Sewickley ماسونی را ایجاد کرد پذیرش کارت های لوازم برای ساکنان

Trib logo

چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 | 11:01 PM


از طریق ارسال آن لبخند برنامه ماسونی روستا در Sewickley درخواست فرزندان و همسایگان و هر کسی که علاقه مند به نشان دادن آنها مراقبت به ارسال کارت نقشه ها و نامه ها است که می تواند به اشتراک گذاشته شده با ساکنان در پرستاری و مراقبت های شخصی, مناطق, به خصوص کسانی که چند خانواده اتصالات. علاوه بر این با برخی از منابع محدود بودن در این زمان فعالیت های ستاد را ارائه داده اند “لیست آرزو” از موارد برای شهروندان از جمله بالغ کتاب رنگ آمیزی جستجوی کلمه و پازل جدول کلمات متقاطع کتاب به خصوص در چاپ های بزرگ با توجه به آزادی مطبوعات.

موارد ممکن است فرستاده شده به ماسونی ایجاد کرد c/o Richelle DiVito, 1000 ماسونی, درایو, Cornwall, PA 15143. آنها برگزار خواهد شد برای چند روز قبل از اینکه به اشتراک گذاشته شده با ساکنان.

برای ایمنی از ساکنان و کارکنان این تاسیسات را متوقف کرده است و همه گروه تجمعات و بسته پردیس برای بازدید کنندگان به جز شرایط فوق العاده. همه کارکنان به نمایش در قبل و بعد از کار در شیفت.

بازنشستگی زندگی رستوران ها بسته شده و وعده های غذایی تحویل داده شده اند. در پرستاری و مراقبت های شخصی ساکنان خوردن غذا در اتاق خود را با کارکنان کمک. ساکنان فرصت برای one-on-one تفریحی تعامل با کارکنان اطمینان حاصل شود که آنها باقی می ماند در ارتباط با اعضای خانواده از طریق تلفن و چت تصویری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im