ترسناک سهولت ویروس توطئه می تواند گسترش

این یک لحظه نادر در تاریخ زمانی که شما می توانید می گویند با یقین مطلق که فردا یک روز بزرگ است.

اما این فردا قطعا خواهد بود. این کشور اولین و بزرگترین دولت استرالیا زادگاه عمومی آموزش و پرورش است – بازگشایی کلیه مدارس به همه دانش آموزان است.

این یک روز بزرگ برای جامعه برای اقتصاد و مهمتر از همه آن است که یک روز بزرگ برای بچه های ما. آموزش و پرورش بهترین پادزهر به فقر و ضعف و بزرگترین هدیه ما به فرزندان ما.

و بنابراین چگونه حیاتی ترین نقش جامعه – که از تربیت و آموزش نسل بعدی خود را – دریافت خودسرانه تعطیل و یا به حالت تعلیق در اساس هیچ شواهد سخت و نه سطح بالا توصیه های پزشکی.

چگونه است که وحشت و اطلاعات جعلی كردن تا کنون و گسترده ای ؟ چگونه ما را ظاهرا افراد تحصیل کرده و خواستار تعطیلی موسسات آموزشی با هیچ مدرکی برای حمایت از آن ؟ و چگونه ما باید واقعی نگرانی هایی در مورد تاثیر چنین خاموش شدن ناگهانی نیز پیشی گیرد و توسط دیوانه که باور coronavirus یک اسطوره است در دسترس نباشد ؟ و یا ناشی از 5G شبکه? یا یک توطئه طراحی شده توسط بیل گیتس ؟

مرتبط با: دلار 114b طرح استرالیا نیاز دارد در حال حاضر

مرتبط با: Facebook پست جرقه خبر جعلی خشم

Facebook’s stance on fake news and misinformation has been called into question by a new think tank.
media_cameraFacebook موضع در اخبار و اطلاعات غلط شده است به سوال نامیده می شود توسط فکر می کنم تانک.

یک سرنخ به این نهفته است در یک حیله گری کوچولو آزمایش انجام شده توسط یک canny کمی فکر می کنم تانک به نام مسئول فن آوری استرالیا (RTA) که به تازگی از نگرانی که شاید اینترنت و رسانه های اجتماعی غول نمی کاملا به عنوان مسئول و عادل به عنوان آنها وانمود می شود.

آزمون مورد بود آنلاین کلانشهر Facebook که با وجود بیانیه ماموریت خود از “آوردن جهان به هم نزدیکتر” شده است infamously در معرض برای دستفروشی جعلی اخبار عمدا طراحی شده برای ایجاد بدست آورد.

پس از این آمد به نور ظاهرا chastened Facebook ادعا کرد که این امر حرکت آسمان و زمین برای جلوگیری از گسترش نادرست و خطرناک اطلاعات درست مثل یک شهروند جهانی باید.

تنها در این هفته Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل بی بی سی گفت: “ما نمی خواهیم اطلاعات غلط به محتوا است که رفتن ویروسی” و Facebook به حال و حذف هر گونه محتوا به احتمال زیاد در نتیجه “فوری و قریب الوقوع آسیب” که آن را به COVID-19 توطئه.

و این به شنیدن. تنها مشکل آن نیست و آن را نمی.

برای اثبات این افراد در فن آوری مسئول استرالیا راه اندازی یک Facebook صفحه به نام “Ozzie شبکه خبر” و سپس مجموعه مورد ارسال خطرناک ترین اطلاعات غلط به آنها می تواند از فکر می کنم.

این شامل:

• COVID-19 pandemic “مشاوره” تبلیغات ترغیب کاربران به نوبه خود 5G نوشیدن آب بیشتر و دریافت 30 دقیقه روزانه آفتاب

• گفت: استرالیا-اندونزی توافقنامه تجارت آزاد بود فقط جلو اجازه می دهد تا مهاجرت دسته جمعی از جاکارتا

• گفتن 18 ساله به زحمت به ثبت نام برای رای دادن

• گفت که جدید 5G شبکه اجازه خواهد داد که پلیس استرالیا برای جاسوسی بر روی شما را از طریق تلفن خود را

• گفتن مردم AEC مورد بررسی قرار داده است آنها در یک زندگی امن رای دهندگان و در نتیجه نباید زحمت رای گیری

این پست تداوم آشکار دروغ و اطلاعات غلط نما به عنوان رسمی مشاوره. در بدترین حالت آنها را تشویق مردم به خطر زندگی خود را و شکستن قانون است. و ضربه زن این است که آنها نوشته شده بودند به عنوان تبلیغات است که Facebook در هر دو مورد بررسی و تایید شده است.

مرتبط با: Facebook شکایت کرد برای ‘سیستمیک شکست’

Some of the ads contained obviously false information that any real person would detect on sight.
media_cameraبرخی از تبلیغات موجود بدیهی است که اطلاعات نادرست است که هر شخص حقیقی را تشخیص در دید.

کاملا وجود دارد هیچ راهی در زمین آنها هرگز اجازه داده شده برای اجرا در یک مسئول رسانه های جریان اصلی خروجی. نه News Corp نه و نه و نه و ده و نه و هفت و نه در هر نقطه با یک جفت چشم انسان است.

اما هنوز هم یک غول جهانی مانند Facebook با میلیاردها کاربران به سختی می تواند انتظار می رود به اطلاع همه چیز را که در آن نوشته شده میلیون ها نفر از صفحات. مطمئنا هنگامی که آن را به توجه خود را به تبلیغات خواهد بود برداشته شده درست است ؟

اشتباه است. حتی پس از این گروه در گزارش خود تبلیغات به Facebook به صورت جعلی و خطرناک اطلاعات غلط آنها هنوز هم در نظر گرفته شود.

“هیچ ناشر سنتی یا پخش خواهد همیشه در حال اجرا تبلیغات مثل این” RTA را, مدیر اجرایی, Chris Cooper گفت: اخبار.com.au.

“اما نه تنها Facebook نقد و بررسی و تصویب آنها را حتی زمانی که ما بارها و بارها آنها را به عنوان اطلاعات غلط آنها هرگز به پایین گرفته شده است.”

مرتبط با: 15,000 دلایل Facebook نتواند

The ads weren't taken down even after the RTA reported them itself.
media_cameraتبلیغات نیست گرفته شده حتی پس از RTA گزارش آنها را به خودی خود.
Two of them were focused on getting people not to vote.
media_cameraدو نفر از آنها با تمرکز بر گرفتن مردم را به رای می دهند.

بله حتی پس از RTA آیا Facebook کار برای آن است و پرچم جعلی تبلیغات هنوز هیچ اقدام گرفته شده است – حتی اگر کسی دنبال توصیه های خود را می توان با قرار دادن خود در معرض خطر است. به طوری که این گروه به عمد هدف تبلیغات به مخاطب که قبلا به اطلاع آنها جعلی بودند و راضی به دریافت آنها را به اطمینان حاصل شود که آنها نه سهوا گسترش خطرناک اطلاعات خود را.

“ما جعلی و تبلیغات عمدا بازی بر ترس مردم در راه ما می دانیم معمولی” کوپر می گوید.

“این آزمایش ثابت می کند که چگونه از آن آسان است به پخش اخبار جعلی در Facebook و از آن ساده تر خواهد بود هنوز هم برای یک تجربه مخرب بازیگر خارجی.”

پست شد در نهایت تنها پس از حذف اخبار.com.au نزدیک Facebook برای نظر. این شرکت تایید آنها نقض سیاست خود را.

“ما به شدت پس از رفتن اطلاعات غلط در مورد COVID-19 و تیم های سراسر شرکت اختصاص داده شده به این تلاش” سخنگوی گفت.

“ما اعمال برچسب های هشدار دهنده به میلیون ها قطعه از اطلاعات غلط و حذف محتوا است که می تواند منجر به قریب الوقوع آسیب برساند.”

اما این واقعیت که آنها قادر به ارسال شود در وهله اول پخش شد برای مدت طولانی است و حذف نمی شود و حتی پس از اینکه گزارش باید ارسال لرز پایین ستون فقرات از هر کسی که هنوز هم معتقد است که در حقایق و یا هر آنچه که جهان را ترک کرده است از واقعیت.

ما رسانه های اجتماعی غول پلیس نظرات در حالی که انتشار بدیهی است که اطلاعات نادرست به خاطر چند دلار است. و همه در حالی که با استفاده از روزنامه نگاری از اخبار واقعی سازمان به cannibalise از درآمد حاصل از تبلیغات است که اجازه می دهد تا واقعی روزنامه نگاری برای زنده ماندن.

The ads also appeared on the Facebook-owned Instagram platform.
media_cameraتبلیغات نیز به نظر می رسد در Facebook متعلق به Instagram پلت فرم.

این ظرف پتری برای خبر جعلی. ضروری نظرسنجی این هفته یکی در هشت استرالیایی اعتقاد بیل گیتس بود به نحوی مسئول coronavirus و آن را در حال گسترش این شبکه 5G.

تاج بحران در حال حاضر نشان داده است که حتی بحث در میان سیاستمداران و کارشناسان می تواند تولید نتایج فاجعه بار برای هر دو زندگی و معیشت. اضافه کردن بی پایان نظرات ساده لوحانه به این ترکیب باعث می شود همه چیز به مراتب بدتر و در عین حال برای هر کسی که معتقد به آزادی بیان یک شر لازم است.

اما نا مشخص نادرست حقایق به صورت نقدی است که سطح دیگری از دو بهم زنی در مجموع به ویژه هنگامی که شما در حال تظاهر به طرف فرشتگان است.

Facebook و دیگر رسانه های اجتماعی تیتان در حال حاضر کمک به ایجاد یک دنیای جدید که در آن حقایق مشخص احساسات به جای علم و واقعیت این است که یک ماده از نظر. نتیجه این شده است یک دهه riven توسط افراط: دیوانه تئوری های توطئه جناح راست پوپولیسم و چپ سوسیالیستی ،

هرج و مرج آنها سوخت در مسائل جهانی اعم از coronavirus به تغییر آب و هوا است که اغلب کاملا به معنای واقعی کلمه یک موضوع مرگ و زندگی است. مطمئنا آنها سود از آن را به اندازه کافی و بدون حفره ها هر درصد گذشته از خطرناک و خطرناک تبلیغات – نه به ذکر است pontification آنها خدمت کردن به صورت رایگان.

جو Hildebrand سردبیر-در-بزرگ برای اخبار.com.au و شرکت میزبان از استودیو 10 از 8 صبح و روزهای هفته در کانال 10

در اصل منتشر ترسناک سهولت ویروس توطئه می تواند گسترش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de