زحل عجیب و غریب, آزمون تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

به عنوان زحل ورقه به برج دلو, شما ممکن است بیشتر آگاهی اجتماعی. متوجه افرادی وجود دارند که نمی توانند درک کنند که شما بدون توجه به آنچه شما انجام دهد. متوجه افرادی هستند که درک همه شما را بدون نیاز به انجام یک چیز است. آزمون تئوری. صحبت از یک سکوت, شعر و یا رنگ یک تصویر نامرئی. به نظاره نشست و به تماشای بازخورد این elicits.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). توانایی خود را برای پروژه به آینده است و حتی بهتر از حد معمول است بنابراین استفاده از آن برای جلوگیری از وارد شدن به یک موقعیت که در آن جزر و مد خواهد آمد بیش از سر خود را. برخی از خطرات نیست ارزش مصرف است.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). بیشترین رای گیری اتفاق نمی افتد در یک رای گیری به جای آن رخ می دهد در لحظات اجتماعی, اعتبار سنجی از طریق سرمایه گذاری از توجه و زمان. شما می توانید بسیاری از آرا امروز.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). عقیده خود را در مورد چه چیز معنی اضافه خواهد شد بعد از این سال احساسات و بده. عزیزان خواهد به کمک شما قبول و عمل به مشاوره خود را.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). هنگامی که شما چیزی جدید تخصیص اول خود است که معمولا بدانند که در آن برای قرار دادن آن است. همه چیز نیاز به یک محل. چیزهایی که باید جای خود را برای شما را به می دانم که چگونه شما در حال رفتن به استفاده از آنها.

لئو (جولای 23-Aug. 22). شما برای شروع یک سرمایه گذاری خیرخواهی. شما به توجه و پول بدون انتظار چیزی در بازگشت. در حال حاضر شما در یک نقطه که در آن چیزی متفاوت باید اتفاق می افتد برای این تجارت از زمان و منابع به طور عادلانه.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). آزمون تئوری. واقعیت این است که حکومت با زمان بندی و در دسترس بودن منابع. چیزهایی است که متناسب با هم در فضای فیزیکی را متناسب با هم در راه های دیگر بیش از حد. ریتم روز خواهد بود دیکته چنین تدارکات.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). رسانه های اجتماعی ساخته شده حرفه ای و اجتماعی توسعه بسیار بیشتر در دسترس است. یک زمان وجود دارد که در آن آن را بسیار آسان برای پیدا کردن مردم آن را به عنوان در حال حاضر. شما با استفاده از این برای پر کردن یک موقعیت و یا نیاز به.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). هنگامی که شما دریافت مشاوره خوب شما آن عبور کند اما شاید شما آن را ندارد. شما در حال برگزاری برای چیزی که طنین انداز در بسیاری از سطوح چیزی است که باعث می شود هر دو شاعرانه و حس منطقی.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). صدای قوانین محیط اغلب خونتان. در نظر بگیرید که در صحبت کردن بیشتر یا ایجاد سر و صدا در غیر این صورت. اطلاعات یکی کسی است که مسئول است.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). نه گرفتن آنچه شما می خواهید همراه با مشکلات است که شما بدانید در مورد. گرفتن آنچه شما می خواهید می آید با یک مجموعه کامل از جدید و مشکلات مختلف.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). تصور کنید که بزرگتر — نه به این دلیل که بزرگتر بهتر است اما از آنجا که این توانمند سازی به درک لبه های مقیاس. کوچکتر زندگی می تواند احساس enormous, اما تنها زمانی که شما می دانید طیف گسترده ای.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). نفوذ اجتماعی است چشم خود را تنظیم به روند جدید است. مد تغییر دهید و شما تغییر حق با آنها است. به زودی به شما منجر شود به جای پیروی از این جزر و مد.

امروز تولد (21 مارس). این خورشیدی بازگشت مجموعه 10 هفته از افزایش محبوبیت و تقویت چشم انداز. را انتخاب کنید چه بیشتر منافع شما و یا چه منافع شما عزیزان پس از آن شما می توانید این آموزش شما نیاز به رشد. آموزش و پرورش تبدیل به پول و پول جمع آموزش و پرورش است. شما واقعا در حال افزایش جزر و مد است که حامل تمام کشتی. صورت فلکی قوس و سرطان می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 8, 10, 19, 42 و 7.

نجوم سوال: “من متوجه شدم که دوست دختر من است دیدن شخص دیگری. ما منحصر به فرد او ، وقتی دیدم که او با واژه “دلقک کفش’ به ذهن آمد. او می گوید که اگر او را مجبور به انتخاب او مطمئن است که او را با. من نمی توانم باور کنم که او فکر میکنند من برای کسی که حتی نمی باید یک کار. زمانی که من از او پرسید که چرا او دوست دارد او را, او گفت که او سرگرم کننده است. بنابراین من حدس می زنم من می خواهم به می دانم که چگونه می توانید این برج جدی خود را نگه دارید خود برج حوت دختر و به سرعت تبدیل به کسی است که بیشتر سرگرم کننده؟”

اول از همه تبدیل شدن به بیشتر سرگرم کننده برای شما و نه برای خود ، هر آنچه که شما به خاطر او در این نقطه کار نخواهد کرد. او کفر است و شواهد از عدم احترام به شما. بهترین شرط بندی شما این است که شکستن آن را خاموش به طور کامل و تبدیل شدن به “پاپ” در شرایط خود را در حال توسعه منافع و سرگرمی خود را بدون توجه به تاثیر ممکن است در زندگی عاشقانه شما. وجود دارد مقدار زیادی از زنانی که به درک جدی بلند پروازانه حرفه ای-رانده طرف شما به ویژه هنگامی که آن را متعادل کننده شده توسط یک دوز سالم از بازی.

افراد مشهور پروفایل: Matthew Broderick خواهد بود و خواننده در آینده مستند “Gettysburg Address” داستان کامل در مورد یکی از سازنده ترین سخنرانی ها در تاریخ آمریکا است. به عنوان یک هنرمند Broderick مظهر انعطاف پذیری عطارد و مریخ در برج حوت. یکی هرگز کاملا می داند که در آن استعدادهای خود را خواهد کرد تا موسیقی پاپ — موسیقی, کارتون, کمدی, یا پارگی حرکات تند و سریع درام. برج حمل خورشید و زهره الهام بخش یک رویکرد تازه به هر نوع.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, فوریه 19, 2020 17:48:58 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im