سنا trudging نسبت به رای ویروس بسته نجات

توسط اندرو تیلور و لیزا MASCARO

واشنگتن (AP) — سنا بود و در آستانه اواخر چهارشنبه شب از عبور بی نظیر 2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی فرمان کمک به کسب و کار کارگران و سیستم مراقبت های بهداشتی را فرا گرفته با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

به 880-صفحه اندازه گیری بزرگترین اقتصادی امداد لایحه در تاریخ ایالات متحده و پس از چند روز تاخیر و در آخرین دقیقه تقلا مجلسی در آخرین پرده برداری کرد, نسخه نهایی اواخر روز چهارشنبه و برنامه ریزی فوری رای.

مصرانه, خوش بینانه, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از بزرگترین بهداشت عمومی اورژانس هر کسی در طول عمر “من فکر نمی کنم آن رفتن برای پایان دادن به یک پچ خشن” و پیش بینی اقتصاد افزایش “مانند یک کشتی موشک” هنگامی که آن را بیش از. در عین حال او التماس کنگره در اواخر روز به حرکت در بحرانی کمک بدون تاخیر بیشتر.

این بسته در نظر گرفته شده است که برای کمک به اقتصاد فزاینده به رکود اقتصادی و یا بدتر و یک ملت رو تیره و تار تلفات از عفونت که به کشته شدن نزدیک به 20 ، 000 نفر در سراسر جهان. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin پرسید: چه مدت کمک خواهد اقتصاد شناور نگه می گفت: “ما پیش بینی سه ماه. امیدوارم ما لازم نیست این کار را برای سه ماه.”

تأکید بر تلاش را قدر مطلق لایحه منابع مالی پاسخ با برچسب قیمت است که برابر با نصف اندازه کل 4 تریلیون دلار سالانه بودجه فدرال.

اما درایو توسط رهبران به سرعت این لایحه از طریق مجلس سنا بود که آهسته به عنوان چهار محافظه کار جمهوری خواه سناتور از ایالت که اقتصاد تحت سلطه کم درآمد خواستار تغییرات و گفت: این قانون به عنوان نوشته شده است ممکن است به کارگران مانند کارمندان فروشگاه انگیزه برای ماندن در بیکاری به جای بازگشت بازگشت به شغل خود را پس از آنها ممکن است کسب پول بیشتر اگر آنها گذاشته از اگر آنها در حال کار. آنها حل و فصل برای یک بیهوده رای به تغییر ارائه و با رای نهایی بلافاصله به دنبال.

اعتراض دیگر شناور در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که تبدیل به یک برجسته دموکرات در صحنه ملی به عنوان کشور جنگ همه گیر. کومو که دولت بیشتر دیده می شود مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر از هر گونه گفت: “من به شما گفتن این اعداد کار نمی کنند.”

سرسخت لیبرال مانند Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز شد بی قرار و همچنین, اما بالا واشنگتن دموکرات به آنها اطمینان داد که یک چهارم coronavirus لایحه را به دنبال خواهد داشت در این بهار و نشان داد که تأخیر در انتظار اندازه گیری خواهد بود احمقانه است. وسیع اندازه گیری سوم coronavirus پاسخ لایحه تولید شده توسط کنگره و تا کنون بزرگترین. آن را می سازد در تلاش های متمرکز در واکسن و اورژانس در بیمار و خانواده مرخصی پزشکی برای کارگران و مواد غذایی کمک های اولیه.

خانه. سخنران نانسی پلوسی D-کالیفرنیا چرخش پشت هر دو حزب توافق گفت: “ما یک راه طولانی به پایین جاده در رفع نیازهای مردم آمریکا.”

کار در پشت سر هم پس از روز از اختلافات اکثریت رهبر میچ مک کانل و بالا دموکرات چاک شومر فشرده برای عبور از قانون در جمهوری خواه به رهبری سنا در پایان روز.

سنا تصویب خواهد ترک نهایی کنگره تصویب به دموکراتیک-کنترل خانه در روز جمعه. خانه اعضای پراکنده در سراسر کشور و جدول زمانی برای رای که در اتاق بود معلوم نیست.

خانه دموکراتیک و رهبران جمهوری خواه به امید روشن اندازه گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن امضای یک صدا رای گیری بدون نیاز به تماس با قانونگذاران در واشنگتن.

بسته را به پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها گسترش مزایای بیکاری و ارائه $367 میلیارد برنامه برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد در حالی که کارگران مجبور به ماندن در خانه.

یکی از آخرین مسائل مربوط به نگران 500 میلیارد دلار برای تضمین وام های یارانه ای به بزرگتر صنایع از جمله مبارزه با بیش از چگونه سخاوتمندانه با شرکت های هواپیمایی. بیمارستان را کمک قابل توجهی به عنوان به خوبی.

