ارشد ویژه: Mt. لبنان Emelia Krakora به نظر می رسد به جلو به آینده در چوگان سرپهن

توسط:
چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 | 6:01 AM
یادداشت سردبیر: در هر روز, شقیدن HSSN را نور افکن یک WPIAL بهار ورزشکار که در سال آخر قطع شده است کوتاه از coronavirus بیماری همه گیر.

Emelia Krakora را بازی رقابتی چوگان سرپهن دوباره. آن را فقط ممکن است تا بهار آینده.

یک تن. لبنان ارشد محدود برای بخش سوم Bowdoin کالج در ایالت مین Krakora در ادامه به عملکرد خود در طول coronavirus قرنطینه مقیم خود را تا زمانی که او می تواند بازگشت به میدان است.

PIAA مقامات لغو مانده از چوگان سرپهن دبیرستان فصل چهار شنبه, ترک Krakora و دیگران تعجب زمانی که آنها دریافت خواهد شد شانس خود را برای رقابت.

“من از دست رفته تمرین با هم تیمی های من کار کردن و حلق آویز کردن با دوستان,” او گفت:. “اما من با استفاده از این زمان به منظور افزایش مهارت های من و امیدوارم بازگشت به میدان بهتر از من سمت چپ.

“این زمان به تنهایی به ما می دهد تمام شانس برای بازگشت به اصول اولیه این که آیا آن است که به خاطر سپردن قطعات است که به تهیه یک شات کامل و یا تمرین دفاعی رفت و آمد.”

چگونه آیا شما شده است به مشغول نگه داشتن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس?

من شده اند در تلاش برای نگه داشتن در شکل های در حال اجرا در محله بلند کردن در حیاط خلوت من و کار در رفت و آمد. این به من کمک کرد حفظ حس مسئولیت پذیری و نگهداری از من در یک برنامه ساخته شده است که تنظیم یک کمی آسان تر است. من نیز با من Goldendoodle, Olli و گرفتن پیش در مدرسه و همچنین کمک به مادر من پاک کردن و گذراندن وقت با خواهر و برادر.

آیا شما شده است به انجام هر گونه چوگان سرپهن ،

آن را دشوار است برای تنظیم به داشتن شیوه های تیم اما من بازی توپ دیوار هر روز و ساقه در شبکه در حیاط خلوت من. من خواهر بزرگتر و برادر کوچکتر هر دو بازی چوگان سرپهن بنابراین ما قادر به گرفتن برخی از 2 v. 1 عمل رفتن. گاهی اوقات ما چوب برادر کوچک من در هدف … اما همین را بگویم که مادر من!

چه شد اهداف خود را برای lacrosse فصل شخصا و به عنوان یک تیم ؟

به عنوان یک تیم هدف ما این (بود) به نفع خود WPIAL قهرمانی. من شخصا (امید) به منظور بهبود در stickwork و متفاوت این نوع از عکس های من.

چه چیزی باعث Mt. لبنان موفق چوگان سرپهن برنامه ؟

Mt. لبنان موفق چوگان سرپهن برنامه چرا که بازیکنان به عنوان مثال منجر شود و نشان می دهد تیم ما فضائل از کار سخت از خود گذشتگی و صداقت. ما همچنین اختصاص داده اند مربیان که با کمک تيم که حیاتی به برنامه ما.

چقدر زمان تمرین را شما باید قبل از خاموش کردن?

ما تا به حال دو هفته از تمرین قبل از مدرسه لغو شد. همه ما بسیار نا امید چون ما بهبود هر روز در عمل و هیجان زده شدند برای اولین بازی ما در برابر Fox Chapel.

چرا تصمیم گرفتید در Bowdoin کالج ؟

من تصمیم Bowdoin برای تعادل بین سطح بالا دانشگاهیان و رقابتی چوگان سرپهن در سواحل ایالت مین است. من هم دوست دارم این فرصت Bowdoin ارائه می دهد برای فعالیت در فضای باز مانند پیاده روی, قایقرانی, گشت و گذار و اسکی.

شما چه برنامه ای برای مطالعه ؟

من برنامه ریزی برای مطالعه زیست شناسی. Bowdoin بزرگ زیست شناسی برنامه که شامل تحقیقات جزیره در اقیانوس اطلس است. به نظر می رسد مانند این خواهد بود که یک فرصت بزرگ برای به دست آوردن تجربه و یادگیری در خارج از کلاس درس.

شما خواهد شد بازی چوگان سرپهن?

من خیلی خدا را شکر که من رو استخدام مربی (لیز) Grote. او شدید و پرشور در مورد تیم خود را. تیم فوق العاده زیبا و خنده دار و من نمی توانم صبر کنید برای پیوستن به آنها را در بهار آینده.

چه چیزی شما را دوست دارم بیشتر در مورد این ورزش ؟

من عاشق این شدت و سرعت از این بازی است. من لذت بردن از بودن در یک تیم و دانستن است که هم تیمی های من را یک اشتباه را ندارد.

چگونه رشته هاکی در مقایسه?

چوگان سرپهن است که سریعتر گام کمتر عقب و جلو بازی است و بیشتر اموال از هاکی روی چمن.

لایحه Hartlep است ورزشی سردبیر Tribune-Review. شما می توانید با بیل در bhartlep@tribweb.com و یا از طریق توییتر @TribHSInsider.

برچسب ها: Mt. لبنان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر