سلتیکز نمی شناسد خود را در این نقطه با یک ترکیب کامل.

شنبه شب با Kemba واکر مارکوس هوشمند و دانیل Theis همه در خیابان و rookie رومئو لانگفورد ساخت اولین NBA شروع سلتیکز هنوز هم در بر داشت پانچ به اندازه کافی برای یک 116-100 پیروزی اورلاندو.

برنده شد پنجمین مستقیم و هشتم در گذشته خود را نه. Jayson تاتوم کاملا در یک مسیر به اولین All-Star ظاهر led هر دو طرف با 33 امتیاز به همراه یکی دیگر از 23 از گوردون هیوارد.

تاتوم زنگ-ضرب و شتم حرکت شبیه چمچه زنی به سلتیکز یک 87-80 سرب در پایان سه ماهه سوم سال پس از هیوارد بود به ثمر رساند قبلی هشت C امتیاز.

سه اشاره گر از ترنس راس و مایکل کارتر ویلیامز در 1:34 چهارم تغییر کرده است که تصویر و هنگامی که اوان فورنیر پاسخ Tatum سه با بمب دیگری سلتیکز منجر قطع شده بود به 94-91 با 8:42 چپ.

اما تاتوم در یک جریان. زمانی که اعطای ویلیامز پاره پاره توپ از هارون گوردون دست Tatum تبدیل با 15-بالا و پایین صفحه پایین انتهای دیگر. اورلاندو در پاسخ با خالی دو شات در اختیار داشتن و این بار Tatum موجب سحر و جادو فاصله با خود چهارم trey شب برای 99-91 منجر شود.

اورلاندو آمد و در این زمان قهوه ای dunked بیش از Nic Vucevic گسترش اجرا به 7-0 برای 101-91 لبه قبل از سحر و جادو می تواند بازیابی با یک فورنیر trey.

فورنیر هوپ آغاز شده 5-0 اورلاندو اجرا با هیوارد در راه با یک 10-بالا و پایین صفحه به دنبال پس از یک تاخیر در هر دو طرف توسط یک ویلیامز قرار داده و به عقب برای یک 105-96 منجر شود.

Vucevic به ثمر رساند و هیوارد و Tatum به خاک سپرده شد خنجر با بازگشت به عقب 3-اشاره گر و یک 111-98 سرب با 1:46 در سمت چپ.

تاتوم 17-نقطه نیمه اول گام سلتیکز که در زمان 57-56 حاصل کار دو تیم منجر شود که می تواند به چالش کشیده بلافاصله.

اورلاندو در زمان رهبری سه بار در شش دقیقه سه ماهه سوم و سلتیکز سه بار در طول 6:25 به دست آوردن برخی از کشش زمانی که براد Wanamaker به دنبال یک هیوارد رانندگی با یک 3-اشاره گر. و هنگامی که اورلاندو گره خورده است نمره در 72-72, Vincent Poirier تبدیل سه نقطه بازی برای 75-74 منجر شود که فرانسه مرکز افزایش به 77-72 دفعه پایین.

هیوارد و سپس در زمان بیش از به ثمر رساندن هشت مستقیم سلتیکز نقاط از جمله 3-اشاره گر و یک سه نقطه بازی دومی برای یک 85-77 لبه با 35.3 ثانیه به سمت چپ. و هنگامی که ترنس راس در پاسخ با سه رایگان پرتاب Tatum ضرب و شتم زنگ با یک حرکت شبیه چمچه زنی برای یک 87-80 منجر شود.

جای زخمی هوشمند واکر و Theis سلتیکز مماشات کردن چیزی واقعا متفاوت — یک لانگفورد/کانتر/Tatum/قهوه ای/هیوارد صف شروع.

لانگفورد خاموش کردم برای یک شروع خوب با مسدود کردن یک اوان فورنیر درایو و هر چند هر دو طرف شروع به پرتاب توپ در همه جا سلتیکز در زمان محدود منجر به لطف اجرا می شود از 9-0 و 14-2 — دومی خوب برای 28-19 لبه در اعطای ویلیامز سه گوشه.

ویلیامز همچنین از تبدیل دوباره بجای اول برگشتن یک Tatum دست برای یک 32-24 سرب با 6.8 ثانیه به سمت چپ در سه ماهه اول.

اورلاندو در نهایت یک دندانه در اواسط راه از طریق دوم که اوان فورنیر به دنبال چهار مستقیم امتیاز توسط ترنس راس با 3-اشاره گر لگد زدن به یک 9-2 اورلاندو درایو است که قطع سلتیکز منجر به 42-40. سلتیکز کشیده که غش کردن با یک لانگفورد سطل و اگر آنها باز بریدن از فضا نبود راحت حاشیه.

گوردون که فقط گل اورلاندو قبلی هفت امتیاز پس از آن تبدیل به یک چهار نقطه بازی که قطع سلتیکز منجر به 53-52. Fultz به ثمر رساند برای 53-53 کراوات. سلتیکز در زمان رهبری دو بار در آخرین لحظه هر دو بار در قهوه ای, سبد برای یک 57-56 حاصل کار دو تیم منجر شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im