دوم لیگ برتر, چوگان سرپهن, لیگ فصل را با فشار به جلو

آن را هنوز هم ماه دور از افتتاحیه روز دوم لیگ برتر, چوگان سرپهن, لیگ برتر فصل, برنامه ریزی برای باز کردن در ورزشگاه ژیلت در فاکسبرو.

ماه ممکن است دور به اندازه کافی برای هر گونه تضمین اگر ورزش به عنوان یک کل خواهد رفت ، با تقریبا هر لیگ در جهان نگه دارید و کسانی که میله میله برای باز کردن فرو رفته در عدم قطعیت است.

برای یک نهاد مانند لیگ اصلی بیس بال به تعویق افتاد از آن برنامه ریزی شده در اوایل مارس شروع که نه پایان جهان; هنگامی که MLB بازده آن را جشن خواهد گرفت و به احتمال زیاد از دست ندهید خیلی از ضرب و شتم.

برای راه اندازی لیگ این است که یک داستان متفاوت است.

این PLL اول فصل بود و تا حد زیادی دیده می شود به عنوان یک موفقیت تبدیل شدن به اولین طرفدار تیم لاکراس به کسب سازگار ملی مخاطبان در NBC و لیگ فرمت زمان بوده است. این محصول از صدها نفر از بازیکنان defecting از لیگ برتر چوگان سرپهن و birthed توسط یکی از بهترین بازیکنان نسل خود را پل Rabil های PLL جذاب مورد مطالعه در شکستن قالب سنتی طرفدار ورزشی لیگ فرمت های.

سال دوم از موفقیت حیاتی است, در هر ورزشی لیگ و زمان coronavirus بحران آینده قبل از شروع فصل یک سکته مغزی برخی از مرتب کردن بر اساس شانس نسبت به در وسط آن مانند در محیط داخلی ملی چوگان سرپهن لیگ.

این بدان معنا نیست که وجود ندارد به چالش هر چند برای یک لیگ با برنامه های بزرگ برای به دست آوردن یک قوی تر جای پا در ورزش جهان است.

“هر کس در تلاش برای حل برای عدم قطعیت” گفت: Rabil که نقش در لیگ و یکی از بنیانگذاران. “من فکر می کنم در خط مقدم آن است که سلامت و ایمنی و این که چگونه ما در حال فعالیت با ما اطلاعیه ها. اقدامات ما در زمان دولت موقت در حال کار در خانه برای همه ما کارکنان ما ارائه منابع به بازیکنان ما…. بخشی از ساختار کسب و کار ما ارائه شد بازیکنان ما بهداشت و درمان که در آن COVID تست شد مراقبت گرفته شده است.”

این PLL اعلام کرده بود همراه با انگلستان را متوقف مقصد در آتلانتا, لانگ آیلند, Baltimore, دالاس, مینیاپولیس, پورتلند اورگان, رالی, Albany, سالت لیک سیتی و دنور. لیگ برگزار می شود که ورود به آن پیش نویس فقط یک هفته پیش اعلام کرده بود, گسترش, باشگاه, آب, سگ, مجموعه بازی این فصل است.

در حال حاضر با هفت تیم در هیچ یک از باشگاه ها باید از یک محل مجموعه و به جای استفاده از یک مدل تور چیزی که با شمردن در چوگان سرپهن در گذشته اما PLL دارای منابع اختصاص داده شده به تکمیل. که ممکن است یک مزیت برای آنها در مقایسه با لیگ های دیگر به طور بالقوه تنها تغییر زمان تاریخ — در صورت لزوم — در هر ورزشگاه یک زمان. برای دیگر راه اندازی و یا کوچکتر لیگ مانند XFL در فوتبال و یا حتی NLL گرفتن چندین جدید در عرصه تاریخ هر آخر هفته یک عارضه.

“ما نمی خواهد که به نگرانی در مورد موجودی اضافی تا زمانی که ما به یک اندازه برای به تعویق انداختن فصل ما” گفت: Rabil. “ما در یک موقعیت برای انجام این کار در حال حاضر, اما ما همچنین اعزام نیروی کار به ساخت برنامه های احتمالی و جایگزین حالات و بسیاری از این گفتگوها در حال حاضر در حال انجام با NBC و ما سالن.”

چیزهایی که به دنبال شده است تا برای PLL. آنها فقط اضافه شده Ticketmaster به عنوان یک ارائه اسپانسر لیگ و در ادامه برای دریافت قرار گرفتن در معرض بیش از هر سرپهن نهاد در جهان از طریق پخش.

تنها چیزی که ممکن است در راه خود ایستاده است و یک بیماری همه گیر. از هر یک از نوپای لیگ هر چند PLL به نظر می رسد مجهز به رسیدگی به یک مانع در طول راه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de