Shewsbury CVS باز می شود درایو از طریق coronavirus آزمایش سایت برای اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران

یک داروخانه CVS در شروزبری باز یک خلبان تست سایت برای coronavirus در روز پنج شنبه تعیین شده برای اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

سایت واقع در پارکینگ CVS در 720 بوستون شاهراه اتحاد تعداد محدودی از آزمون و تنها صفحه نمایش مردم با برنامه ریزی قرار ملاقات ، آن است که نه برای عموم.

CVS مقامات در بیانیه ای گفت که آنها تصمیم به باز کردن تست به اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی زیرا “هر چه زودتر آنها آزمایش هر چه زودتر آنها می توانند همچنان به کمک به دیگران به ویژه آسیب پذیر ترین اعضای جوامع ما است.”

بیماران که رانندگی به سایت بلافاصله خود را درجه حرارت گرفته شده و اگر آنها ثبت نام, تب, CVS کارکنان داوطلب در سایت را سواب بینی و ارسال آنها را به تلاش تشخیص آزمایشگاه در مارلبرو برای تست با توجه به CVS سلامت سخنگوی یوسف گود.

آزمایشگاه طول می کشد حدود 48 ساعت به بازگشت به نتایج گود گفت. اگر یک بیمار دمای طبیعی است آنها را فقط ارسال می شود در راه خود را با یک بسته اطلاعات.

بیماران را مجبور به ترک خودرو خود را در هر نقطه در سراسر فرایند و کسانی که در حال آزمایش قادر خواهد بود برای پیگیری به نتایج آزمون از طریق تماس با یک ملی تماس در مرکز.

گود گفت: این روند در محل قرار داده شد و توسط دولت فدرال و به دنبال یک راهکار توسعه یافته توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

این شرکت اشاره کرد که مسائل به احتمال زیاد بوجود می آیند در محل با توجه به این که اولین سایت اما افزود که این مسائل را خطاب بلافاصله مورد استفاده قرار خواهد گرفت برای اطلاع از افتتاح سایت های دیگر.

“هدف این است که در خدمت به عنوان یک مدل برای تست” CVS گفت.

گود گفت که این درایو از طریق تست سایت نشانه اولین بار دولت فدرال با همکاری های تجاری خرده فروش برای مبارزه با کروناویروس.

“سایت انتخاب شد با راهنمایی از مقامات دولتی و که در آن وجود دارد که جمعیتی نیاز به” گود گفت. “ما هیچ اطلاعاتی برای به اشتراک گذاشتن در آینده تست سایت در این زمان است.”

اگر شما یک coronavirus اخبار نوک آن را برای ما ارسال و در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net