پنج روز از مذاکرات دشوار تولید این لایحه ایجاد تنش میان کنگره رهبران که هر یک در زمان مراقبت به تمایل به سیاست حزب آنها به عنوان مانور و مبارزه بیش از تهیه این قانون. اما شکست یک گزینه نیست و نه با شروع بیش از آن مجاز هر دو طرف را شامل اولویت های خود را.

“که واشنگتن درام مهم نیست هر بیشتر” مک کانل گفت. “سنا در حال رفتن به ایستادگی در کنار هم با هم عمل می کنند و این عبور تاریخی بسته امداد امروز.”

این لایحه را فراهم می کند یک بار پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها 1200 $در هر فرد بالغ ساخت تا $75,000 یک سال و $2,400 به زن و شوهر متاهل ساخت تا 150.000 دلار با قیمت 500 دلار پرداخت برای هر کودک است.

یک تزریق پول نقد برای بیمارستان ها در انتظار سیل COVID-19 بيمار رشد در طول مذاکرات به حدود 130 میلیارد دلار است. یکی دیگر از 45 میلیارد دلار خواهد صندوق اضافی امداد از طریق سازمان مدیریت اضطراری فدرال محلی برای پاسخ به تلاش و خدمات اجتماعی.

دموکرات ها گفت: بسته کمک خواهد کرد که جایگزین حقوق furloughed کارگران برای چهار ماه به جای سه ماه اول ارائه شده است. Furloughed کارگران را هر چه مقدار دولت فراهم می کند و معمولا برای بیکاری به علاوه 600 $در هر هفته اضافه کنید-با فرفره کارگران مانند رانندگان تحت پوشش برای اولین بار.

کسب و کار کنترل توسط اعضای کنگره و مقامات دولت — از جمله تهمت و فوری او و خانواده خواهد بود واجد شرایط برای این لایحه کسب و کار کمک.

شومر بلافاصله ارسال فهرستی از مذاکره برنده برای سیستم های حمل و نقل و بیمارستان و نقدی گرسنه دولت که سمان پس از دموکرات ها مسدود اندازه گیری در آرا برگزار شد یکشنبه و دوشنبه.

اما کومو گفت: سنا بسته ارسال خواهد کمتر از 4 میلیارد دلار به نیویورک به مراتب از او تخمین می زنند که این بحران را با هزینه خود دولت تا 15 میلیارد دلار در سال آینده. بیش از 280 نیویورک فوت کرده اند از این ویروس مرگ و میر بیش از دو برابر است که از هر کشور دیگر.

هنوز پلوسی گفت که نیاز به پول بیشتر برای نیویورک است که “هیچ دلیلی برای توقف در این مرحله ما در حال بدست گرفتن.”

پلوسی یک نیروی $400 میلیون دلار کمک مالی به دولت ها برای گسترش رای گیری از طریق پست و سایر مراحل است که دموکرات ها در صورتحساب یا لیست به عنوان ساخت رای گیری امن تر اما منتقدان جمهوری خواه به نام فرصت طلبی سیاسی. این بسته همچنین شامل $15.5 میلیارد دلار بیشتر برای افزایش تقاضا برای مواد غذایی تمبر.

جمهوریخواهان برنده گنجاندن یک “کارمند حفظ” اعتبار مالیاتی است که تخمین زده می شود به ارائه 50 میلیارد دلار به شرکت هایی که حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد و پوشش 50 درصد از کارگران چک تا $10,000. شرکت ها نیز قادر خواهند بود به تاخیر پرداخت 6.2% امنیت اجتماعی مالیات بر حقوق و دستمزد.

یک همراه و همدم تخصیص بسته ballooned به خوبی در حال رشد از یک $46 میلیارد کاخ سفید پیشنهاد به $330 میلیارد که کوتوله زودتر بلایای طبیعی از جمله طوفان کاترینا و Superstorm شنی ترکیب شده است.

اروپا وضع خود را بهبود اقتصادی بسته با مقدار بسیار عظیمی از اعتبار تضمین هزینه های دولت و حمایت های دیگر.

آلمان بزرگترین اقتصاد اروپا موافقت خود را متعهد به بیش از 1 تریلیون یورو ($1.1 تریلیون دلار) در محرک های مالی و پشتیبانی — در حدود 30% از آن کشور در کل خروجی سالانه. فرانسه و اسپانیا و ایتالیا راه اندازی برنامه های مشابه.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

در ایالات متحده بیش از 55 ، 000 مردم شده اند بیمار و بیش از 900 فوت کرده اند.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان متی دالی سیتی, Alan فرهم مری کلر Jalonick ریکاردو آلونسو-Zaldivar و Padmananda راما کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im