صنعت دریایی در تلاش برای شناور ماندن در میان شیوع

توسط پاتریک WHITTLE

پورتلند مین (AP) — غذاهای دریایی صنعت شده است طرح میتوانست با گسترش coronavirus است که متوقف فروش در رستوران ها و ارسال ماهیگیران و فروشندگان تقلا برای بازارهای جدید است.

غذاهای دریایی یک صنعت جهانی است که متکی بر یک شبکه پیچیده ای از ماهیگیران پردازنده های خریداران و توزیع کنندگان همه از آن متاثر شده توسط ویروس. عدم تقاضا فرستاده است قیمت غلت و رهبری برخی از ماهیگیران به کراوات تا قایق خود را تا زمانی که شیوع این بیماری فروکش.

اعضای ایالات متحده در صنعت دریایی در تماس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره برای کمک به آنها آب و نامشخص زمان. اما در حال حاضر بازار بزرگ-پول مواردی مانند حلزون اسکالوپ و خرچنگ است که “تقریبا وجود ندارد” گفت: Bert Jongerden مدیر کل پورتلند ماهی ارز, یک, مین, خانه حراج.

خانه حراج معمولا حرکت می کند تا 60000 پوند (27,215 کیلوگرم) از ماهی در هفته است اما به کمتر از یک سوم از آن Jongerden گفت.

“شنیده ام برخی از داستان ها با مردم در آینده با خرچنگ دریایی گفت: نمایندگی نمی خواهد آنها را” Jongerden گفت. “و ما لازم نیست که مقدار زیادی از ماهی است.”

پناهگاه در محل قوانین و تعطیلی نگه داشته اند مشتریان از رستوران ها که در آن غذاهای دریایی به طور معمول بازخوانی قیمت های بالا. در سراسر جهان صنعت حمل و نقل نیز کاهش قابل ملاحظه ای در بخشی به دلیل بازارهای عمده مانند چین و ایتالیا و اسپانیا شده اند و آمار به خصوص سخت است.

نتیجه این شده است کاهش قیمت عمده فروشی. قیمت عمده فروشی برای زنده 1.25-پوند (570 گرم) خرچنگ در ماه مارس 33% تحت 2018 سطح با توجه به کسب و کار ناشر Urner بری. یک اثر موج دار شدن است کاهش در توزیع پردازش و مهم ترین قطعه از زنجیره تامین — ماهیگیری.

این صنعت می تواند بیشتر رنج می برند از رکود اقتصادی گفت: صنعت تحلیلگر جان Sackton ناشر SeafoodNews.com. مشتریان نگران رکود اقتصادی ممکن است با احتیاط از هزینه های مواد غذایی خود را و بودجه در غذاهای دریایی که تمایل به گران تر از پروتئین های دیگر, او گفت:.

آشفتگی باعث شده است تا انجمن های صنعت و شرکت های با سهام در غذاهای دریایی اعم از کالا غول مانند شرکت کارگیل به کسب و کارهای محلی به درخواست دولت فدرال برای کمک. یک ائتلاف از سازمانها از جمله ملی شیلات و مؤسسه ملی آبزی پروری انجمن با ارسال نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اواخر ماه مارس است.

ائتلاف پیشنهادی دولت فدرال مناسب 500 میلیون دلار برای خرید مازاد تجاری غذاهای دریایی است که می تواند در خارج از کشور حمل یا عرضه داخلی سازمان.

“شکست به عمل شجاعانه در حال حاضر برای حفظ کشور ما غذاهای دریایی زیرساخت ها اعمال خواهد شد به مراتب بیشتر هزینه ها در اقتصاد ما و باعث آسیب دائمی به ملت ما توانایی برداشت در مزرعه, روند, و توزیع محصولات دریایی,” ائتلاف نوشت.

بسته کمک های مورد تایید مارس 27 شامل 300 میلیون دلار برای تقویت این صنعت است. بسته محرک اقتصادی خود را کنار بگذارند پول برای ماهیگیران ماهیگیری جوامع پردازنده و دیگران که دچار اقتصادی آسیب ناشی از ویروس است. که می تواند شامل پرداخت های مستقیم.

برخی در حال تبدیل شدن به بازار خرده فروشی به سعی کنید برای کمک به صنعت شناور باقی می ماند. مشتریان هنوز هم خرید غذاهای دریایی در سوپر مارکت ها و این امکان وجود دارد برای رشد از آنجا که بیشتر آمریکایی ها در حال پخت و پز در خانه و در میان خاموش شدن ناگهانی Jongerden گفت.

که می تواند کمک به صنعت حرکت یک زمان دشوار است گفت: بن Martens, مدیر اجرایی, مین, ساحل ماهیگیران انجمن که نشان دهنده کوچک-قایق ماهیگیران در ایالت مین است.

“اگر ما می توانیم مردم با غذاهای دریایی در خانه دوباره آن را فوق العاده خوب برای ما ماهیگیران آن را فوق العاده خوب برای اقتصاد ما,” او گفت:.

مارس کلید جدید انگلستان پختن فصل ماهیگیری و اعضای امیدوار برای قیمت بهتر — اما آن را دشوار است به ارزیابی آنچه در بازار خواهد بود, او گفت:.

در کانادا که در آن بسیاری از جهان خرچنگ پردازش آنها در حال تماشای از نزدیک ببینید که زمانی که این بیماری همه گیر ممکن است آباته گفت: جری Amirault رئیس جمهور از خرچنگ Processors Association of New Brunswick و نوا اسکوشیا. پردازنده به طور معمول برای شروع در اوایل ممکن است اما ماهیگیران نیاز به گرفتن خرچنگ دریایی و برداشت محصول در این سال است.

“ما همه تحت همان نوع از تحقق این استثنایی است, در این بیماری همه گیر” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im