خداحافظی به cabin fever با این 10 مارس فعالیت های

57 دقیقه پیش

شما می توانید استدلال می کنند که در فوریه قله امروز با طلوع آفتاب جشن روز موش خرمای کوهی امریکا و سوپر باول آمریکا بیشتر به تماشای تلویزیون رویداد سال است.

پس از آن, همه چیز در سراشیبی — بیش برف بیشتر سرد بیشتر روزهای ابری است که آن را سخت تر و سخت تر به خارج شدن از رختخواب در صبح است. اضافه کردن توهین به جراحت آن را نیز سال کبیسه بنابراین ما باید یک روز اضافی در طولانی ترین-ظاهری کوتاه ترین ماه سال است.

اما قلب را — در خارج از منزل و در داخل خانه گاه به گاه یا رسمی ما در بر داشت 10 راه برای اضافه کردن برخی از هیجان به خود را در اواخر زمستان تقلا کردن.

دو (یا بیشتر) بلیط برای بهشت

چه کسی نمی خواهد مانند یک “فرار به جزایر” — بدون هیچ زحمتی واقعی سفر در میان ماه فوریه ؟ عمیق در قلب پیتسبورگ سمت شمال ملی Aviary شده است را به یک بهشت گرمسیری به برجسته رنگارنگ و غیر معمول پرندگان از جزایر در سراسر جهان است.

کانون توجه خواهد بود و در گله صورتی رنگی waders در طول فلامینگو متحرک Feb. 22-23 با مضمون بازی های صنایع دستی, زمان داستان و یوگا. مهمانان 21 و همچنین می توانید برای دریافت گذرنامه به بهشت در طول یک Feb. 28 حزب ارائه یک امضا کوکتل, نور, نیش و پس از ساعت دسترسی به داخل زیستگاه های گرمسیری.

جزئیات: 412-323-7235 یا aviary.org

در خلق و خوی برای عشق

روز ولنتاین یکی از فوریه معدود نقاط روشن — حداقل برای افراد با حتی یک مقدار کم از عشق در روح خود را. پیتسبورگ و Westmoreland ارکستر سمفونی را ارائه کنسرت مطمئن به هم بزنید احساسات حتی crustiest بخیل.

PSO ارائه آن “ولنتاین عاشقانه” با مهمان هادی واسیلی Petrenko فوریه. 14-16 در هاینز سالن. در این لایحه الگار را “Cockaigne اورتور” راول “در Daphnis et Chloé — سوئیت شماره 1 و 2” و Sibelius’ ویولن کنسرتو های ویولن نوازنده Ray Chen.

WSO استقبال از بازگشت از 17 سال پیانیست ماکسیم Lando برای “پاریس ولنتاین” Feb. 15 در گرینزبورگ کاخ تئاتر. Lando انجام خواهد شد Saint-Saëns’ Piano Concerto No. 2. آثار موتزارت و Stravinsky این برنامه کامل است.

به عنوان بارد گفت: اگر موسیقی غذای عشق است.

جزئیات: PSO, 412-392-4900 یا pittsburghsymphony.org; WSO, 724-837-1850 یا westmorelandsymphony.org

ویژه ورزشکاران رویداد ویژه

بیش از 350 ورزشکار را فرود بر هفت چشمه رفت و آمد مکرر کوه Feb. 9-11 برای رقابت در المپیک ویژه پنسیلوانیا بازی های زمستانی. ورزشکاران به همراه مربیان خواهد شد آزمون مهارت های خود را در آلپاین و اسکی و snowshoeing. چند ورزشکاران نیز شرکت خواهد کرد در اسنوبورد, ظهور, ورزش, ویژه های المپیک ورزشکاران است.

تماشاگران استقبال برای مشاهده مسابقات و تشویق ورزشکاران. چه کسی می داند, شما حتی ممکن است الهام بخش برای آزمون خود را در برابر دامنه.

جزئیات: 800-452-2223 یا 7springs.com

قرار داده و خود را در حال اجرا کفش

حتی در اعماق زمستان شما می توانید اکتشاف فولاد شهر پا با پیتزبورگ در حال اجرا در تور است. این همه رفتن برای تعطیلات آخر هفته jaunts تا زمانی که حداقل یک نفر را ثبت و آن را در یک بلیزارد می گوید بنیانگذار Trista Yerks. PRT ارائه می دهد 5k و 10k تورهای در طول سال های مختلف در محله ها با مرکز شهر مکزیک جنگ خیابان ساحل شمالی ضلع جنوبی آپارتمان و نوار منطقه در ماه فوریه برنامه همراه با چندین هنر تورهای.

مسیرهای عمدتا مسطح با سرعت 10-12 دقیقه در هر مایل و شش به 12 توقف در نقاط مورد علاقه در طول راه. برخی از مسیرهای حتی پرسه زن پسند.

جزئیات: 412-256-8640 یا pittsburghrunningtours.com

خود را بند برفی

فوربس دولت جنگل و برگ بو ریج پارک دولت در حال ارائه یک زمستان پیاده روی به یک ساعت یک مبارک در امتداد خط الراس در طول برفی و Brews در 11 a. m. Feb. 22. 3-مایل حلقه را به شرکت کنندگان از نقطه شروع به تسلیم در لورل کوه اسکی رفت و آمد مکرر که در آن مواد غذایی و تنقلات در دسترس خواهد بود.

در حال حاضر سازمان در حال اضافه کردن نام خود را به یک لیست انتظار برای snowshoe trek با توجه به snowshoe در دسترس می گوید: آموزش های زیست محیطی متخصص کیم پک. اگر زمین لخت, برنامه تبدیل خواهد شد “چکمه های پیاده روی و brews” و اضافی شرکت کنندگان پذیرفته می شود.

