دکتر Amie Harwick شناخته شده هالیوود, درمانگر و نامزد سابق از کمدین Drew Carey غرق شده حامل با او دوست پسر سابق پس از یک مبارزه در لس آنجلس خانه.

Harwick کشف شد العملی در زیر زمین یک سوم داستان بالکن حدود 1.16 صبح روز شنبه در هالیوود هیلز پلیس پس از اعزام شدند به گزارش های یک زن, جیغ, با توجه به CBSLA.

پلیس گفت: “ممکن است شواهدی از یک مبارزه” و نشانه ای از یک مزاحم.

Harwick سابق دوست پسر 41 ساله گرت Pursehouse گرفته شده بود را بازداشت و به اتهام قتل, پلیس گفت:. این جفت ارز در حال به تازگی شکسته شده تا با توجه به مهلت.

در این گزارش گفت که کارآگاه “آموخته است که قربانی به تازگی ابراز ترس در مورد دوست پسر سابق و قبلا ثبت سفارش محدود” علیه او.

به سفارش محدود به تازگی تمام شده است.

Dr. Amie Harwick at the "Rock To Recovery" benefit at The Fonda Theatre on October 2, 2016 in Los Angeles, California. Picture: Paul Archuleta/Getty Images.
media_cameraدکتر Amie Harwick در “سنگ برای بازیابی” سود در فوندا تئاتر در اکتبر 2, 2016 در لس آنجلس ، تصویر: پل Archuleta/گتی ایماژ.

Harwick نویسنده “جدید انجمن کتاب مقدس برای زنان” مشغول بود به درو کری در سال 2018 است. زن و شوهر بنا به گزارش ها تا به حال یک “دوستانه تقسیم می شود.”

این مقاله در ابتدا در ظاهر نیویورک پست منتشر شد با اجازه.

در اصل منتشر شده به عنوان درمانگر به قتل در خانه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de