کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهد جریان در شروع برای Kiski منطقه دفاعی پایان Dilts

توسط:
سهشنبه, مارس 17 سال 2020 | 4:50 PM
کالج مربیان فوتبال نیست زین پیشرو با شیوه های بهار و یا نظارت بر تمرینات و یا حتی حضور در روز برگزاری جلسات در دانشگاه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

بسیاری از آنها مستقر در خانه hunkered بیش از صفحه نمایش کامپیوتر, تمیز کاری برجسته از دبیرستان ورزشکاران از سراسر کشور است.

ظاهرا یک تاریخ پایان دفاعی از Kiski منطقه گرفتار شده توجه خود را.

جک Dilts به جمع چهار بخش ارائه بورس تحصیلی از جمله آنهایی که از Duquesne, Bucknell و آلبانی بیش از دو هفته گذشته. او با دریافت اولین پیشنهاد از پن در فوریه. 8. او همچنین ساخته شده غیر رسمی بازدیدکننده داشته است به ایالتی کنت و تولدو و بهره از معبد, در میان دیگران.

“(فرایند استخدام) بوده است اما از آن شده است نوع بهتر است چرا که تمام مربیان خانه و تماشای فیلم در تمام طول روز” Dilts گفت.

Dilts (6-پا-5, 230 پوند) بود و تمام تیم دوم کنفرانس انتخاب در تنگ پایان پاییز گذشته. او همچنین ساخته شده 43 پردازد در فصل گذشته بود و دو کیسه دو مجبور گیر میکنه یک اشتباه بازیابی و پنج پاس خیز دال.

او در حال استخدام به بازی دفاعی پایان.

“او واقعا بزرگ پا برای یک بچه که اندازه و بزرگ دست” گفت: Kiski منطقه مربی سام آلبرت که پیامک پیام های انگیزشی برای بازیکنان خود را هر روز در طول اقامت در خانه سفارش دهید. “او می آید و توپ بسیار خوبی پشت سر. او تا به برخی از واقعا خوب غرایز طبیعی به توپ در D-end.”

Dilts نیز یک Kiski منطقه کشتی گیر که به پایان رسید 24-8 این زمستان و در زمان مقام سوم در بخش 1-AAA مسابقات در 285 پوند است.

پس از کشتی کج فصل به پایان رسید Dilts پیوست هم تیمی های خود در اتاق وزن, اما کسانی که تمرینات خنثی شد با این بیماری همه گیر کوروناویروس که تعطیل مدارس در سراسر ایالت پنسیلوانیا در ماه گذشته و مجبور دانشجو-ورزشکاران به کار کردن در خود را دارند.

“من انجام شده است مقدار زیادی از وزن بدن و من یک وزن مجموعه در زیرزمین بنابراین من هنوز هم لغو شده است,” او گفت:. “من به دست آورده و حدود 15 پوند پس از پایان کشتی کج در حال حاضر.”

Dilts است نوه دیرین Kiski منطقه مربی ریچارد Dilts این اسم از کاوالیرز’ در پردیس ورزشگاه (Richard J. Dilts زمینه) است که باز در سال 2018 است. کیر Dilts برنده بیش از 200 بازی در Kiski قبل از بازنشستگی در سال 1993.

در حال حاضر Dilts می خواهد به ترک میراث خود را در Kiski منطقه اگر با توجه به فرصت است.

او امیدوار است به یک مولد تابستان پر از کالج و بازدید از اردوگاه های است که کمک خواهد کرد که او را به یک کالج, تصمیم گیری به عنوان طولانی به عنوان آنها نیست همه لغو covid-19 شیوع.

“من قطعا رفتن به صبر (برای تصمیم گیری) تا بعد از من می توانید ببینید (برخی از مدارس),” او گفت:.

آلبرت موافق است که افزایش قرار گرفتن در معرض این تابستان را تقویت خود استخدام پروفایل. او همچنین فکر می کند با اضافه کردن برخی ارشد سال برجسته خواهد بود کلید Dilts’ استخدام.

“من فکر می کنم یک بار دیگر مدارس (او را) به خصوص اگر او خوب ارشد سال” آلبرت گفت: “من واقعا فکر می کنم دیگر مدارس نیز پرش در هیئت مدیره است.”

لایحه Hartlep است ورزشی سردبیر Tribune-Review. شما می توانید با بیل در [email protected] و یا از طریق توییتر @TribHSInsider.

برچسب ها: Kiski منطقه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de