سهام اروپا را لمس رکورد به عنوان سرمایه گذاران هضم آیا چین شیوع کروناویروس می تواند در طولانی مدت آسیب به اقتصاد جهانی است.

اروپا گسترده Euro STOXX 600 چیتی تا 0.1 درصد به دنبال بازارهای آسیایی بالاتر در اندکی متلاطم اوایل معاملات اما شاخص ها در پاریس و لندن هر دو کاهش 0.2 درصد است.

در هر دو مورد, شرکت, نتایج وزن با 5 درصد سقوط AstraZeneca کشیدن لندن سهام پایین به عنوان داروسازی گفت: آن را به یک ضربه از شیوع کروناویروس.

فرانسه رنو در ضمن کاهش یافت و 4.2 درصد در آن برای اولین بار از دست دادن در 10 سال آن را به عنوان مجموعه ای پایین تر عامل حاشیه هدف برای سال 2020 است.

شیوع ویروس نشان داد هیچ نشانه ای از اوج با مقامات بهداشتی گزارش بیش از 5000 مورد جدید.

ملی چین کمیسیون بهداشت در گفت و گو با ثبت 121 جدید مرگ و میر در سرزمین اصلی در فوریه 13, گرفتن انباشته مجموع آلوده به 63,851 مردم است.

در عین حال برخی از سرمایه گذاران در حال شرط بندی که تاثیر اقتصادی این شیوع را نمی خواهد طولانی مدت پیدا کردن یاری در گسترش فراتر از چین است که به عنوان سریع به عنوان ترسید.

دیگران باید ضامندار به احتمال بیشتر بانک مرکزی اقدامات محرک اقتصادی در پاسخ به هر گونه کاهش سرعت. بانک مرکزی چین برای مثال در حال حاضر پمپ نقدینگی به اقتصاد آن است.

در عین حال وجود دارد به هیچ وجه یک اجماع که چنین آفتابی را موجه است.

برخی از سرمایه گذاران گفت: آنها شماره گیری کردن شرط در سهام میان سیاستهای اقتصادی چیست تلفات coronavirus را.

“ما در واقع گرفته شده از برخی از پول از سهام این هفته” گفت: روری مک فرسون سر از استراتژی سرمایه گذاری در Psigma مدیریت سرمایه گذاری و اضافه کرد که آن را به طور موقت نگه داشتن پول نقد به جای.

“بازار شده اند بیش از حد متمرکز بر خوب و متعادل مشاهده اینکه آیا محرک از چین موثر نیست و اگر coronavirus گسترش می یابد و اثرات اقتصاد بیشتر است.”

MSCI جهانی شاخص سهام که آهنگ های سهام در 49 کشور بود ،

وال استریت آتی شد با اشاره به slighly بالاتر باز است.

زودتر سهام آسیا قبلا inched بالاتر نسبت به دومین هفته از دستاوردهای با کمک امید دولت خواهد مقررات را برای نرم کردن تاثیر بر اقتصاد خود را از coronavirus بیماری همه گیر.

شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن علامت تا 0.2 درصد به صورت هفتگی به دست آوردن از 1.8 درصد در حالی که چین آبی تراشه CSI300 سهام افزایش یافت 0.7 درصد داشتن صحنه های خیره کننده و بازیابی به پنجه عقب 95 درصد از زیان خود را ساخته شده پس از وقوع.

“چین است در حال حاضر کاهش آن سیاست های پولی و تامین نقدینگی بیشتر در حالی که بیشتر محرک است به احتمال زیاد. کارخانه ها شروع به بازگشایی البته با تاخیر گفت:” Yukino یامادا استراتژیست ارشد در Daiwa اوراق بهادار.

معامله گران ارز به حال مسائل فراتر از cornovairus در ذهن خود.

یورو به دیگر نزدیک به سه سال اخیر با نگرانی های طولانی در مورد کاهش رشد اقتصادی در منطقه یورو و افزایش ابهامات سیاسی در آلمان است.

پول واحد دهکدهای از دست داد 1 درصد تا کنون در این هفته و در مسیر برای بدترین حالت آن دو هفتگی از اواسط سال 2018 با سرمایه گذاران برای برآورد چگونه اقتصاد انجام شده در سه ماهه چهارم.

منطقه یورو تولید ناخالص داخلی علت آن در روز جمعه است که انتظار می رود نشان می دهد تنبل رشد 0.1 درصد از سه ماهه قبلی است.

یورو کاهش یافت و به پایین به عنوان $US1.0827 و آخرین ایستاده بود در $US1.0830.

دیگران حاکی از رشد تقاضا برای دلار.

“سرمایه گذاران مطمئنا جلوگیری از آسیا برای هم بودن و انتقال وجوه به ما از لحاظ جغرافیایی در بسیاری از کشورهای منطقه گفت: Norihiro Fujito رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Mitsubishi UFJ مورگان استنلی اوراق بهادار.

در برابر سبد ارزهای دلار آمار چهار ماه اخیر رسید.

نفت افزایش یافت و در مسیر را برای بارگیری در این هفته به دست آوردن در شش هفته حمایت انتظارات است که تولید کنندگان را پیاده سازی عمیق تر خروجی کاهش برای جبران کاهش تقاضا در چین ناشی از کوروناویروس بیماری همه گیر.

قراردادهای آتی نفت خام برنت شد تا 15 سنت در $US56.49 در هر بشکه رسید. نفت برنت است که 3.7 درصد بالاتر برای این هفته است.

در اصل منتشر شده به عنوان سهام اینچ و بالاتر در محرک امید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im