Sewickley تصویب فاجعه اعلام گسترش کسب و کار مالیاتی مهلت

دوشنبه, مارس 16 سال 2020 | 8:30 AM


Sewickley قصبه است در میان حدود 40 شهرداری ها در سراسر Allegheny County تا کنون به تصویب رسید اعلام محلی فاجعه اورژانس به عنوان یک نتیجه از covid-19 بیماری همه گیر.

با اتفاق آرا شورا در روز سه شنبه تمدید اصلی اعلام شده در آوریل 8 توسط شهردار برایان Jeffe.

در حالی که مدیر مارلا Marcinko نمی کند پیش بینی هزینه های خاص مرتبط با این بیماری همه گیر او گفت: اگر جامعه نیاز به تجهیزات حفاظت شخصی این قصبه می تواند آن را خرید و بدون پیوستن به منظم روش خرید. دولت مقرر است که هر خرید بیش از $21,000 آگهی قرار داده و از طریق فرایند مناقصه.

“برای برطرف کردن هر گونه نگرانی برای جامعه چه این اساسا برای شهرداری در یک وضعیت که در آن شما را مجبور به خرید را فراتر از رقابتی آستانه, شما لازم نیست برای قرار دادن تبلیغات و جایزه به بالاترین پیشنهاد” او گفت:. “امیدوارم ما هرگز در این وضعیت است.”

به عنوان مدیر Zelienople در طول طوفان ایوان Marcinko آشنا شد و با اعلان. شهرداری قادر به تسریع در تعمیرات به تصفيه آب بود که آسیب دیده در طوفان.

“این به طور معمول مفید در موقعیت های که در آن شما باید آسیب قابل توجهی به زیرساخت ها و یا تجهیزات است که نیاز به جایگزین,” او گفت:.

Marcinko گفت: Sewickley پلیس و آتش بخش مجهز برای مقابله با این بیماری همه گیر. قصبه این نسخهها کار با Allegheny County خدمات اضطراری فراهم می کند که تجهیزات حفاظتی.

“این نیست که هر چیزی که ما در حال پیش بینی است اما این مهم آماده می شود و قرار دادن خودمان در بهترین موقعیت,” او گفت:.

اورژانس بیانیه همچنین اجازه می دهد قصبه به دریافت ایالتی و فدرال بودجه مربوط به شیوع آن در دسترس است.

شورا نیز رای به تمدید مهلت برای کسب و کار به پرداخت امتیاز مالیات از 15 مه تا سپتامبر. 15. Marcinko گفت: امید است که این کمک خواهد کرد که کسانی که در حال مبارزه در طول دولت موظف به تعطیلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im