توسط:
روز شنبه, فوریه 7 سال 2020 | 8:32 PM
Thes winner-take-all بازی جمعه بین دروازه و آلو برای دختران بخش 2-5A قهرمانی نیست, زیباترین اما Gators با خوشحالی می پذیریم پذیرفته شده در نتیجه.

تاریخ رو به جلو سلسله Shegog تبدیل لیآپ در زنگ اتمام کامل-دادگاه عجله بیرون آمدن از یک فاصله به بلند کردن دروازه به 31-29 پیروزی در آلو.

“ما کار زیادی در موقعیتهایی که در عمل” گفت: Shegog که به پایان رسید و با 10 امتیاز. “آخرین باری که ما آنها را تحت فشار ما بنابراین ما می دانستیم که فشار بود و رفتن به آمده است. این کار پرداخت می شود بدیهی است. آن را فقط در مورد آرام بودن در آنچه احساس حذفی محیط زیست است.”

پیروزی امن دروازه را برای دومین بار متوالی عنوان بخش و پنجم از سال 2011 است. Gators (15-5, 10-2) موفق به کسب شش هفت بازی و avenged یک Jan. 13 دست دادن به آلو.

“این چنین یک احساس خاص برای هر کس در تیم” Shegog گفت. “ما سخت کار می کرد تا این هفته آماده است. این یک بازی است که کمک خواهد کرد که ما از رفتن به پلی آف.”

آلو (13-6, 9-3) رد شد در تلاش خود را برای پیروزی در آن بخش اول قهرمانی. آن نفر دوم که به تازگی به عنوان 2013-14 فصل است.

“ما صحبت های پس از بازی و از من خواسته دختران در صورتی که به من همه چیز آنها و همچنین مدرسه خود را با مربیان و هم تیمی های خود را,” آلو مربی استیو Elsier گفت. “پاسخ این است که بله. چه یک بازی به بخشی از. متاسفانه کسی تا به حال به از دست دادن این بازی. به عنوان بد به عنوان ما در نیمه اول ما بودند تنها پنج تساوی حاصل کار دو. ما همه چیز را ما می تواند در نیمه دوم و سه ماهه چهارم به طور خاص. گاهی اوقات آن را فقط می رود که در راه است.”

دروازه و آلو مدارس بسته شد جمعه به دلیل بارش برف.

اما در بعد از ظهر بارش متوقف جاده ها پاک شد و تیم ها و طرفداران همگرا در آلو دبیرستان به صورت بسیار پیش بینی رقابت بازی.

تماشاگران شاهد دروازه خود را حفظ سرب از طریق سه ماهه سوم و دوم گارد Lexi Margolis آمار یکی از چهار 3-اشاره گرها در اوایل چهارم به گسترش Gators مزیت به 25-18.

مارگولیس led تمام گلزنان با 13 امتیاز.

آلو مبارزه به کراوات نمره در 27 روی یک پرتاب آزاد از اول Dannika Susko با 59 ثانیه به سمت چپ.

پس از یک Shegog لیآپ به دروازه رهبری Mustangs junior Kennedie Montue آن را دوباره با یک putback از یک مکنزی دریاچه خانم با 12 ثانیه به سمت چپ.

دروازه به نام فاصله برای راه اندازی چشمگیر سکانس آخر.

Gators led 12-2 پس از سه ماهه اول به عنوان ایرانی نمی نمره تا دریاچه تبدیل لیآپ با 1:16 سمت چپ.

دروازه رفت و سرد در سه ماهه دوم تا Shegog ساخته شده لیآپ با 1:59 به رفتن به آن را 14-7. لیک پس از آن غرق شد یک جفت از پرتاب آزاد به مجموعه ای از حاصل کار دو نمره در 14-9.

در علاوه بر این به دو رقمی را به ثمر رساند تلاش از مارگولیس و Shegog ارشد مرکز Lexi جکسون به ثمر رساند و هشت امتیاز برای Gators و افزود: 17 ریباند. Shegog به پایان رسید با نه ریباند و آنی Garness اضافه شده هفت تخته.

دریاچه در آخرین بازی خانگی روبرو آلو با نه امتیاز. Montue که در به طور متوسط 20.1 نقاط محدود بود به هفت امتیاز. ارشد Gianna Trombetta آمد کردن زمین به امتیاز شش امتیاز.

آلو بسته کردن فصل به طور منظم دوشنبه در بارل و دروازه میزبان بالدوین در روز شنبه و لتروب در روز دوشنبه.

“با وجود از دست دادن من واقعا افتخار دختران” Elsier گفت. “ما در حال رقابت برای جایگاه چهارم دیگر. در حال حاضر ما در حال رقابت برای عنوان بخش. که آنچه ما می خواهیم انجام دهیم.”

مایکل عشق یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با مایکل از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

برچسب ها: دروازه آلو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im