‘می گویند نام او’: بوستون Black Lives Matter معترضان تشخیص زنان دست به خشونت

آنها آمدند با هم در روز استقلال با یک پیام: “تا زمانی که سیاه و سفید زندگی رایگان هستند و هیچ یک از ما آزاد هستند.”

و دیگری فقط به عنوان مهم است: “می گویند نام او.”

صدها نفر از مردم جمع آوری شده در چهارم جولای به رسمیت شناختن سیاه و سفید و قهوه ای زنان که قربانیان خشونت پلیس در بوستون و فراتر از آن و به ادامه خواستار عدالت و برابری است که رشد در سراسر کشور پس از قتل جورج فلوید و Breonna تیلور.

“ما در حال رفتن به بلند کردن, سیاه, زنانی که کشته شده اند و کشته شده توسط پلیس به خشونت” فعال در این دختر آسیایی انگشتی Griffiths Sekou گریه کردن به جمعیت مونتاژ در یک پارک در نزدیکی ایستگاه پلیس در اهل کشور نوبی یا حبشه مربع است. “ما در حال راهپیمایی هر چند می گویند زندگی خود را بیهوده نمی شد. ما می گوییم شما باید شأن شما ارزش شما ارزش شما برای ما مهم.”

تمرکز شنبه بود که در آن زنان — Taylor ساندرا شیرین و مطلوب Atatiana جفرسون و دیگران بی شماری که فعالان می گویند که اغلب رفته ناشناخته.

“مالکوم ایکس گفت: در این اجلاس ترین بی احترامی فرد در آمریکا یک زن سیاه پوست,'” گفت: سامانتا Dorcean از مدفود. “ما باید مطمئن شوید که ما در حال آنهایی که با صدای بلند با یکدیگر و انجام آنچه که بهترین برای جامعه ما است.”

Dorcean بود در میان راهپیمایان که ای اهل کشور نوبی یا حبشه مربع سمت بوستون مشترک دریایی از مردم حمل نشانه های مزین با کلمات “Black Lives Matter” و نام زن قربانیان آنها شعار می دادند از طریق ماسک و bullhorns.

به گزارش ایسنا ، ادوارد Markey بود که در میان آنها راه رفتن در کنار طرفداران و دوستان از بوستون دوازدهم کلیسای باپتیست. هر چند هدف او به راه رفتن در سکوت همبستگی حضور او هنوز هم جلب توجه رسانه ها و این دسته از خبرنگاران جلب کرد برخی از تحقیر از معترضان.

“ما می دانیم که هنگامی که توماس جفرسون بود نوشتن اعلامیه استقلال به این معنی نیست که شامل سیاه و سفید مردان و زنان در کشور ما” Markey گفت: قبل از اینکه قطع کرد. “و امروز آنچه که ما می گویند با این راهپیمایی این است که ما هنوز راه طولانی برای رفتن به مطمئن شوید که هر کس قادر به لذت بردن از برابر عدالت تحت قانون است.”

راشل Domond از Roxbury, بخشی از حزب سوسیالیسم و آزادی گفت: “ما شاهد دستاوردهای عظیمی توسط یک جنبش توده ای که باقی ماند در خیابان ها” در این هفته پس از تیلور و فلوید را, مرگ و میر, و اضافه کرد که مردم نیاز به نگه داشتن به آینده را به “دریافت و تقاضا عدالت نیاز داریم.”

این پیام را حمل بر در بخشی از طریق یک سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری هنرمندان محلی شروع به نقاشی بر روی یک خیابان در نزدیکی اهل کشور نوبی یا حبشه مربع شنبه.

کای اعطای بازار سیاه اهل کشور نوبی یا حبشه گفت: پروژه های هنری و نمادین حرکت شبیه به این — به خصوص با این شهر حمایت به عنوان مورد با این نقاشی دیواری — معنی دار هستند.

“این بسیار مهم است که به ما امید” گرانت گفت.

اما او گفت: اگر مردم واقعا می خواهید برای حمایت از مردم سیاه و سفید و اهل کشور نوبی یا حبشه مربع آنها نیاز به انجام یک کار بهتر از قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود هستند.

“مردمی واقعا واقعا نیاز به شروع به سرمایه گذاری در داخل از جوامع اگر آنها واقعا به اصرار دارند که آنها pro-Black Lives Matter یا که مراقبت از آنها,” او گفت:. “ما نیاز به سرمایه گذاری واقعی در کشور نوبی یا حبشه مربع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de