به طوری … که نیست به معنای اتفاق می افتد.

بونگ جون-هو را گاز گرفتن آینه های خنده دار در کره جنوبی, هیجان انگیز انگل قرار نبود به برنده بهترین فیلم در اسکار.

قرار بود آن را به نفع خود بین المللی از ویژگی های آن قرار بود به برنده اصلی فیلمنامه. آن را حتی با یک شانس در مدیر جایزه.

اما بهترین تصویر ؟ Nah.

که جایزه به معنای این سایت متعلق به “منظم” و فیلم است که به عنوان ناشناس اسکار رای دهندگان گفته خبرنگار هالیوود در هفته گذشته. انگل بود به تنزل به که زبان خارجی (شرکت بین المللی ویژگی) دسته با تمام نامنظم فیلم که در آن مردم می گویند خنده دار چیزهایی که شما نمی توانند درک کنند.

آن را دریافت ؟ چرا که اگر یک فیلم نیست در فارسی آن را “منظم”.

Parasite overcame 92 years of American parochialism to claim Best Picture. Picture: Kevin Winter/Getty Images
media_cameraانگل غلبه 92 سال از آمریکا کوته نظری به ادعای بهترین تصویر. تصویر: Kevin زمستان/گتی ایماژ

اما به نوعی انگل آن را انجام داد. آن برنده چهار نفر از آن شش نامزد از جمله همه مهم فیلمنامه و کارگردان و تصویر گره.

حتی کسانی که امیدوار بودند که آن اتفاق می افتد هرگز جرأت به آن اعتقاد دارند.

آن غلبه اسکار’ 92 سال از آمریکا کوته نظری به ادعای بهترین عکس زمانی که هیچ راه دیگری غیر آمریکایی ها آن را انجام داده اند قبل از. به جز استرالیایی – اسکار واقعا مانند سابق خود را اربابان امپریالیستی. حتی کانادایی موفق به شکستن را به محکم برگزار دسته

در بیش از نه دهه تنها 10 غیر انگلیسی زبان فیلم تا کنون نامزد دریافت جایزه در بهترین تصویر قبل از پس این واقعا یک لحظه تاریخی در اسکار تاریخ است.

پس چرا در حال حاضر ؟ چرا انگل?

آن ممکن است وسوسه انگیز به فرض که یک انگل پیروزی یک اصلاح در بخشی از مراسم اسکار که نامزد دریافت جایزه تنها یک بازیگر از لحاظ فرهنگی متنوع در پس زمینه (سینتیا Erivo) از 20 اسلات و در یک فیلم با یک راحت روایت تاریخی در مورد برده داری.

اما آن را به ارزش به خاطر سپردن است که سه نفر از چهار اقدام برندگان سال گذشته رفت و به thespians از یک غیر سفید پس زمینه.

Parasite is now available to rent on digital platforms.
media_cameraانگل در حال حاضر در دسترس برای اجاره در سیستم عامل های دیجیتال.
Parasite has been winning awards all over the world, including in Australia where it won two AACTAs and the Sydney Film Festival Award.
media_cameraانگل شده و برنده جوایز در سراسر جهان از جمله در استرالیا که در آن برنده دو AACTAs و سیدنی جشنواره جایزه.

احساس وجود دارد که به اسکار نزدیک سال گذشته با Alfonso Cuaron را رمیک فیلم مکزیکی است که احتمالا کاهش یافت و بیش در آخرین لحظه به دلیل رای دهندگان نمی خواهید به بهترین تصویر برای Netflix بکشد است که اخلال در اکران مدل.

بنابراین رای دهندگان بودند در ابتدا. اما واقعا انگل به دست آورد چرا که در یکی از آن موارد نادر در اسکار رای دهندگان در واقع پاداش این فیلم که بیشتر سزاوار به نفع خود. این پاداش یک فیلم جسورانه شجاع داستان سرایی.

همچنین دقت گردد با یک داغدار نقد در مورد کلاس و ثروت نابرابری گفت: از طریق دو خانواده – یکی پولدار یکی فقیر – که پیدا کردن سرنوشت خود را در هم پیچیده.

موضوع آن است که طنین انداز حتی برای 6000 رای دهندگان که معمولا طبقه بندی شده در میان نخبگان است.

بونگ را خاطره انگیز و تکان دهنده فیلم بافت اجتماعی درس از طریق یک فیلم است که پیچ خورده, darkly خنده دار, بصری چشمگیر, ترسناک و بالاتر از همه سرگرم کننده است. آن را ماهرانه و پنجه چالش تغییرات مربوطه به اهنگ صدا بدون گم شده ضرب و شتم.

این شهر همچنین دارای برخی از قدرتمند اجرای آن نیست به صورت جداگانه به رسمیت شناخته شده توسط رای دهندگان اسکار (شاید شما می خواهم به حدس بزنید که چرا) اما برنده این گروه جایزه Screen Actors Guild به ایستاده اند.

Bong Joon-ho has been a popular presence on the awards circuit. Picture: Frederic J. Brown/AFP
media_cameraبونگ جون-هو شده است محبوب حضور در جوایز مدار. تصویر: فردریک J. Brown/AFP

در همه جا طنین صدا می رود و او شده است به گونه ای خستگی ناپذیر ترویج فیلم خود را خود بازیگران و خدمه اش برای ماه – او استقبال با آغوش باز و شوق از طرفداران عاشقانه. حتی وجود دارد یک نام برای آنها بونگ کندو و او می تواند تعداد لئوناردو دی کاپریو و براد پیت در میان خود همراهی دستیارش.

وجود دارد قابل لمس عشق برای انگلاز آن برنده نخل طلا در جشنواره کن در ماه مه – بین المللی مرحله بونگ نخواهد برچسب “محلی” را به عنوان او اسکار.

با این پیروزی شاید اسکار در نهایت طلوع در عصری که در آن به رسمیت شناخته شده جهان فراتر از آمریکا (و انگلیس) مرزها به خصوص در بسیاری از مشخصات بالا دسته بندی, همان چیزی است که مخاطبان اصلی هستند و با توجه به.

به عنوان بونگ و تیم او ساخته شده راه خود را در اطراف جوایز مدار او مانده است در پیامی که آن را واقعا در مورد خارجی فیلم های زبان و انگلیسی زبان فیلم. به او این همه فقط فیلمسازی و داستان سرایی – و تنها مانع زیرنویسها حدود یک اینچ بالا.

پشت صحنه هنگامی که یک سوال یک خبرنگار در مورد آسیایی, فیلم سازان با اشاره به پیروزی و آسیایی-آمریکایی فیلمساز لولو وانگ بهترین ویژگی های برنده شدن در جایزه روح مستقل برای خداحافظی (یک فیلم در بسیاری از احساس بود توبیخ توسط اسکار) گفت: “من و لولو همه ما فقط ساختن فیلم. آن همان است.”

انگل است که در حال حاضر در دسترس برای اجاره در آیتونز, گوگل پلی و دیگر سیستم عامل های دیجیتال و آن را هنوز هم در برخی از سینماها از جمله سیاه و سفید re-release

به اشتراک گذاری فیلم و تلویزیون وسواس | @wenleima

در اصل منتشر تکان دهنده ناراحتی ما آینده را نمی بیند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de