت چشم انداز برای آینده این کشور است.”

بایدن به خبرنگاران گفت: او را به متحد کردن کشور و بدون نام بردن از Sanders زدم سناتور مکرر مشاجره که او مدیون نخبگان حزب تاسیس.

“استقرار همه کسانی که مردم سخت کوش” که رای روز سه شنبه بایدن به خبرنگاران گفت: در وست هالیوود کالیفرنیا.

مقامات منتخب و برجسته اهدا کنندگان بسیج در سراسر بایدن پس از او سه شنبه جیغ وداد بازی کردن. بالا دموکرات اند و شک و تردید از 77 ساله و مادام العمر سیاستمدار قدرت سیاسی اما شتافت متحد پشت سر او به بلانت ساندرز’ افزایش است.

پس از تعلیق مبارزات انتخاباتی خود بلومبرگ شد چهارمین شکست خورده دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی در این هفته به تایید بایدن. مانند رشد کر دموکراتیک مقامات بلومبرگ به نام بایدن بهترین شانس را برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ،

وارن آینده نامشخص است.

ساندرز تایید کرد که او صحبت کرد به او مترقی متحد در روز قبل از آن هر چند معلوم بود که آیا او را تایید او را — و یا هر کس دیگری — باید او را ترک نژاد. وارن برنده نشد یک دولت واحد در روز سه شنبه به پایان رسید و در مقام سوم در خانه اش در ایالت ماساچوست است.

احیا بایدن در ضمن آماده شد تا پایان سه شنبه با بیشتر نمایندگان از ساندرز — خیره کننده تغییر است. ساندرز’ تیم امیدوار بود او را پایان شب بیش از 100 نماینده جلوتر از خود را در آینده نزدیک ترین رقیب. او به احتمال زیاد در پایان ده ها تن از نمایندگان پشت هنگامی که تمام آرا در حال شمارش است.

بایدن متحدان به دنبال به سرعت در سرمایه گذاری موفقیت خود را در Sanders. بایدن کمپین co-رئیس Rep. Cedric, Richmond, لعنتی ساندرز برای نشان می دهد که دموکراتیک ایجاد شد تبانی در برابر او. ریچموند گفت: بایدن درآمد خود را رای.

“من فقط نمی دانم که آمریکایی های آفریقایی تبار در جنوب در نظر گرفته شد بخشی از حکومت” لوئیزیانا از حزب دموکرات گفت و اشاره کرد که بایدن را حمایت قاطع میان سیاه و رای دهندگان به او گسترده نماینده دستاوردهای در آلاباما کارولینای شمالی و ویرجینیا در میان کشورهای دیگر.

Sanders, کمپین اعلام آن آغاز خواهد شد پخش سه کمپین جدید تبلیغات در سراسر ایالات برگزاری سری بعدی از اصلی مسابقات در تاریخ 10 مارس و آوریل 17: آریزونا, فلوریدا, آیداهو, ایلینوی, میشیگان, می سی سی پی در ایالت میسوری و اوهایو و واشنگتن است.

یک تبلیغ جدید با امکانات آرشیو فیلم از رئیس جمهور سابق باراک اوباما ستایش Sanders. آن را نه چندان ظریف از تلاش های سناتور ورمونت به تضعیف بایدن غالبا spotlighting نزدیکی اش به اوباما.

با وجود این مهاجم آگهی خرید وجود دارد شواهد جدید از داخلی سرخوردگی با ساندرز’ استراتژی است که برخی بر این باورند شده است به اندازه کافی دشوار در معاشرت با مشخصات بالا تاییدیه یا حمله بایدن.

ساندرز ترجیح می دهد به تمرکز خود انتقاد معاون سابق رئیس جمهور ضبط بر روی مسائل کلیدی کاهش تکیه به تفرقه حملات که تقریبا به طور قطع می آیند تا در یک انتخابات عمومی آینده نگر مسابقه در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

برای مثال, شده است وجود دارد داخلی, بحث در مورد برجسته بایدن نقش در سال 1991 تایید دادرسی از دیوان عدالت کلارنس توماس, با توجه به یک فرد آشنا با برنامه صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد استراتژی. به عنوان کمیته قضایی مجلس سنا رئیس بایدن اجازه یک مرد سنا پنل به کوره آنیتا هیل که به حال متهم توماس از آزار و اذیت جنسی.