جزئیات: 814-352-8649 و یا [email protected]

مشاهده یک شاهکار

دوستداران هنر باید مطمئن شوید که به بازدید از Westmoreland موزه هنر آمریکایی که در آن دو قابل توجه نمایشگاه باز خواهد شد در طول ماه های فوریه و پذیرش رایگان است.

از Feb. 15 از طریق مارس 10, گرینزبورگ موزه برگزار خواهد شد “آمریکایی آفریقایی هنر در قرن 20” یک نمایشگاه سفر از موزه هنر آمریکایی اسمیتسونیان مجموعه که Richard M. Scaife مدیر/مدیر عامل آن kraybill می نامد “یکی از مهم ترین ملی مجموعه از هنر آمریکایی است.”

باز Feb. 21, “حفاظت: با این نسخهها کار از مجموعه دائمی” را به بازدید کنندگان یک پشت صحنه از نظر جنبه های مختلف حفاظت از هنر به عنوان آنها مربوط به Westmoreland قابل توجه مجموعه است. این نمایشگاه همچنان از طریق مارس 22.

نمایی از موزه سگدست گالری است که ارزش سفر خود را در ارائه جارو مشاهده شهر از آن قرار گرفتن در بالای آکادمی هیل.

جزئیات: 724-837-1500 یا thewestmoreland.org

ایجاد یک شاهکار

هیچ چیز اشتباه با ترجیح می دهند به ماندن در خانه فقط به عنوان طولانی به عنوان آن را نمی محول به یک زمستان طولانی تلویزیون و تنقلات معمول است. به جای سر به لتروب مرکز هنر برای “نقشه کشی آنچه که شما نگاه کنید به” کلاس های برنامه ریزی شده برای 5 p. m. Feb. 5 و 12 و 19. عضو هنرمند/استاد سو Hrubes کمک خواهد کرد که دانش آموزان از بند باز کردن خلاقیت خود را با نقاشی و mixed-media تمرینات.

جلسات مناسب برای شرکت کنندگان در همه سطوح: “رسم است که بر اساس هنر” به یاد مرکز, مدیر اجرایی, لورن Buches.

هزینه 14 دلار در هر جلسه; لیست از مواد مورد نیاز در دسترس است در وب سایت مرکز.

جزئیات: 724-537-7011 یا latrobeartcenter.org

سفر به شرق

اگر شما را دیدم محبوب 2018 رام-com “دیوانه غنی آسیایی” شما را دیدم دو تا از شخصیت های اصلی با یکدیگر رقابت برای قدرت بیش از یک بازی فال ماهجونگ. اگر شما کنجکاو در مورد سرعت گام بر اساس کاشی چینی بازی استراتژی شما می توانید آن را به سبک آمریکایی در Oakmont کارنگی کتابخانه. در میان بسیاری از برنامه های این کتابخانه همچنین دارای شرقی تحت تاثیر جلسات از جمله یوگا و تای چی و دو نوع مدیتیشن — مدیتیشن با یک راهب به رهبری راهبان از پیتسبورگ بودایی مرکز در Natrona ارتفاعات و Sahaja مراقبه توسعه یافته در هند در سال 1970 توسط شری Mataji Nirmala Devi.

کتابخانه نمی مختصات برنامه نویسی می گوید: کتابدار مرجع استفانی Zimble — “آن را فقط به نوع گرد هم آمدند توسط حادثه.” اعضای جامعه به صورت جداگانه ارائه شده منجر به جلسات مختلف و کتابخانه خوشحال بود ملزم به. جلسات رایگان هستند اگر چه برخی از قبول کمک های مالی.

جزئیات: 412-828-9532 یا oakmontlibrary.org

بالابر شیشه ای یا دو تا

در پایان ماه نان تست خود را برای ساخت این طریق در پیتسبورگ زمستان Beerfest آینده Feb. 28-29 به David L. لارنس مرکز کنوانسیون.

پیوستن به هزاران نفر از هنر و صنعت آبجو طرفداران برای فضای مجاز: نامحدود نمونه از صدها هنر و صنعت آبجو — و ciders — از سراسر منطقه است. وجود خواهد داشت کامیون های مواد غذایی, موسیقی زنده و بشکه از سرگرم کننده است. بهتر است آن را برای یک علت خوب است. این رویداد مزایای نجات حیوانات همکاران یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به نجات حیوانات حیوان خانگی تصویب گروه و جامعه عقیم/برنامه های خنثی در منطقه پیتسبورگ.

فراموش نکنید که برای خط تعیین شده خود راننده است. یک راننده تعیین شده بلیط شامل ورود آب و جوش شیرین در تعیین راننده غرفه و 5 دلار کوپن در هر یک از کامیون مواد غذایی.

جزئیات: pittsburghbeerfest.com

آخرین فرصت برای پارتی

لباس مبدل در امدن توپ رایج در اطراف مردی Gras — گاهی اوقات آن را خوب به پوشیدن لباس مبدل زمانی که شما در مهمانی فوق العاده سخت قبل از روزه.

در این سال Fat شنبه می افتد در فوریه. 25 اما Westmoreland فرهنگی اعتماد را گسترش خوشگذرانی چند روز با لباس مبدل در امدن تم سالانه خود در کاخ on Feb. 29.

بزرگ, پیر گرینزبورگ تئاتر را ارائه گرفتم “جشن محیط ونیزی Carnevale های رنگارنگ و هیجان مردی Gras (و) ظریف جذابیت در یک اتاق چای” با توجه به وب سایت. همه که غذا و نوشیدنی و سرگرمی زندگی می کنند ، و لباس در واقع اختیاری هستند.

جزئیات: 724-836-8000 یا thepalacetheatre.org

شرلی McMarlin یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس شرلی در 724-836-5750, [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر