سناتور. الیزابت وارن برادر می میرد از coronavirus

همین نی شاه ماهی کهنه و قدیمی ترین برادر وزیر بهداشت ، Elizabeth Warren, درگذشت coronavirus سناتور پنج شنبه اعلام کرد.

شاه ماهی مرده سهشنبه شب وارن در بیانیه ای گفت. او 86.

“او جذاب و خنده دار یک رهبر” وارن توییتی. “آنچه که او را فوق العاده ویژه خود را داشت و لبخند — سریع و کج آن را همیشه به نظر می رسید برای تولید نور خود را که روشن هر کس در اطراف او.”

شاه ماهی پیوست و نیروی هوایی در سن 19 و صرف کار خود را در ارتش خدمت از جمله “پنج و نیم سال و در در جنگ در ویتنام” وارن گفت.

وارن تشکر از کارکنان پزشکی که مراقبت برادر خود را به عنوان او مبارزه COVID-19 — و دقیق در غم و اندوه خانواده بودن از هم جدا نگه داشته در پایان با محدودیت های ساخته شده توسط این بیماری بسیار مسری.

“من سپاسگزار به پرستاران و کارکنان خط مقدم که مراقبت از او را گرفت اما آن را سخت بدانید که هیچ خانواده به نگه داشتن دست خود را و یا می گویند “دوستت دارم” یک بار دیگر — و هیچ مراسم تشییع جنازه برای کسانی از ما که او را دوست داشتم به برگزاری یکدیگر نزدیک” وارن گفت. “من شما را از دست صمیم قلب برادر من.”

شاه ماهی است که جان سالم به در برد توسط وارن و دو خواهر و برادر جان و دیوید شاه ماهی. هر سه برادران در ارتش خدمت کرده است و هر سه در اوکلاهما زندگی می کردند.

ماساچوست سناتور صحبت کرد و اغلب از روی علاقه از برادران خود در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری دنباله هر چند آنها تا حد زیادی نهان — ظاهر شدن با او در یک خانواده تصویری و هنگامی که او را متوقف کرد از طریق اوکلاهما. او اغلب به خود جلب کرد در خواهر و برادر’ تفاوت های سیاسی به استدلال می کنند که چگونه او می تواند شکاف بین دموکرات ها و جمهوری خواهان.

“دو تا از سه برادر هستند و جمهوری خواهان. و مطمئن شوید که وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما اختلاف نظر دارند, در,” وارن گفت: در ژانویه بحث است. “اما حقیقت این است که وجود دارد در کل خیلی ما به توافق برسند.”

شاه ماهی عبور درو ابراز حمایت وارن از سابق 2020 دموکراتیک رقیب و همکار خلیج Staters.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de