ساندرز تا حد زیادی اجتناب شود موضوع.

Roseann DeMoro کلیدی ساندرز متحد و یک رئیس جمهور سابق از پرستاران ملی ایران گفت: بایدن را قوی نشان در سه شنبه “مردم گرفتار کردن گارد.” ساندرز’ مبارزه او گفت: به احتمال زیاد وابسته به خود را “آرام” رویکرد.

“توسط برنی بیش از حد ملایم در حزب دموکرات? من فکر می کنم او یک نجیب زاده و آنها نه” DeMoro گفت. “برنی یک دولتمرد و او را تا برابر کوسه ها. او نیاز به تماس مردم برای آنها چه کسانی هستند.”

Moumita احمد از بنیانگذاران گروه مستقل Millennials برای برنی نیز نا امید در روز سه شنبه نتیجه.

“من فکر برنی را راه بهتر” او گفت:, و اضافه کرد که این مبارزه نیاز به یک استراتژی موثر برای ارتباط با آمریکایی های آفریقایی تبار. “من می خواهم برای دیدن یک ارزیابی مجدد از نحوه اجرای کمپین است.”

از رسانه های اجتماعی پلت فرم مغلوب ساختن پیشی جستن به کار کرد فن شعله های آتش در حال رشد سرخوردگی در ساندرز’ اردوگاه. رئیس جمهور تقویت طولانی خود را-در حال اجرا استدلال که حزب دموکرات را برای حرکت به توقف ساندرز از برنده شدن نامزدی.

“از حزب دموکرات ایجاد گرد هم آمدند و خرد برنی ساندرز دوباره!” مغلوب ساختن پیشی جستن است. او همچنین به نام وارن “خودخواه” برای ماندن در این مسابقه به دلیل آن را “لطمه می زند برنی بد.”

بایدن را پایان قوی مربوط چشمگیر چرخش در طول فقط سه روز هنگامی که او قوی تر از یک فوران چاه نفت پیروزی در کارولینای جنوبی به نمره فراگیر پیروزی در 10 ایالت که سمان وضعیت خود را به عنوان پرچمدار برای دموکراتها استقرار بال.

معاون سابق رئیس جمهور نشان داد قدرت در غرب با پیروزی در ماساچوست و مین. او برنده نماینده-ثروتمند تگزاس در جنوب غربی ایالت مینه سوتا در غرب میانه بالا به پایان رسید و در بالا در سراسر جنوب در ویرجینیا, آلاباما, کارولینای شمالی و تنسی و آرکانزاس — در علاوه بر این به Oklahoma.

ساندرز به ثمر رساند شب بزرگترین نماینده-جایزه در کالیفرنیا اما موفق به کسب تنها سه ایالت دیگر: او در ایالت ورمونت به عنوان به خوبی به عنوان یوتا و کلرادو است.

بایدن متصلب تا پیروزی های خود را با وجود اینکه به طور چشمگیری outspent و کارکنان است. خود را در حد متوسط رقیب همشهری برای مثال ریخت و بیش از 12 میلیون دلار به تبلیغات تلویزیونی در ویرجینیا در حالی که بایدن صرف کمتر از $200,000.

با آرا هنوز در حال شمارش در سراسر کشور مربوط به مطبوعات اختصاص داده است 566 نمایندگان به بایدن 501 به ساندرز و 61 به وارن. شماره در حال انتظار برای تغییر عنوان جدید متحده گزارش تعداد آنها و به عنوان برخی از نامزدهای شناور در اطراف 15 درصد رای آستانه آنها باید برای به دست آوردن نمایندگان.

نهایی نامزد باید ادعا 1,991 نمایندگان که اکثریت 3,979 متعهد نمایندگان در دسترس اولیه این فصل است.

___

بارو گزارش از لس آنجلس.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>