ارشد ویژه: هنری گسترش فراتر از والیبال دادگاه برای امبریج لیام باک

توسط:
پنج شنبه, مارس 26 سال 2020 | 6:01 AM
یادداشت سردبیر: در هر روز, شقیدن HSSN خواهد انظار WPIAL بهار ورزشکاران که ارشد سال کوتاه قطع شد با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

لیام باک از مد افتاده خود را در دادگاه هنرمند برای امبریج پسران تیم والیبال به عنوان خارج hitter وظیفه تبدیل استعدادهای خود را به سه نفر از کلاس AA همه بخش ها و همه WPIAL افتخارات و یک جفت از همه دولت laurels.

او کمک کرد Bridgers ادعا back-to-back WPIAL عناوین در سال 2018 و ’19 و پیشبرد به PIAA یک چهارم نهایی و نیمه نهایی در دو فصل گذشته.

باک هم یک هنرمند است و دور از عرصه ورزش به عنوان یک رشد علاقه وافری به نقاشی ادامه داد: از طریق زمان خود را در خانه تحت پنسیلوانیا اقامت در خانه سفارشات در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“من رنگ یک مقدار مناسب و معقول عمدتا Bob Ross نوع نقاشی” باک گفت. “من یک کیت دو سال پیش برای کریسمس و آن را تا به حال تمام چیزهای شبیه به آنچه که او استفاده می شود. من می توانم در یک مقدار زیادی از طبیعت و چشم انداز نقاشی. این بسیاری از سرگرم کننده است.”

باک گفت: او نظر خودش را که بسیار هنری فرد است.

“سپس من در زمان یک کلاس هنر در مدرسه و من به پایان رسید تا واقعا لذت بردن از آن” باک گفت. “من انجام بدی و من رو بیشتر به آن است.”

باک امیدوار به ایجاد یکی دیگر از شاهکار این بهار با امبریج تیمی — هسته بازگشت استارت و دیگران گرسنه به حرکت به شروع نقش ها — به عنوان آنها به دنبال یک WPIAL سه-ذغال سنگ نارس.

“ما تلاش کردیم که بهترین از این, اما صادقانه آن را بمکد,” او گفت:. “اما ما خوشحال هستیم که با موفقیت به خصوص در دو سال گذشته. حتی اگر در این سال بود برش های کوتاه, ما ساخته شده بسیاری از خاطرات با هم صرف مقدار زیادی از زمان با هم و بهتر است به عنوان یک تیم است.”

باک هیچ برنامه ای برای کم کردن سرعت خود را در, والیبال حرفه به عنوان او امیدوار بود با Yorktown تیم باشگاهی در اتباع در اواخر ژوئیه قبل از پیوستن به ملی رتبه بندی NCAA بخش مردان تیم در Lewis دانشگاه در حومه شهر شیکاگو است.

“یکی از لوئیس دستیار مربیان را دیدم من در مسابقات تابستان گذشته. او به من رسیده است و ما شروع به برقراری ارتباط” باک گفت. “من در سفر و من واقعا دوست داشتم همه چیز در مورد آن.”

لوئیس بود 15-4 کلی و 6-1 در کنفرانس قبل از بازی فصل لغو شد.

آنچه در آن است مثل این است که یک بخشی از سنت قوی از پسران والیبال در امبریج که شامل نه WPIAL کلاس AA عناوین از سال 2008 و یک کلاس AAA تاج در سال 2002?

امبریج والیبال تا به حال مقدار زیادی از موفقیت پس مربی (گلن) آزاد ایجاد یک سلسله. او یک مربی بزرگ و یک جامعه بزرگ پشتوانه برنامه است. این برنامه دارای یک تاریخچه و آن را مخصوص به بخشی از آن.

6-پا-6 شما نیز ثابت می شود یک نیروی در Bridgers پسران تیم بسکتبال. چه شباهت ها را می بینید در هر دو بسکتبال و والیبال که به نفع خود و توانایی های ورزشی?

آنها با هم کار کنند در کمک به بهبود رفت و آمد و توانایی پریدن و با هر دو شما همیشه با تکیه بر سرعت تمام ورزشکاری و قدرت است.

آنچه که خود را بهترین خاطره بازی والیبال در امبریج?

من فکر می کنم فقط همه چیز که رفت به برنده WPIAL عناوین دو سال گذشته. است که چیزی خاص که هرگز مرا ترک خواهد کرد.

آیا بهترین خود را به طور کلی حافظه به عنوان یک طرفدار ورزش هستید ؟

این (Baltimore) کلاغ برنده سوپر جام در برابر 49ers در سال 2013. من یک کلاغ فن و ببینید که تیم را به اجرا به عنوان بسیاری از سرگرم کننده است.”

آیا شما یک مقدار زیادی از گرما برای اینکه یک کلاغ فن در استیلرز کشور ؟

آره, من خانواده آن متنفر.

هنگامی که شما تبدیل به یک کلاغ فن ؟

من همیشه بازی Madden رو به رشد و یک روز وقتی که من 9 یا 10 شروع کردم به بازی با کلاغ. من واقعا دوست داشتم لباس خود را. همانطور که من بیشتر به فوتبال به طور کلی من واقعا شروع به میل بازیکنان و تیم به طور کلی.

چه چیزی شما فکر می کنم کلاغ’ در دور اول پیش نویس انتخاب linebacker پاتریک ملکه از قهرمان ملی LSU?

من فکر می کنم او واقعا خوب است. او را متناسب با سیستم. آنها واقعا می تواند استفاده از یکی دیگر از خوب linebacker.

چه سخت بود آن دیدن کلاغ به عنوان شماره 1 دانه در لیگ پلی آف سقوط کوتاه از سوپر باول آخرین فصل ؟

من به یاد داشته باشید من در کار بود و آنها تا به حال (بخشی) بازی (علیه تنسی تیتان) در تلویزیون. من بیش از نگاه و آنها از دست دادن با 21 یا چیزی. من می توانم آن را باور نمی کند. اما آنها آبرومندانه تیم جوان و با بسیاری از بازیکنان جدید است. (کارفرمایی Lamar) جکسون می توانید آن را تمام انجام.

اگر شما می توانید انتخاب کنید هر کسی را به یک سخنرانی در فارغ التحصیلی خود را که خواهد بود ؟

(Houston Rockets ستاره) راسل وستبروک. او یک دیوانه اخلاق کار همیشه به 110 درصد و هرگز می دهد تا. او یکی از ورزشی ترین نقطه نگهبانان همیشه. او را یک پیام خوب.

اگر از شما خواسته شد به سخنرانی چه توصیه ای به شما برای underclassmen?

همیشه تلاش سخت خود را و هرگز در هر چیزی که شما انجام دهید. نگران نباشید در مورد آنچه هر کس دیگری فکر می کند شما. همیشه تمرکز بر روی آنچه که بهترین برای شما.

مایکل عشق یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با مایکل از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

برچسب ها: امبریج

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de