اسکات فاولر: آنچه ضامن خواهد پرداخت Kyle Larson?

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

شارلوت, N. C. — راننده نسکار Kyle Larson انداخت شغل خود را از دور با گفتن یک کلمه در یکشنبه عید پاک — N-word.

“چه Kyle Larson را به خود که در یک لحظه بود و با ضربه زدن به دیوار در حال اجرا در 300 مایل در ساعت” Humpy ویلر بازنشسته مسابقه اجرایی که زد شارلوت موتور جاده سریع السیر برای 33 سال گفت.

اما لارسون تا کنون قادر به احیای زندگی حرفه ای او در نسکار بالاترین سطح ؟ و اگر چنین است چگونه است ؟

پاسخ به این سوال پیچیده تر از شما می خواهم تصور کنید. تنها 27, لارسون یک راننده با استعداد غیر قابل انکار.

“خارج از Kyle Busch, لارسون بهترین راننده ما داریم” ویلر گفت.

مهم نیست که چقدر در حال حاضر در ورزش که در آن حامیان کنترل یک قطعه از پای.

لارسون نه تنها برای پیدا کردن یک تیم جدید مالک حاضر به بخشش سزاوار سرزنش خطا را بر او اگر او تا به حال برای رفتن به بازگشت به نسکار جام سری. او همچنین برای پیدا کردن یک حامی اصلی مایل به نوشتن بزرگ چک را به راننده که گفت: N-word.

آن خواهد بود ژرف برای مدیران در بانک مرکزی آمریکا به Carolina Panthers که آنها می خواستند به بازی کارفرمایی فقط به خاطر B از یک امضا یک قرارداد بلند مدت به عنوان حامی پلنگ’ ورزشگاه.

اما حامیان مالی به طور معمول ارائه ورودی در نسکار در مورد کسی که درایوهای ماشین آرم خود را پیچیده در اطراف هستند. لارسون است رادیواکتیو پس از نژادی خود لکه دار کردن در طول یک livestream خوراک در حالی که با اشاره به نقطه (که سفید است) قبل از یک مسابقه مجازی یکشنبه شب.

معلوم شد که جعلی مسابقه با عواقب واقعی برای لارسون که صادر 42-ویدئو دوم عذرخواهی در رسانه های اجتماعی شنبه برای آنچه که او گفت و هر طور شده پس از سکوت.

با توجه به این واقعیت لارسون برنامه ریزی شده بود به شدت دنبال رایگان-عامل راننده پس از سال 2020 فصل گفت: N-word احتمالا هزینه او حداقل 10 میلیون نفر در حال حاضر و آینده درآمد. که او گفت: کلمه خیلی معمولی بود اشاره کرد و توسط بسیاری از — و نه در یک جا از خشم اما در راه است که پیشنهاد کلمه بود و بخشی از بومی.

بازنشسته راننده دیل Earnhardt جونیور اشاره کرد در پادکست این هفته: “اگر شما لازم نیست که کلمه در واژگان خود را, شما نمی باید مراقب باشید. … اگر آن چیزی است که شما استفاده از, شما هرگز نگران است.”

تقریبا همه لارسون نسکار حامیان — مک دونالد, شورلت اعتباری و یک بانک در میان آنها صادر شده استرن اظهارات خود جدا از لارسون در عرض 24 ساعت خود را flub.

و مجبور است که دست از Chip Ganassi مسابقه که در اصل به حال تعلیق لارسون بدون پرداخت پنج شنبه اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است او را اخراج. آن هم آتش لارسون و نگه داشتن حامیان — با یکی دیگر از به-نام راننده خلبانی همان شماره 42 ماشین و یا آویزان بر روی لارسون و از دست دادن میلیون ها نفر.

جای تعجب نیست که CGR اخراج لارسون شنبه.

“این چیزی است که ما با یک بحران فلش,” دکتر گفت: Alan Freitag, یک استاد ارتباطات و مطالعات در UNC Charlotte که به بررسی بحران های ارتباطی گسترده است. “آن زمان حدود 4/10 دوم برای لارسون می گویند N-word. اما آن را نسکار. بسیاری اتفاق می افتد در 4/10 دوم.”

بابا والاس تنها آفریقایی-آمریکایی راننده نسکار بالا سری. او به خوبی آگاه است که نسکار یک مشکل با تاریخچه مسابقه و شده است برچسب “نژادپرستانه و redneck ورزش” به عنوان والاس قرار داده و آن را در یک بیانیه پنج شنبه.

نسکار تلاش های اخیر در تنوع و شمول را شامل لارسون که از تبار بود و به عنوان یکی از موفق ترین محصولات در نسکار “رانندگی برای تنوع” برنامه.

والاس گفت: او نا امید شده بود در لارسون اما او فکر نمی کنم همکار خود راننده باید به طور دائم طرد از نسکار (که به حالت تعلیق در لارسون به طور نامحدود). این دو تا به حال چندین تعاملات این هفته از جمله FaceTime گفتگو.

