سنا تبدیل به خانه-تصویب ویروس لایحه بزرگتر در آثار

توسط لیزا MASCARO, ZEKE میلر و اندرو تیلور

واشنگتن (AP) — سنا تبدیل به یک خانه-تصویب coronavirus پاسخ لایحه روز چهارشنبه حتی به عنوان قانونگذاران و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشغول به کار در پشت صحنه به مد جداگانه عظیم فدرال تلاش به سرعت اورژانس چک به آمریکایی ها کمک به کسب و کار و اضافی بودجه اضطراری برای آژانس های فدرال.

چهار قانون خواهد سرعت تحویل تست برای ویروس و ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی به کارگران اما تمرکز در واشنگتن در حال حاضر نقل مکان کرد و به توسعه به مراتب بزرگتر پاسخ لایحه که تزریق صدها میلیارد دلار به اقتصاد متزلزل ارائه امداد به توقیف کسب و کار و کمک به حفظ خطوط هوایی از رفتن زیر.

آینده اقتصادی بسته بندی به تنهایی می تواند بیش از $1 تریلیون یک طرح نجات دیده نمی شود پس از رکود بزرگ. تهمت می خواهد چک فرستاده شده به مردم ظرف دو هفته است و اصرار کنگره به تصویب چشم ظاهر بسته محرک در یک ماده از روز.

به عنوان تحلیلگران هشدار می دهند این کشور است و قطعا ورود به یک رکود دولت دست و پنجه نرم کردن با عظیم سیاسی انجام با پژواک از بحران مالی 2008.

در کنگره روز چهارشنبه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل آماده همکاران خود را برای اقدامات بی سابقه ای برای مقابله با این بیماری همه گیر در بدن با شدت بهم زدن به اقتصاد است.

“من نمی خواهد موکول سنا تا زمانی که ما تصویب دور جسورانه بسته” مک کانل گفت. “ما نمی روم تا زمانی که ما تحویل دهد.”

اما در ابتدا مک کانل گفت: سنا به رأی در یک خانه-تصویب بسته از بیمار پرداخت اضطراری, مواد غذایی و رایگان, تست قرار دادن آن در مسیر بازگشت برای مغلوب ساختن پیشی جستن امضا — با وجود جمهوری خواه اعتراض بیش از تاثیر بالقوه در کسب و کارهای کوچک زین با یک حکم جدید برای پرداخت بیمار را منوط به بازپرداخت از دولت است.

“ما در حال رفتن برای رای دادن به تصویب مجلس لایحه اما این عیوب را فقط ما را بیشتر بسته جامع تر و فوری” مک کانل گفت.

یک شبه کاخ سفید فرستاده قانونگذاران جداگانه $46 میلیارد دلار بودجه اضطراری درخواست برای افزایش مراقبت های پزشکی برای خدمت سربازی عضو و جانبازان, صندوق, تولید واکسن و داروهای ساخت 13 مراکز قرنطینه در مرز جنوبی برای مهاجران ایجاد ساختمان های فدرال و امن تر و بازپرداخت Amtrak برای 500 میلیون دلار پیش بینی درآمد ضرر و زیان در میان مقاصد دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست نیز معکوس کاهش به مراکز کنترل بیماری و موسسه ملی سلامت که تهمت پیشنهاد شده در فوریه بودجه برای سال آینده خواهد بود و ایجاد یک 3 میلیارد دلار صندوق پیش بینی نشده ،

اقتصاددانان شک که عظیم اقتصادی نجات بسته بودن پیش نویس خواهد به اندازه کافی برای متوقف کردن میلیون ها شغل زیان حتی اگر در کوتاه مدت.

این عنوان هنوز منتشر نشده اندازه گیری است در تاریخ همتراز با 700 میلیارد دلار در سال 2008 کمک مالی بانک و یا نزدیک به 800 میلیارد سال 2009 بهبود عمل می کنند. کاخ سفید پیشنهاد با هدف ارائه یک کاهش مالیات برای دستمزد بگیران, $50 میلیارد دلار برای صنعت هواپیمایی و 250 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک. اما هیچ چیز در بتن و تمام فشار برای بسته نگه داشتن در حال رشد است.

مقدار است که می تواند فرستاده شده در چک آمریکایی نیز هنوز تصمیم نگرفته اند. کاخ سفید گفت: آن را دوست داشت GOP بهداشت ، میت رامنی ایده برای $1,000 چک هر چند نه لزوما در مجموع و نه برای ثروتمند مردم است.

حزب دموکرات تولید خود را 750 میلیارد دلار پیشنهاد که شامل $400 میلیارد به ساحل تا بیمارستان ها و عملیات اضطراری در پاسخ به جهانی همه گیر و 350 $میلیارد دلار برای تقویت ایمنی خالص با بیکاری چک و دیگر کمک به آمریکایی ها است.

“کمک به کارگران برای اولین بار گفت:” رهبر اقلیت سنا چاک شومر نه آنچه که اتفاق افتاده در سال 2008 زمانی که بانک های بزرگ در اولویت. شومر نیز گفت: از آن زمان به تماس از گارد ملی برای تامین امنیت به عنوان جوامع حلقه از بحران است.

فهرستی از امریکا و صنایع — خطوط هوایی و هتل ها و خرده فروشان و حتی قمار — صف امیدوار-برای کمک.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

هنوز مقامات بهداشت اصرار آمریکایی ها برای ماندن در خانه برای جلوگیری از یورش از موارد است که می تواند پایمال بیمارستان ها به عنوان اتفاق افتاده است در ایتالیا در میان کشورهای سخت ترین ضربه.

مجلس نانسی پلوسی که marshaled زودتر بسته از طریق دو حزبی رای هفته گذشته به میدان فرستاد یک تماس از Mnuchin در صبح روز سه شنبه یکی دیگر از رئیس فدرال جروم پاول در بعد از ظهر تشویق رئیس فدرال ریزرو دیدگاه که کنگره می تواند فکر می کنم بزرگ با نرخ بهره نزدیک به صفر است.

در تماس با Mnuchin او و تشکر. پیتر DeFazio D-سنگ., رئیس خانه حمل و نقل کمیته “تاکید کرد که حفاظت از حقوق کارگران و منافع خود را در اولویت قرار داده و اقدام فوری مورد نیاز بود گفت:” پلوسی سخنگوی جلب Hammill در توییتر.

بحث این است که مطمئن شوید که برای احیای شارپ بخش بیش از هزینه کمک مالی بانک و بهبود اقتصادی از اوباما و بوش اشاره کرد.

بسیار مورد پیشنهاد چک شناخته شده نیست مانند اینکه آیا مقدار را متفاوت با درآمد گیرنده و یا اینکه آیا هر کس که دریافت همان مبلغ. Mnuchin گفت: “روشن است ما نیازی به ارسال افرادی که 1 میلیون دلار از یک سال و چک باشه؟”

اقتصاددانان از هر دو طرف تایید پستی چک حداقل $1000 به تمام خانواده های آمریکایی به عنوان سریعترین راه برای جبران کاهش شدید در فعالیت های اقتصادی است.

“ما نیاز به پرداخت مردم برای ماندن در خانه و گفت:” هایدی Shierholz ارشد سیاست تحلیلگر در موسسه سیاست اقتصادی لیبرال فکر می کنم تانک. این گروه پیش بینی کرد که بدون یک بسته محرک اقتصاد ایالات متحده می تواند از دست دادن سه میلیون شغل توسط این تابستان.

هنوز هم برخی از اوباما شد و شک و تردید در مورد عظیم کمک های روی میز. “من رفتن به بسیار leery از انجام کاری مانند در سال 2008 گفت:” ایندیانا جمهوری خواه ایالت مایک براون.

“در حال حاضر این طرح در اینجا این است که اساسا فقط شروع به پارو کردن پول از یک هلیکوپتر” گفت: سناتور. بن Sasse, R-Neb. “این یک ایده بد است. … ما نمی نیاز به یک سیاست که در آن واشنگتن دی سی handpicks برندگان و بازندگان.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان اندرو تیلور متی دالی مارتین Crutsinger بور, طولانی, Chris Rugaber مری کلر Jalonick و کوین Freking در واشنگتن کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de