خدمه پرواز به اشتراک گذاری مورد علاقه خود را مخفی لکه های آنها را کشف کرده ایم در سفر خود در سراسر استرالیا

سیمون Mitchell

کایلی دعوت انگلیسی ها به پایین زیر در گردشگری آگهی

Kylie invites Britons down under in tourism advert

کارکنان خطوط هوایی هستند برخی از بهترین سفر مردم در این کشور – به طوری که بهتر است بپرسید که به استرالیا سفر لکه های ما باید در سفر ما لیست آمار هنگامی که ما اجازه داد دوباره ؟

برخی از ویرجین استرالیا کارکنان (که متاسفانه در حال حاضر پایه) مهربانی خود را به اشتراک گذاشته باید نقاط با ما به ما کمی محلی سفر الهام بخش است.

به این ترتیب زمانی که در مسافرت داخلی ممنوعیت برداشته شده است ما دقیقا می دانند که در آن ما می خواهم برای رفتن.

BRIDGITTE نلسون

Bridgette Nelson shares her favourite travel spot with us.
Bridgette نلسون را دوست دارد داشتن یک overnighter در تاسمانی.

خوب, آن را به عنوان هر چند این یکی یک راز است اما سال پیش من نمی دانم در مورد آن و من در سفر در سراسر تاسمانی در یک کاروان که من تصادفا قابل توجه غار مواظب. مواظب خود را کاملا زرق و برق دار اما آنچه می خواهید انجام دهید این است به دنبال نشانه ای برای 15 دقیقه پیاده روی به غار. شما در برای برخی از جدی احساس آرامش و نمایش خیره کننده.

KAITLIN جونز

fitzroy island beach
آبی روشن آب و تخته سنگ در Nudey ساحل در Fitzroy جزیره کوئینزلند.

Fitzroy جزیره در دیواره بزرگ مرجانی واقع فقط 45mins توسط کشتی از کنز. این جزیره زیبا را به یکی از مورد علاقه من در تعطیلات با یک گوهر پنهان به نام “Nudey ساحل’. نه آنچه که شما در حال فکر کردن! این کوچک زیبا ساحل مرجان اهدا شد استرالیا شماره یک ساحل در سال 2018 و قطعا شایسته این عنوان است. یک 20min پیاده روی مسیر از طریق یک جنگل های گرمسیری و ساحلی جنگل به وجود نفس است. من عاشق این محل به دلیل شما می توانید لوله تنفس درست کردن ساحل و تضمین شده برای دیدن یک لاک پشت دریایی. من تمام روز را صرف کاوش در صخره های اینجا به پایان رسید و من بعد با یک غروب پیک نیک با boyfie.

جید CARTWRIGHT

تپه ورودی Whitsundays.

تپه ورودی و مواظب در Whitsundays پارک ملی است و خیره کننده ترین نمایش من تا کنون دیده اند. من در بازدید از این سایت در یک تور کردن جزیره همیلتون. من هم دوست دارم Gantheaume نقطه در بروم کنتراست از خاک قرمز و آبی اقیانوس خیره کننده است. من یک مکنده برای یک چشم انداز طبیعی است.

تارا پرکین

من به اندازه کافی خوش شانس را به شرکت در یک کمپین بازاریابی با باکره چند سال پیش از آن صورت گرفت در دشت نمک در غرب استرالیا. آن را کاملا نفس گیر و در حالی که کمی از روی حیله و تزویر برای رسیدن به, کاملا ارزش آن را هنگامی که شما وجود دارد. غروب شد مانند چیزی که من دیده ام قبل از.

تس نوریس

من ‘راز’ نقطه خواهد بود مرتن جزیره در QLD. من رشد کرده ام اینجا و من تا به حال بهترین زمان کمپینگ و 4WD. این چنین دست نخورده زیبایی.

آریل نظر wrecks کشتی در سواحل در Tangalooma رفت و آمد مکرر مرتن جزیره کوئینزلند.

رنه TURNBULL

من برای اولین بار کشف بروم در حالی که به دنبال از پنجره هواپیما نزولی در حدود 12000 پا. بروم واقع در غرب استرالیا در منطقه کیمبرلی. باید ببینید نقطه Gantheaume نقطه که در آن آهنگ های دایناسور ها نشان داد در ساحل قرمز سنگ ها در طول جزر و مد.

تاش سبک

شتر در غروب آفتاب در کابل ساحل بروم. تصویر: لورن, داخل حمام

شمال غربی WA همواره یک نقطه نرم. چشم انداز منحصر به فرد است و خال خال با گنجینه های پنهان. ماه گذشته من crewed یک پرواز به بروم و در زمان یک لحظه به نگاه کردن از پنجره به ما پرواز در امتداد ساحل. ما پرواز بیش از 80 مایل در ساحل, طولانی ترین وقفه در ساحل, WA, است که در بین بروم و پورت هدلند. آن را بی پایان شن و ماسه سفید و پراکنده است با گرمسیری پوسته. بروم به خودی خود شگفت انگیز به اکتشاف خود, اما برای بیشتر پرماجرا مطمئن شوید که برای دریافت کردن آهنگ مورد ضرب و شتم و اتمام آن را همراه با بقیه با شکوه کیمبرلی منطقه است. حافظه آن را ساخت در بهترین حالت آن – ماهی بزرگ ماهیگیری در ساحل, راه رفتن, پوسته, جمع آوری, شتر, سواری, غروب بیش از اقیانوس و بدنام پلکان به بهشت … نه عشق در مورد شمال?!

کارا لو

شنا در El Questro تنگه در کیمبرلی.

در حالی که در مرخصی زایمان من خوش شانس بود به سفر به Kununurra یک شهر کوچک در کیمبرلی. کیمبرلی یکی از دور افتاده ترین و با شکوه بیابان مناطق در جهان است و من لذت می برد و کودک به کشف مناطقی از استرالیا که اغلب باقی می ماند نهان.

خانواده من زندگی می کنند وجود دارد و راه اندازی یک مرکز کروز و ما را دعوت به کشف چشم انداز وسیع وجود دارد مقدار زیادی از آب شیرین, سراخ ها, outback ایستگاه های با شکوه حیات وحش و 4WD آهنگ برای روح پرماجرا!

ری PASTOORS

Ray Pastoors snapped this pic of the Pink Lake on his last visit.
ری Pastoors جامعی این عکس از دریاچه صورتی در نزدیکی سنت کیلدا (Adelaide) در آخرین بازدید خود را.

I love St Kilda در آدلاید. زمانی که من برای اولین بار در آن ذکر شده همه فکر می کردند من به معنای ملبورن نسخه حتی آدلاید خدمه من روت با شد نه بیش از حد مطمئن شوید که در مورد آن شاید این است راز ؟ من contiki دوست من در ایالات متحده آمریکا مشترک آن با من. نقطه سرد است به دلیل وجود یک زمین بازی وجود دارد با یک مناسب و معقول پرواز روباه بنابراین شما می توانید بطور منظم احساس کودکی خود را و لذت ببرید! نیز وجود دارد یک صورتی زیبا دریاچه نمک در نزدیکی. و به بالای آن شما می توانید دلفین ها از زمان به زمان در آب های جنوبی خلیج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im