“من به او گفتم آن بیش از حد آسان برای او به استفاده از کلمه و که او را به انجام بهتر و دریافت آن از واژگان” والاس نوشت. “وجود دارد هیچ جایی برای آن کلمه در این جهان است. من دیوانه در او و من باور دارم که او به همراه بسیاری از افراد شایسته شانس دوم.”

رانندگان نسکار منحصر به فرد هستند که در خیلی از شغل خود شامل خوشحالم-توزیع حامیان مالی که پرداخت این مسابقه تیم صورتحساب.

جوی afton wagner یکی از رانندگان برتر در این ورزش گفت: NBC شبکه ورزش این هفته: “زمانی که ما ثبت نام برای این ما می دانیم که شما در حال حمایت و نمایندگی شرکت های فورچون 500 … از همه مهمتر شما به نمایندگی نام تجاری خود را. شما همیشه باید در. کسی همیشه که دوربین تلفن.”

لارسون در حال توسعه شهرت bluntness در جام گاراژ یکی بود که گاهی اوقات جشن رسانه ها و طرفداران خسته از لحاظ سیاسی درست شرکت های بزرگ صحبت می کنند spouted توسط بسیاری از رانندگان است. در حال حاضر اگر چه زبان خود را بدست او را به دردسر.

Earnhardt جونیور که صاحب یک مسابقه تیم خود گفت: در پادکست خود را که او احساس متاسفم که لارسون قرار داده بود خودش را در این موقعیت اما او نیز درک حامیان’ واکنش سریع در یک ورزش مبارزه برای شرکت های مالی در امان باشد.

“این بسیار دشوار است زمان بسیار ظریف بار” Earnhardt گفت. “تیم بسیار شکننده است در حال حاضر. شما نمی خواهید به هر شریک که شما یک دلیل برای در نظر گرفتن مشارکت و تعهد خود را.”

لارسون در حال ورود به “بازیابی فاز” بحران خود را با توجه به Freitag این UNCC استاد. Freitag گفت: حساسیت آموزش لازم الاجرا توسط نسکار ضروری خواهد بود. به اعتقاد او لارسون نباید انجام هر گونه مصاحبه ها تا زمانی که آن را کامل.

“لارسون لمس سوم راه آهن” Freitag گفت. “و او آنقدر سردستی تقریبا frivolously. اما حساسیت آموزش به درستی انجام شود می تواند تجربه زندگی در حال تغییر. او نیاز به یادگیری بیشتر در مورد جنبش حقوق مدنی. او نیاز به smartened تا در مورد سابقه عاطفی کلمه او گفت: قبل از اینکه او می تواند کار بر روی بازسازی تصویر.”

Freitag گفت که او فکر لارسون تصویری معذرت خواهی آمد در سراسر به عنوان صادقانه. لارسون گفت: در این ویدئو که او تا به حال “هیچ بهانه ای” برای گفتن N-word.

“من درک می کنم این آسیب احتمالا unrepairable و من خود به آن” لارسون گفت: در عذرخواهی خود را. “اما من فقط می خواهم به اجازه دهید همه شما می دانید چگونه متاسف هستم.”

لارسون رشد و متخصص در خاک-مسیر مسابقه. در کوتاه مدت او می تواند بازگشت به آن شکل مسابقه است که بسیار کمتر سودآور با eponymous خود تیم اجرا می شود که در جهان از قانون شکنان سری.

شده اند وجود دارد موارد دیگر از چهره های ورزشی با استفاده از N-کلمه و رویه در جای دیگر در سطح پایین تر. اخیرا سابق NHL سر مربی لایحه Peters — پس از آن آشکار شد که او تا به حال به کارگردانی نژادی القاب در یک بازیکن هاکی را جزئی لیگ یک دهه قبل از استعفا از شغل خود به عنوان سر مربی شعله کلگری. پنج ماه بعد پیترز در زمان کار به عنوان یک سر مربی در روسیه اولیه pro لیگ هاکی.

ویلر سابق مسابقه اجرایی معتقد است لارسون را به بازگشت به جام مسابقه یک روز. هر توبه و طلب بخشایش لارسون اول می پردازد و در سطح پایین تر از مسابقه ویلر گفت: “می خواهم “ارسال میکی گوشته به افراد زیر سن قانونی.”

“Kyle Larson خواهد بود در نسکار” ویلر گفت. “او خیلی خوب است. او قرار می دهد اتومبیل های مسابقه در مکان هایی که دیگران نمی توانند و هر کس می داند که. او شما را به حساسیت آموزش و سپس نسکار می گویند: “او را شفا داد!’ وجود دارد فقط یک چیز است اینکه: او باید برای پیدا کردن یک حامی مالی است.”

دسته بندی:
ورزشی | آمریکا/جهان ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im