اسکات معارف از تشکیل یک کنفرانس تلفنی

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

اسکات Moe, Saskatchewan برتر ندارد و هدر دوم به عنوان رئیس شورای فدراسیون این نام فانتزی برای premiers’ میزگرد که با هر که اغلب به تلاش برای رسیدن به اجماع در تالار فوری اولویت است. به عنوان راه آهن محاصره و تهدید اخراج معارف زمام امور را به دست خود او: او تشکیل یک کنفرانس تلفنی.

CBC News, گزارش یک سخنگوی وزارت معارف گفت: داستان که در این گوشی در حال حاضر می خواهم یک تماس با جاستین ترودو به منظور “بحث در مورد مسیر به یک راه حل صلح آمیز” از نزدیک به دو هفته اجرا از محاصره snarling راه آهن از ساحل به ساحل. پیتر مککیمشتاق نخست وزیر تحسین برخی از لباس شخصی محاصره شکن در آلبرتا. (صدای جیر جیر خود را در مورد آن نمی زنده ماندن در شب. نسبت خوبی جواب نمی, اما اینترنت به خاطر همه چیز. درست قبل از نیمه شب به وقت شرق مککی روشن افکار خود را.)

Grand رئیس سرژ Otsi Simon of the Mohawk شورای Kanesatake که می خواهم قبلا به نام برای پایان دادن به راه آهن محاصره در Tyendinaga خاک در انتاریو کردهاند نظرات خود را دیروز در انتشار اخبار. سیمون گفت: اظهارات قبلی خود شده بود به غلط “در خدمت و تلاش برای تقسیم و تسخیر” مردم بومی. “من این است که جایی برای چنین قضاوت” او در بیانیه ای گفت. “من آن را ترک تا به مردم بر روی زمین و مرطوب’suwet’en ملت و رهبری را چنین می نامد.”

فقط در مورد راه رو به جلو نبود تیره به اندازه کافی لیبرال ها نیز گزارش reneged در یک وعده به معرفی یک لایحه که پیاده سازی سازمان ملل متحد و اعلامیه حقوق مردمان بومی. که همچنین با توجه به سیمون.

در ضمن چند مرطوب’suwet’en ارثی ستاد در حال سفر به Tyendinaga برای تشکر از Mohawk اول ملت برای همبستگی خود را. آنها همچنین بازدید از Mohawk جامعه Kahnawake است که در جنوب مونترال.

از صندوق پستی: آزادی مطبوعات از حمل و نقل اقدام کانادایک مصرف کننده حمایت گروه بین الملل: CN از بی ارزش بستن آن به شبکه راه آهن در پی محاصره در برخی از مناطق و مجبور طریق به تعطیل کردن سرویس خود را. “این به نظر می رسد و نه مانند هاکی ‘شیرجه’ توسط CN با استفاده از از طریق راه آهن و مسافران به عنوان اهرمی برای تحت فشار قرار دادن اتاوا و استان انتاریو پلیس را شتابزده و احتمالا بد عمل کنند.” این گروه به نام CN به انتشار یک unredacted نسخه از آن “قطار قرارداد خدمات” با طریق و خواست حمل و نقل کانادا به مبارزه برای شرایط بهتر برای تاج پارسیان.

خوش آمدید به دوران بیدار سرمایه داری: Jason کربی می نویسد: در maclean’s که تیز سوئیس از سرمایه داری نشأت گرفته از ایالات متحده آمریکا پس از رکود بزرگ آمد تا حد زیادی از آمریکا باقی مانده است. اما یک دهه بعد او می نویسد: گفتمان رفته همه درهم و برهم:

وجود دارد همیشه احساس وحشت و نگرانی و دلهره به سمت سرمایه داری در سمت چپ اما در حال حاضر برخی از بزرگترین و ثروتمندترین سرمایهداران ابراز دارد اگر نه سوء ظن و پس از آن حداقل اذعان است که سرمایه داری آمریکا است و نه زندگی می کردند تا به وعده خود برای بسیاری از مردم است. در بخشی از این تغییر از قلب نشان دهنده یک نسل تغییر که شرکت ها در تلاش برای تنظیم به خواسته های مصرف کنندگان جوان تر و کارکنان که بیشتر در رابطه با مشکلاتی از قبیل نابرابری و تغییرات آب و هوایی نسبت به نسل های گذشته.

Kady اومالیساکن پارلمانی سفارش-کاغذ ناظر در بیش از iPoliticsاولین گزارش یک برنامه به طور بالقوه خیره کننده—هر چند به احتمال زیاد اهمیت—توسعه از حزب محافظه نیمکت. تنها چند هفته به 2020 و مجلس عوام است قبل از آن یک حرکت از عدم اعتماد به نفس در دولت لیبرال. (محافظه کاران باید موجی از مخالفت دیگر حرکات که داده های فعلی خود را خلاء رهبری به احتمال زیاد دیدن نور روز قبل از یکی از بزرگ. حزب محافظه کار MP کندیس برگن به نام وجود حرکت “معمول” در طول یک اقلیت مجلس.)

تقلب و رسوایی: شما در اینجا بخوانید دیروز که فلاویو Volpe, رئیس, قطعات خودرو, تولید کنندگان انجمن و اعتراف طرفدار بیس بال را کمی سرگرم کننده با Houston Astros , فریب داد, رسوایی در شهادت او در جدید نفتا. “هیچ کس ضربه زدن به سطل زباله برای ما” در طول مذاکرات تجارت, گفت, مرجع آستروس’ به صورت آشکار-covert روش سرقت تیم دیگر نشانه. براوو. تماشای این کلیپ اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر