پیچ سفت برای محدود کردن عید پاک عفونت

با تعطیلات عید پاک به سرعت نزدیک اقدامات سختگیرانه تر اجرا خواهد شد در سراسر کشور برای اطمینان از Tasmanians مطابق با قوانین ایجاد شده به آنها را امن نگه دارید.

برتر پیتر Gutwein روز یکشنبه اعلام کرد تقویت اقدامات برای حفاظت از جوامع است.

از چهار شنبه, آوریل 8 به جمعه, مارس 27 Tasmanians تنها قادر خواهد بود برای راه اندازی قایق های خود را از درون شهرداری از محل اقامت اولیه خود را.

Premier Peter Gutwein. Picture: CHRIS KIDD
media_cameraبرتر پیتر Gutwein. عکس: کریس KIDD

“من صحبت کردم به یک زن و شوهر از شهرداران بیش از 24 ساعت گذشته که شهرداری در ساحل هستند و در اصلی آنها به من بگویید که جوامع خود را انجام می دهند درست اما آنها نمی خواهند یک سیل از مردم در طول عید به کسانی که در جوامع” او گفت:.

“ما باید ببینیم در طول این تعطیلات سراسیمگی از مردم به کسانی که آسیب پذیر جوامع است.

“در حال حاضر من می دانم که این برای بسیاری از مردم دیده می شود به سختی و خشن اما در پایان روز آن را در مورد صرفه جویی در زندگی می کند.”

آقای Gutwein ابراز ناامیدی که برخی از آنها هنوز هم مصرف اجتماعی فاصله جدی است.

یک زن 50 ساله در لانسستون مرد متهم شده بود روز گذشته به اتهام امتناع از رعایت جداسازی مورد نیاز پس از بازگشت به تازگی به تاسمانی از ویکتوریا.

مرد متهم به نقض جداسازی مورد نیاز چند بار با وجود داشتن ارائه شده مسکن در دولت تسهیلات.

آقای Gutwein گفت: در حالی که در شمال در روز شنبه او نگران بود که با تعداد زیادی از مردم هنوز هم در خارج و در مورد مرور مغازه ها.

“هنوز هم وجود دارد کودکان در گروه های در بازار در حال حرکت را از طریق شهرستان.”

او گفت مهم است که همه به دنبال قوانین و تنها به ترک خانه برای لوازم ضروری ورزش و یا برای درمان پزشکی.

دیروز همچنین مشخص شده چه می تواند آخرین روز از عملیات برای هوبارت Farmgate بازار است.

Hobart’s Farmgate Market on Sunday. Picture: CHRIS KIDD
media_cameraهوبارت Farmgate بازار در روز یکشنبه. عکس: کریس KIDD

آقای Gutwein اذعان خوب کار برگزارکنندگان انجام داده بود برای اطمینان از انطباق با دستورالعمل اما که او دریافت کرده بود گزارش می دهد که مشتریان نمی شد مطابق با اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

او گفت که او فکر دیروز خواهد بود روز گذشته برای جامعه بازار اما پس از تماس با هوبارت خداوند شهردار آنا رینولدز او گفت که او آماده شد برای تجدید نظر در بسته شدن.

“من آماده ام به تجدید نظر در بسته شدن آن اگر هوبارت شورای شهر آماده است برای استفاده از منابع خود را برای کاهش نگرانی های مطرح شده با من به طور مستقیم از این صبح توسط ارشد مقامات بهداشتی” آقای Gutwein گفت.

Farmgate سازمانده مدی troopers conference-Peattie نا امید شده بود توسط نظرات گفته انطباق در روز گذشته بازار بود غیر قابل انکار.

“مشتریان به فاصله 1.5 متر از هم در گچ عبور ارائه شده به منظور تطابق با شرایط ورود به بازار است,” او گفت:.

“تعداد مشتری نیست بیش از 150 در محل در هر زمان در سراسر روز — این است به نه متر مربع به ازای هر مشتری به خوبی در بیش از چهار متر مربع است که دولت نیاز و رفتار نمونه بود.”

در اصل منتشر شده به عنوان پیچ سفت برای محدود کردن عفونت های عید پاک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de