عربستان در حال خرید سهام نفت آلبرتا است, شن و ماسه و شرکت ها. این ‘اخلاقی نفت’ استدلال مرده است.

حداکثر فاوست: اگر کانادا شرکت های نفت و گاز در حال رفتن به قبول عربستان سعودی پول آن را احتمالا زمان برای پروکسی بازنشسته استدلال در مورد فساد از نفت خود را

حداکثر فاوست یک نویسنده مستقل و سردبیر سابق از نفت آلبرتا مجله.

زمانی که نروژ عظیم صندوق بازنشستگی اعلام کرد که آن را تا به حال به فروش می رسد مواضع خود در عمده کانادا شرکت های انرژی مانند Suncor و کانادا منابع طبیعی, Alberta برتر آمد باز. “به بلانت” کنی به خبرنگاران گفت: هفته گذشته “پیدا کنم که فوق العاده ریاکارانه.” پس از همه, او گفت:, نروژ همچنان به توسعه خود نفت و گاز منابع از جمله 2.7 میلیارد بشکه است که در جدید Johan Sverdrup زمینه است که در حال حاضر تولید 430,000 بشکه نفت در روز است.

برای کسانی که از کمتر pugilistic گرایش نروژ تصمیم ممکن است دیده می شود به عنوان یک محتاطانه عمل مالی و تنوع; یکی از آلبرتا که به راحتی می تواند تقلید اگر آن را می خواستم. اگر نروژ است که در حال حاضر تولید نفت و بهره از مالیات بر درآمد و شغل ایجاد آن وجود دارد بدون نیاز به آنها را به پایین نیز سرمایه گذاری خود را یک تریلیون دلار اندوخته در شرکت است که بستگی به قیمت نفت است. این یک فلسفه است که به خصوص محبوب در آلبرتا, ذهن, شما, داده, Alberta مدیریت سرمایه گذاری شرکت های مستند تاریخچه بودن بیشتر به شدت در معرض بخش انرژی نسبت به دیگر صندوق های بازنشستگی.

اما در حالی که کنی سریع به تماس از نروژ به اتهام نفاق در فروش سهام خود را از نفت ماسه شرکت او تا کنون سکوت در مورد این خبر که عربستان سعودی عمومی صندوق سرمایه گذاری مشغول خرید آنها. به عنوان بلومبرگ هفته گذشته گزارش آن را در حال حاضر صاحب 2.6 درصد از کانادا منابع طبیعی و دو درصد از Suncor که باعث می شود آن هشتم و 14 تا از بزرگترین سهامداران در این دو شرکت بود. جالب اینجاست که آن نیز اضافه شده و به موقعیت خود در Equinor این شرکت نروژی است که در حال توسعه Johan Sverdrup زمینه است.

بیشتر: جیسون کنی در گفتگو با پل ولز: Maclean زنده پخش

به عنوان نخست کنی همواره در خط مقدم تلاش های اخیر به رنگ کانادا نفت و گاز به عنوان “اخلاقی” و در نتیجه بیشتر ارزش سرمایه گذاری. این روایت که برای اولین بار پیشرفته توسط ازرا لوانت شده است مستقر ترین مشخصه در این گفتگو در مورد انرژی شرق خط لوله و تصمیم نیوبرانزویک را ایروینگ پالایشگاه برای خرید نفت خود را از عربستان سعودی به جای کانادا. اما آقای کنی وابستگی با آن می رود بسیار بیشتر از آن است. او مدیر سابق ارتباطات و پارلمانی امور Alykhan Velshi که ایجاد “اخلاقی نفت موسسه” در جولای 2011 و سابق معاون اجرایی جیمی Ellerton خدمت خود را به عنوان مدیر اجرایی بین ژانویه 2012 و مارس 2013.

کنی است که به سختی به تنهایی در علاقه خود را برای شام به روایت ، هسته آن اصول—یعنی, که, کانادا, حقوقی, زیست محیطی و استانداردهای نظارتی را نفت ما بیشتر ذاتا فضیلت—عملا مقالات ایمان در صنعت نفت و گاز. در مصاحبه با کلگری هرالدنانسی جنوبی مدیر عامل شرکت Atco و عضو موسس و شورای کسب و کار در استان آلبرتا به استناد آن: “من فکر می کنم وقت آن است برای مردم را به ایستادگی کردن و نشان دادن درست اخلاقی رهبری در مورد این واقعیت است که جهان بهتر است از فرآورده های نفتی,” او گفت:.

اما اگر نفت عربستان سعودی توسط یک مجرا برای آن ضد دموکراتیک و ارزش های اخلاقی به عنوان oilers خواهم به استدلال می کنند و سپس آنچه در مورد آن پول ؟ که پول می آید از فروش خود را اخلاقی به چالش کشیده و نفت است. Suncor و کانادا منابع طبیعی نمی تواند جلوگیری از محمد بن سلمان و یا عربستان سعودی عمومی صندوق سرمایه گذاری از خرید سهام خود را, اما کسانی که بیش از خوشحال به درام در مورد عربستان سعودی و اخلاقی نقایص می تواند صحبت می کنند تا در اینجا.

بیشتر: Coronavirus نمی رسید آلبرتا به عنوان سخت به عنوان دیگران است. اما آن اقتصادی شلاق بی رحمانه خواهد بود.

تا کنون هر چند آنها بوده است آشکارا سکوت. نگاهی به اریک نوتال یک مدیر صندوق با Ninepoint سرمایه گذاری و مکرر اذوقه رسان از اخلاقی روغن روایت است. در یک صدای جیر جیر اخیر او صدا مثبت خوشحال توسعه و هیچ اشاره ای به ابعاد اخلاقی از عربستان سعودی پول است. “بسیار برای کانادا شرکت های نفتی نیست جذاب بودن به سرمایه گذاران خارجی!” او نوشت. “ما 100 درصد سرمایه گذاری در کانادا داده شده بسیار جذاب ارزیابی و بهبود ظرفیت غذای آماده و جالب است که عربستان سعودی موافقت خود را با ما.”

در انصاف به صنعت آن را به سختی به تنهایی در صحبت کردن از هر دو طرف از دهان خود در مورد عربستان سعودی است. دولت فدرال به تازگی renegotiated یک از 14 میلیارد دلار معامله است که اجازه خواهد داد که فروش کانادا-نور-وسایل نقلیه زره پوش به پادشاهی (یک معامله است که در اصل زده توسط دولت هارپر در سال 2014). و MBS نشده است خجالتی در مورد استفاده از عربستان سعودی ثروت برای خرید راه خود را به شرکت ها و جوامع در سراسر غرب از جمله اخیر پیشنهاد برای خرید لیگ برتر را Newcastle United football club.

اما اگر کانادا شرکت های نفت و گاز در حال رفتن به قبول عربستان سعودی پول آن را احتمالا زمان برای پروکسی بازنشسته استدلال در مورد فساد از نفت خود را. پس از همه, به عنوان جیسون کنی را به شما بگویم هیچ کس دوست دارد یک منافق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de