سئول می بیند هیچ فعالیت مشکوک در شمال میان کیم نگرانی

توسط کیم تانگ-HYUNG

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی دولت گفت: هیچ فعالیت غیر معمول تشخیص داده شده در کره شمالی پس از گزارش های تایید نشده توصیف رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد به عنوان در وضعیت شکننده بعد از عمل جراحی قلب.

ریاست جمهوری خانه آبی می گوید که تا به حال هیچ اطلاعاتی در مورد شایعات در کیم سلامت. حدس و گمان اغلب سطوح مورد کره شمالی رهبری بر حضور در رویدادهای مهم دولتی. کیم که در اواسط 30s از دست رفته جشن خود را در اواخر پدربزرگ و دولت موسس کیم ایل سونگ در 15 آوریل این کشور مهم ترین تعطیلات.

در آخرین حضور عمومی او ریاست یک جلسه دفتر سیاسی حاکم حزب کارگران در آوریل 11, بحث در مورد اقدامات پیشگیرانه در برابر coronavirus و انتخاب خواهر خود را به عنوان یک جایگزین عضو از اداره. اما رسانه های دولتی گزارش داد کیم ارسال تبریک به رئیس جمهور سوریه بشار اسد در هفته گذشته و یک “تولد گسترش” به یک کره شمالی زنی که تبدیل 100 روز دوشنبه.

“ما هیچ اطلاعاتی برای تأیید در مورد شایعات در مورد رئیس کیم جونگ سازمان ملل متحد به موضوع سلامت است که گزارش شده توسط برخی از رسانه ها. همچنین هیچ غیر معمول تحولات تشخیص داده شده است در داخل کره شمالی” آبی سخنگوی کاخ Kang Min-seok در بیانیه ای گفت:.

یک مقام آمریکایی گفت که کاخ سفید آگاه بود قبل از این گزارش به نظر می رسد در اواخر روز دوشنبه که کیم سلامت ممکن است به مخاطره انداخته است. این مقام گفت که ایالات متحده تا به حال اطلاعاتی که کیم ممکن است تحت عمل جراحی قرار گرفته است و ممکن است عوارض ارائه شده اند او را “ناتوان یا بدتر.” اما این مقام تاکید کرد که ایالات متحده آمریکا تا به حال هیچ چیزی برای تایید عمل جراحی قرار گرفته بود یا این که هر گونه عوارض رخ داده بود.

“ما فقط نمی دانم” گفت: این رسمی بود که مجاز به بحث در مورد این موضوع علنا صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود. رسمی ایالات متحده نمی خواهد استادانه درست شده که در آن اطلاعات از آمد و یا زمانی که آن را تا به حال دریافت شده است. کاخ سفید و وزارت امور خارجه تا به حال هیچ نظر.

اصلی گزارش سی ان ان ذکر کرده ناشناس مقام آمریکایی گفت که کیم در شکل بد پس از نامشخص عمل جراحی است. بعد یک مقام آمریکایی گفت این همان شبکه ای است که نگرانی در مورد کیم سلامت معتبر هستند اما شدت سخت است برای ارزیابی.

Daily NK یک روزنامه آنلاین با تمرکز بر کره شمالی که اغلب به نقل از جداشدگان و یا نامشخص منابع در کره شمالی تا به حال ذکر منابع ناشناس گفت کیم بود و دوره نقاهت بعد از عمل جراحی قلب در پایتخت پیونگ یانگ است و شرایط او در حال بهبود است.

یک مقام رسمی از سئول سرویس اطلاعات ملی که نمی خواهم نام برد و با استناد به دفتر قوانین گفت: آژانس نمی تواند تایید کند که آیا کیم عمل جراحی بود.

ژاپنی, رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: دولت با نظارت بر وضعیت.

یک تحول سیاسی در کره شمالی خواهد بود و بعید است حتی اگر Kim شد کنار مشکلات سلامت با توجه به تحلیلگر چئونگ سئونگ-چانگ در خصوصی Sejong موسسه در کره جنوبی.

چئونگ گفت: کیم خواهر کیم یو جونگ در حال حاضر ورزش تأثیر قابل توجهی در درون دولت است و اکثر اعضای پیونگ یانگ رهبری به اشتراک گذاری علاقه با کیم خانواده در حفظ شمالی ،

خارج از دولت ها و رسانه های مخلوط رکورد پیگیری تحولات میان کره شمالی نخبگان حاکم ساخته دشوار توسط پیونگ یانگ را سختگیرانه کنترل از اطلاعات در مورد آنها.

در سال 2016 کره جنوبی در رسانه ها به نقل از مقامات اطلاعاتی عنوان کرد و گفت کیم جونگ سازمان ملل متحد تا به حال تا به حال یک نظامی سابق رئیس اعدام برای فساد و اتهامات دیگر. اما کره شمالی رسانه های دولتی ماه بعد نشان داد ری یونگ گیل زنده و خدمت در ارشد جدید پست.

کیم غیبت از رسانه های دولتی اغلب باعث حدس و گمان است. در سال 2014 کیم از بین رفته از چشم های عمومی برای نزدیک به شش هفته قبل از کرد با یک عصا. کره جنوبی جاسوسی آژانس گفت: روز بعد که او کیست حذف شده از مچ پا خود را.

کیم معتقد به 36 در زمان قدرت پس از مرگ پدرش در دسامبر 2011 و سومین نسل از خانواده اش به حکومت های هسته ای کشور است.

کیم ملاقات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سه بار در سال 2018 و 2019 بود و نشست با دیگر سران کشورهای آسیایی به عنوان او به دنبال دیپلماسی به امید پایان دادن به تحریم های فلج کننده و گرفتن تضمین های امنیتی. اما او حفظ حق خود را به یک زرادخانه هسته ای و بسیاری دیپلماسی stalemated پس از.

___

AP دیپلماتیک نویسنده متی لی در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de