مراقبت ارشد گروه باعث می شود تماس فوری برای بیشتر تست تجهیزات حفاظتی

خانه سالمندان کارکنان مراقبت از سالمندان که به ویژه آسیب پذیر به coronavirus به نام دولت در روز پنج شنبه به ارائه آنها را با تست بیشتر بودجه به استخدام کارکنان بیشتر و ضروری و مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی.

تماس می آید در پی مرگ 15 جانبازان — نزدیک به نیمی از coronavirus — در هولیوک سربازان که در آن 11 یکی دیگر از جانبازان و هفت کارکنان آزمایش مثبت برای Covid-19. یکی از ساکنان که تا به حال آزمایش مثبت در چلسی سربازان خانه نیز درگذشت و دیگری مقیم و دو تن از اعضای هیات وجود دارد ave آلوده شده است.

“با وجود همه ما جمعی کاهش تلاش و فداکاری از خط مقدم ما کارکنان ما پیش بینی افزایش تعداد مرکز پرستاری ساکنان و مراقبان آنها را تست مثبت برای COVID-19” گفت: تارا Gregorio رئیس ماساچوست ارشد مراقبت های انجمن.

Gregorio خواست سازمان های دولتی به تجدید نظر در معیارهای تست برای اطمینان از تعداد بیشتری از ساکنان خانه سالمندان و کارکنان واجد شرایط برای تست.

“این اجازه می دهد تا برای سریع و درمان مناسب و همچنین به عنوان سریع اجرای جداسازی پروتکل به منظور کاهش خطر گسترش” او گفت:. “بدون آزمایش از کارکنان کارکنان بیشتر ماندن در خانه که ممکن است COVID-19.”

Gregorio گفت که او امیدوار است که تلاش های اخیر برای استفاده از گارد ملی برای انجام تست در پرستاری امکانات اجازه خواهد داد که بیشتر ساکنان و کارکنان به آزمایش با نتایج سریعتر.

CDC به تازگی به تازگی منتشر شده نشان داده است که افراد مسن می تواند بسیار مسری در عین حال بدون علامت تا 7 روز. یکی دیگر از CDC گزارش نشان می دهد که 6 درصد به 12 درصد از COVID-19 عفونت های عمومی در حال گسترش از افراد بدون علائم بیش از قبل یک تا سه روز است.

“به عنوان یک نتیجه CDC مارس 27th, گزارش هفتگی برای خانه های پرستاری را نشان می دهد که دولت های قبلی راهنمایی در علامت مبتنی بر غربالگری در پرستاری ماهر امکانات اساسا ناکافی و موفق به شناسایی حدود نیمی از ساکنان که با آلوده شدند COVID-19,” گریگوری گفت.

کارکنان در حال غربالگری برای علائم در شروع هر شیفت, او گفت:. اگر تب یا علائم دیگر تشخیص داده می شوند این عضو هیات فرستاده شده است خانه را به خود قرنطینه برای 14 روز.

انجمن توصیه است که همه کارکنان پوشیدن ماسک و علامتی که ساکنان جدا شود اگر آنها نشان می دهد هیچ نشانه ای صرف نظر از اینکه یک تست سفارش داده شده و یا در انتظار Gregorio گفت.

اما تجهیزات حفاظت شخصی در پرستاری امکانات باقی مانده است “فورا و بلافاصله مورد نیاز” برای محافظت از هر دو ساکنان و کارکنان, او گفت:.

“ما تازه ترین نظرسنجی برای اعضا نشان می دهد که اکثر امکانات نبود لوازم ضروری است و می تواند اجرا از PPE در مدت کوتاهی” گریگوری گفت. “در طول این بسیار حیاتی زمانی که این منابع ضروری برای جلوگیری از گسترش COVID-19 ضروری است که منابع به راحتی در دسترس هستند برای ما کارکنان خط مقدم.”

Coronavirus همه گیر نیز تشدید کمبود کارگران, او گفت:. برای کمک به پر کردن موقعیت های خالی خانه های پرستاری استخدام furloughed بهداشت و درمان کارگران است.

“اما این بحران است که اتفاق می افتد زمانی که امکانات در حال حاضر از نظر مالی آسیب پذیر است که باعث می شود آن را حتی بیشتر ضروری است که منابع لازم در دسترس ساخته شده توسط دولت به سرعت صندوق هزینه های مبارزه با COVID-19 در امکانات ما” گریگوری گفت.

ارتباط اولیه برآورد شده است که COVID-19 هزینه خواهد شد امکانات حداقل $287 میلیون دلار به دلیل بالا رفتن سرسام آور اضافه کاری پرداخت قرارداد پرستاران مورد نیاز برای پوشش خالی شیفت و استخدام کارکنان جدید برای اجرای مقررات دولت جدید, او گفت:.

“ما نتیجه درخواست فوری کمک مالی از کشورهای مشترک المنافع,” گریگوری گفت.

دولت تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

محدودیت در بازدید کنندگان به پرستاری امکانات در محل باقی می ماند, او گفت:, و کارکنان در حال کار به نگه داشتن خانواده ها و ساکنان متصل در یک از راه های مختلفی از جمله ویدئو کنفرانس و تلفن تماس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net