زحل مربع و شبکه های ایمنی با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

شهامت و بی باکی نیست فقط یک تابع از شجاعت. این هم مربوط به تجزیه و تحلیل هزینه. برخی از مردم در یک موقعیت به خطر که دیگران نمی شوند. آن را نمی کند آنها را شجاع فقط بیشتر ممتاز. یک مربع از عطارد و زحل به ارمغان می آورد تا آنچه را واقعا در معرض خطر ایمنی شبکه در محل و مفهوم کلی از نحوه پشتیبانی ما در زندگی هستند.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). دوستان نزدیک خود را به دست آورده اند جای خود را. برای کسی که جدید برای تبدیل شدن به عزیز برای شما در این زمان بسیار شلوغ در زندگی خود آنها خواهد شد نیاز به انجام یک نیاز خاص و یا می خواهید.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). جذاب, مردم, خوشمزه, غذا, فک و حذف اطلاعات — اینها همه در ارائه برای شما امروز هر چند در نمونه راه شما را در مورد تجربه چنین چیزهایی.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). شما خواهد نفوذ در دیگران با صداقت. بهترین بخش این است که شما نمی خواهد آمد صدایی بازور در حداقل دلیل این که شما لازم نیست که به فشار در تمام زمانی که شما فقط حق.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). گفته شده است که شما هرگز نمی تواند به عقب چرا که حتی اگر شما آن را فقط همان نیست. این چیزی است که امروز به طوری باور نکردنی است. شما به عنوان نزدیک به “بازگشت” به عنوان امکان پذیر است.

لئو (جولای 23-Aug. 22). شما روشنفکر. شما نمی نیاز به کمال و یا آشنایی به منظور دادن چیزی در یک فرصت است. به این دلیل شما را تبدیل به یک adopter اولیه از یک رمان راه حل است.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). بدتر از زمان به فکر می کنم بهترین کاری برای انجام این است که زمانی که شما در حال حاضر در حال انجام آن است. برنامه های خوب برای یک زندگی خوب. شما همیشه می توانید انتخاب کنید به دنبال و یا دنبال برنامه های خود را, اما شما فقط می توانید خودتان این گزینه اگر شما یک برنامه.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). شما فکر می کنم که شما استدلال راه خود را به یک تصمیم اما در واقع شما تصمیم می گیرید بر اساس یک احساس قبل از اینکه شما حتی آگاه است که وجود دارد تصمیم گیری می شود ساخته شده است. چیزی که احساس می کنید درست قبل از آن را می توانید حس کنید.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). وجود دارد چیزهایی که شما می توانید خود را انجام می دهند و چیزهایی که تا کنون از شخصیت شما است که شما نمی توانید حتی عکس آنها. جای تخیل خود را به خوبی به خاطر زندگی خود آن را دنبال خواهد کرد.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). شما تاثیر بر محیط زیست خود را. شما درخواست خود را در چنین راهی است که همه چیز را دریافت سبک تر و روشن تر تازه تر و بیشتر سرگرم کننده هنگامی که شما در اطراف.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). شما را می خوانم گمنام. قادر به دیدن آنچه که منحصر به فرد و جالب در مورد مردم یک استعداد است که باعث می شود زندگی را لذت بخش تر برای همه. هر کس می شود یک آسانسور.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). ماندن در مسیر کمترین مقاومت به این معنی است که هنگامی که شما را ملاقات مقاومت شما فقط به جهت دیگر. این تغییر می تواند بدون زنگ و یا احساسات. بسیار اتفاق می افتد زمانی که همه چیز به راحتی حرکت می کند.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). شما باید گزینه های بسیاری است و می توان آن قریب به اتفاق در واقع به را به حساب همه آنها را. باریک آن را به سه و سپس یکی را انتخاب کنید که ساده ترین را برای شما در حال حاضر.

امروز تولد (مارس 28). شما روشن زندگی مردم است و به آنها اجازه دهید شما می دانید که پاداش شما با موقعیت ویژه دعوت و فرصت ها. برنامه های خود را به ثمر می آیند کمی متفاوت تر از پیش بینی, اما آنها حتی بیشتر رضایت بخش است. وجود مواد خرید است که نشان دهنده سال از کار سخت است. مراسم را به شما تعجب که چگونه شما همیشه از هم جدا شدند. برج حمل و برج جوزا می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 4, 21, 6, 39 و 49.

نجوم سوال: “من فال نمودار وجود دارد “PF” نماد واقع در 2nd ، این به چه معنی است؟”

بخت و اقبال شما! اف مخفف “بخشی از ثروت.” خود را نگاه کنید نمودار پس از وضع حمل و پیدا کردن خود را ماه و خورشید خود را. طولی میانی بین این دو سیاره را افزایش ثبت نام (صعودی) است که خود را بخشی از ثروت. یا یکی دیگر از راه نگاه کردن به آن اضافه صعودی خود را جغرافیایی خود را به ماه جغرافیایی و سپس تفریق خود را از خورشید جغرافیایی برای پیدا کردن خود را بخشی از ثروت. (برای مردم دنیا بعد از ظهر و قبل از نیمه شب, اضافه کردن صعودی به علاوه خورشید منهای moon.) این نقطه در نمودار خود را نشان می دهد که در آن شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن موفقیت های دنیوی است. یک PF در 2 خانه فواید خود امنیت مالی. شما ملزم به پیدا کردن ثروت خود را از طریق, استخدام, املاک و دوستان با نفوذ که حفظ و ارتقاء شما. شما همچنین می خواهید هرگز برای اموال. آیا می دانید چه علامت خود را PF است ؟ این نشانه ای قابل توجه خواهد بود به شما در راه همان است که خورشید خود را علامت و نشانه افزایش قابل توجهی به شما. بخشی از ثروت یکی از 97 به اصطلاح عربی بخش های طالع بینی که می تواند به ارائه بینش عمیق تر به نمودار خود را.

افراد مشهور پروفایل: برج ثور جسیکا آلبا نشان داد او در زمین نشانه روح هنگامی که او تاسیس شرکت صادق را امن و محصولات خلاقانه از مواد گیاهی برای تمیز و امن تر در آینده برای کودکان در همه جا از جمله سه نفر از خود او. آلبا قمر در برج دلو انسانی علامت نشان می دهد که برای او بخشنده و مهربان اعمال خواهد همیشه شروع یک چرخه از بخت خوب.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: سه شنبه 01 آوریل سال 2020 22:28:56 -0700

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im