تیز نشان می دهد تلویزیون جدید خنده دار شراب خواری

این یک هفته بزرگ برای جدید کمدی و ها است که منجر به بسته.

جدید نیم ساعته کمدی از Greg Daniels, خالق از دفتر ما و پارک و تفریح و سرگرمیاست هوشمند جذاب و واقعا bingeable ارائه جدید از آمازون نخست تصویری.

آن را پایین می رود واقعا هموار نور-در-آن-پا داستان با خنده در هر دقیقه نسبت. نمی شود شگفت زده اگر شما شراب خواری تمام 10 قسمت در یکی نشسته این است که نوع نشان می دهد.

مثل آن تلویزیون هموطنان از جای خوب و برای همیشه, ها است و دیگری بالا-مفهوم مجموعه در مورد زندگی پس از مرگ, اما آن را بسیار متفاوت در لحن و سبک است.

در آینده ای نه چندان دور از هم اکنون تکنولوژی فعال است انسان ها به خاطرات خود و آگاهی به یک کامپیوتر شبیه سازی به شما برای تمام مفاهیم و اهداف جاودانگی در حالی که هنوز قادر به ارتباط با خانواده و دوستان در هواپیما فیزیکی.

که “زندگی دیجیتال پسوند” می آید در دستی زمانی که 27 ساله ناتان (Robbie Amell) می میرد و پس از او ماشین خود رانندگی به یک کامیون سقوط کرد.

ناتان می آید از یک خانواده طبقه کارگر اما خود را بیهوده دختر اینگرید (Allegra ادواردز) فوق العاده ثروتمند بنابراین او ارسال او بر خانواده اش حساب به Lakeview – بسیاری از نخبگان شبیه سازی.

مرتبط با: همه چیز جدید به جریان ممکن است

مرتبط با: Greg Daniels, مذاکرات در مورد آوردن ها به (بعد)زندگی

It’s like a high-end mountain lodge
media_cameraآن را مانند یک high-end کوه الج

Lakeview و یا پس از آن ارائه شده توسط آنهایی که و صفر به نظر می رسد مانند بهشت که تصور توسط یک فرد با تسلیم ، این مجموعه در میان شاعرانه جنگل در یک رفت و آمد مکرر که در آن شما قو در مورد راحت ترین پشم loungewear قبل از plonking پایین مخملی صندلی.

همه چیز شما می خواهید وجود دارد – اما برای یک قیمت. نه تنها آن را هزینه bucketload آپلود می شود به Lakeview آن را نیز خونریزی شما خشک در حالی که شما وجود دارد می خواهم که مجنون در برنامه خریدهای قبض شما پس از اولیه خود را در سن مدرسه بچه cracked خود آیتونز رمز عبور.

شما می خواهید که می توانید از دیجیتال کولا از مینی بار? که می تواند $3. دست حس داشتن یک سرماخوردگی ؟ شما می توانید برای پرداخت است که برای $1 دقیقه – شما می دانید برای ضربات. و هی تاکو بل جدید burrito که Lakeview خدمات مشتری تکرار بیش از خوشحال به توصیه.

بله زندگی پس از مرگ به نظر می رسد بسیاری مانند زندگی واقعی با همه همراه بیش از حد مصرف گرایی و نابرابری های اجتماعی. شرکت های بزرگ توانسته اند به corporatise “بهشت” – مراسم تشییع جنازه خود می تواند اسپانسر شده از طرف اورآل.

حتی پس از مرگ شما هنوز هم موضوع را به بی رحمانه هوی و هوس از سرمایه داری چگونه است که برای الهی عدالت ؟ این بیشتر سیاه و سفید آینه از آینه سیاه و سفید.

Afterlife buddies
media_cameraزندگی پس از مرگ افراد
Upload star Andy Allo is better known for her music
media_cameraها ستاره اندی Allo بهتر است شناخته شده برای او موسیقی

به دنبال چیزهایی که به تصویب زمان ؟ بهترین نشان می دهد به تماشای, the funniest videos, بهترین هک? پیدا کردن آن در زندگی ما (می رود) در بخش مستند

اما ها نیز یک, کمدی, که به معنی ترس و وحشت است که برای خنده – شما قرار است به خنده در واقع لایه دوم زندگی پس از مرگ شبیه سازی متعلق به Disney, Facebook, Nat Geo و آمریکا نانوایی های زنجیره ای Panera.

و نشان می دهد قطعا نمی خجالتی و دور از آن سوابق با ویژوال یا موضوعی شوخی به The Sims, The Truman Show و حتی Mitch Albom کتاب پنج مردم شما را ملاقات در بهشت.

در واقعیت ها بسته بندی شده است پر از شوخی. هنگامی که شما می توانید زندگی پس از مرگ هر آنچه در آن است شما می خواهید آن را اختیار تام برای تلویزیون نویسندگان به اجرا وحشی – از سگ درمانی است که می تواند صحبت کردن farts که بوی خوب نیست farts.

اگر ها بود, فقط برای خنده, ha-ha تلویزیون نشان می دهد که تنها با اتکا بر آن جوک, آن را هنوز هم می تواند یک تجربه لذت بخش است.

اما Daniels نوشته شده است به آن دو فوتی و فوری کرتهای فرعی – شیرین رو به رشد پیوند بین ناتان و او هنوز زنده است, نماینده خدمات مشتری نورا (اندی Allo) و این واقعیت است که ناتان مرگ نشده اند ممکن است یک حادثه است.

در حالی که ها نیست به نگرانی در مورد سوالات فلسفه یا اگزیستانسیالیسم را به عنوان به خوبی جایخود را تیز موثر تفسیر در جنبه های مخرب سرمایهداری به آن اهمیت.

که آن را فقط یک بازی واقعا خنده دار رضایت بخش تلویزیون نشان می دهد.

ها جریان است در حال حاضر در آمازون نخست تصویری

سهم خود را در تلویزیون و فیلم وسواس | @wenleima

در اصل منتشر شارپ از تلویزیون جدید نشان می دهد خنده دار شراب خواری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im