اسکات گیلمور: پس از سه شنبه برنی ساندرز می شود دیروز مرد

سوار موج حرکت جو بایدن است که ناگهان مرد به ضرب و شتم در حالی که ساندرز خواهد خشم در, آزرده و زخمی تا پایان

جو بایدن برداشته با یک انفجار ناگهانی در آخرین لحظه حمایت کرده و از پشت سر آمده و پدید آمده از سه شنبه پیش از برنی ساندرز و جدید جبهه دوم در دموکراتیک اولیه مسابقه.

فقط یک هفته پیش بایدن بود که نوشته شده برای خود را فقیر نتایج مالی و چهارم نمایش در آیووا. اما به عنوان نظر سنجی بسته شد و شب گذشته او عملکرد بهتری نسبت به همه پیش بینی, مصرف, آلاباما, کارولینای شمالی و ویرجینیا – اما همچنین تحت تگزاس و مینه سوتا.

برنی ساندرز هنوز هم تا به حال یک شب خوب در انگلستان (ورمونت و نیوهمپشایر) و در غرب (کلرادو, یوتا, نوادا و کالیفرنیا) اما underperformed کلی و کاهش یافته است به خوبی پشت بایدن.

الیزابت وارن همچنین underperformed. با وجود قوی و پیام روشن تکثير بزرگ و به خوبی تامین مالی مبارزات انتخاباتی او تنها موفق به مقام سوم در خانه اش در ایالت ماساچوست است.

و مایکل بلومبرگ پس از گذراندن 560 میلیون دلار در تبلیغات (معادل مجموع هزینه های تمام احزاب در آخرین پنج یا شش انتخابات کانادا همراه) flamed از برنده شدن تنها در ساموآ آمریکا و مسخره از صاحب نظران در همه جا.

آن را به نام سوپر شنبه زیرا با 14 متحده برگزاری اولیه خود را مسابقه در همان زمان بیش از 30 درصد از نمایندگان در بازی هستند. از لحاظ تاریخی در هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات مسابقات, نامزد که برنده سه شنبه می رود برای کسب نامزدی.

و تنها چند روز پیش از آن نگاه مانند برنی ساندرز به مقصد رفت و برگشت سه شنبه و تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد برای رئیس جمهور. که باور نکردنی بود زمانی که شما در نظر بگیرید که ساندرز است که حتی یک عضو از حزب. اما از پشتیبانی نسبتا کمی عصبانی و عمیقا پرشور پایه ساندرز’ عوام فریب پیام البته یکی کوتاه در جزئیات به طور مداوم او را تحویل داده تا رای گیری حدود 30 درصد است. با بقیه رشته شکسته این نسبتا ناچیز پایه به او اجازه داد برای اجرای وسط.

ادامه مطلب: برنی ساندرز در L. A.: آیا کسی می گویند دشمن ؟

حزب جمهوری خواه تا به حال مشابه مسابقه در سال 2016. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که هرگز عضو حزب جمهوری خواه خود را وارد با یک عوام فریب پیام کوتاه در جزئیات) و بلافاصله جلب کوچک با صدای بلند و عصبانی پایه. نامزدهای دیگر نمی دانم که چگونه به او را متوقف کند و چند مایل به رها کردن به منظور اجازه می دهد که متوسط رای به یکی شدن در اطراف ماندگار رقیب مغلوب ساختن پیشی جستن. در حالی که تد کروز و جان Kasich مبارزه بیش از دوم تا زمانی که ممکن است تهمت زد توپ به endzone.

حزب دموکرات را بال متوسط به نظر می رسد باید مورد مطالعه قرار جمهوریخواه بازی نوار. پیت Buttigieg و ctq متوجه شدم که ماندن در این مسابقه تنها کمک Sanders. به طوری که آنها در زمان یک برای این تیم و کاهش یافته است فقط قبل از سوپر شنبه pivoting سوی جو بایدن با مشتاق تاییدیه.

حرکت یک چیز مرموز. آن را سخت به توضیح دهد که در آن از آن می آید و چقدر مهم است. اما تردیدی نیست که بایدن سوار ناگهانی موج جدید حمایت به سه شنبه. پس از پیروزی خود را در هفته گذشته در کارولینای جنوبی با عجله از تایید و تغییر در رسانه ها روایت سنجی شروع به پریدن کرد و تقریبا یک شبه.

چه بعدی ؟ شرط بندی پول در حال حاضر در بایدن به نفع نامزدی حزب دموکرات. آن را یک رسوایی جدی یا بیماری ناگهانی (شایان ذکر است که همه باقی مانده دموکراتیک نامزد بیش از 70 سال سن—سن بیشتر در معرض این بیماری کروناویروس) به دست انداز بایدن از سرب است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه ادامه خواهد داد و تلاش خود را به هم بزنید نارضایتی در میان دموکرات ها با این ادعا برنی ساندرز سرقت شده است توسط حزب تاسیس. و شما با خیال راحت می توانید فرض کنیم توافق قانونگذاران را توسعه ناگهانی و “صادقانه” نگرانی درباره امکان فساد در اوکراین و یا هر جای دیگری بایدن پسر شکارچی کار کرده است.

برنی ساندرز در حال حاضر به معنای واقعی کلمه دیروز مرد. با این وجود او خواهد ماند در این مسابقه است. خود را حرفه ای تمام شده است در مورد مبارزه با “مرد”. بنابراین ساندرز را با خستگی راه رفتن را از طریق تمام باقی مانده مقدماتی, آزرده و مجروح و به مقصد از دست دادن—اما هنوز قادر به راه آهن در برابر حزب استقرار در هر سوت متوقف شود. این است که قرار گرفتن زیستگاه طبیعی. در سال 2016 دموکراتیک نژاد او را واگذار تا زمانی که کنوانسیون در اواخر ماه جولای.

الیزابت وارن را کاملا احتمالا اقامت در این مسابقه بیش از حد. او پرشور در مورد بسیاری از سیاست های پیشنهادی او به خوبی تامین می شود و او را قوی کرده است تیم ملی. آن را حس می کند برای وارن به رفتن نگه دارید اگر تنها به ماندن در بحث مراحل و روزانه در اخبار, صحبت کردن در مورد مسائل است که مهم ترین به او.

بلومبرگ اما به طور گسترده ای انتظار می رود به رها کردن مسابقه. در حالی که او کشیده خشن, جمعیت, او به نظر می رسد بیشتر علاقه مند در صرف پول خود را برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نه لزوما به انتخاب مایکل بلومبرگ. پس از سه شنبه, روشن است که او نه مرد خواهد شد که در انتخابات ماه نوامبر. بلومبرگ و تیم خود را در حال انتظار برای دیدار امروز به ارزیابی دولت از مبارزات انتخاباتی و تصمیم گیری در مراحل بعدی.

اطلاعات بیشتر در مورد برنی ساندرز:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>