باید داگ فورد موسسه ممنوعیت اخراج به صرفه جویی در کسب و کارهای کوچک ؟

جان پوسته: زمانی که دولت فدرال برای اولین بار اعلام کرد قصد خود را برای ارائه CECRA اجاره امداد برنامه Apr. 16 آن ارائه بسیار مورد نیاز امیدواریم. اما این امید کم رنگ شده است.

جان پوسته مدیر عامل سرمایه اجتماعی همکاران. او همچنین از بنیانگذاران SaveSmallBusiness.caیک ائتلاف مردمی از کسب و کارهای کوچک تشکیل شده در Mar. 22, 2020, برای محافظت از کسب و کار کوچک در طول COVID-19 بحران است.

جمعه گذشته روز قبل از بسیاری از انتاریو کسب و کارهای کوچک خواهد بود در معرض اخراج و عدم پرداخت اجاره ممکن است برتر داگ فورد التماس تجاری صاحبخانه برای نرمی. “مستاجران, قلب من می شکند برای آنها; آنها را به یک استراحت,” فورد گفت. “به همه صاحبخانه وجود دارد: یک قلب است.”” سپس در روز سه شنبه او بیرون آمد و حتی قوی تر تهدید به پایین آمدن صاحبخانه “مانند آنها هرگز قبل از دیده می شود.”

آنها عجیب و غریب نظرات از کسی که با قدرت برای جلوگیری از اخراج. برای صاحبان کسب و کار محلی آن را خسته کننده, تماشای یک سیاستمدار را انتخاب کنید لفاظی بیش از عمل دوباره. داگ فورد مالک کسب و کار خود کرده اند قرار است پشت خود را.

در صرفه جویی در کسب و کار کوچک را بررسی اخیر از بیش از 2000 کسب و کار صاحبان 66 درصد گفت: اجاره امداد شد مهم ترین حمایت دولت با CEBA وام و دستمزد یارانه ها به مراتب پشت سر. پنجاه و دو درصد گفت که بدون اجاره تسکین کسب و کار خود را نمی خواهد زنده بماند.

بیشتر: اقتصاد کانادا ممکن است هرگز بازگشت به آنچه در آن یک بار بود

بنابراین زمانی که دولت فدرال برای اولین بار اعلام کرد قصد خود را برای ارائه کانادا اضطراری تجاری اجاره کمک (CECRA) on Apr. 16 آن ارائه بسیار مورد نیاز امیدواریم. اما امیدوارم که پژمرده است حتی اگر این برنامه است در نهایت راه اندازی در هفته آینده.

طراحی شده برای ارائه صاحبخانه با 75 درصد از اجاره برای سه ماه اگر آنها را انتخاب کنید برای شرکت هر نشانه ای است که چند صاحبخانه را با قرار دادن دست خود را. در نظر سنجی ما تنها 16.9 درصد از انتاریو صاحبان کسب و کار که واجد شرایط برای CECRA گفت که خود را صاحبخانه شد و به احتمال زیاد به درخواست.

گاه به گاه ناظران و روزنامه نگاران و سیاستمداران این معنا ندارد. آیا این یک معامله بهتر به 75 درصد از اجاره بدهکار به جای هیچ چیز ؟ (به خصوص از 50 درصد از کسب و کارهای کوچک می گویند که آنها نمی خواهد بود قادر به ایجاد ژوئن اجاره.)

که احساسات نیست اذعان موقعیت واقعی کسب و کارهای کوچک در حال حاضر و یا انتخاب واقعی صاحبخانه چهره.

بیشتر: چگونه برای نجات اقتصاد

گاهی اوقات آن را در صاحبخانه بهترین بهره را به اخراج, حتی با دیگر مستاجر به انتظارنشسته بودند. برخی از خواص و ارزش بیشتر به عنوان فرصت های توسعه نسبت به اجاره. برخی از مکان در ارزش افزایش یافته به طوری که آن را به ارزش آنها را خالی ترک به امن بالاتر اجاره یک بار بهبود اقتصاد. همه گیر دادن به این صاحبخانه ها یک راه اجاره در هزینه کسب و کارهای کوچک.

Mسنگ معمولا صاحبخانه با استفاده از تهدید به اخراج امن معاملات بهتر از CECRA ارائه خواهد شد. در ابتدا آنها همچنان خواستار پرداخت کامل اجاره امید مستاجر می تواند پیدا کردن آن در جایی است. بسیاری از آنها توصیه می شود که کسب و کار کوچک خود مستاجران را در دولت وام. اگر که کار نمی کند و مستاجر هنوز هم نمی تواند پرداخت آنها می توانند پیشنهاد تعویق تنظیم که در آن مستاجر پرداخت 100 درصد اجاره بها در طول زمان اغلب با علاقه. بسیاری از معاملات از جمله امضا کرده اند و در دو ماه گذشته.

کسب و کارهای کوچک که هیچ چاره ای جز به بهترین پیشنهاد آنها را از صاحبخانه خود را به دلیل مذاکره موقعیت ضعیف است. مستاجران اند اغلب با قرار دادن صدها هزار دلار به تجهیزات و وسایل و شخصا تضمین شده خود را اجاره (به معنی آنها گاهی اوقات امضا کردن دارایی های شخصیاز جمله خانه های خود رابه عنوان وثیقه برای تجاری خود را اجاره). اگر آنها اخراج آنها از دست دادن همه چیز است. این به صاحبخانه دست بالا.

نکته اینجا است که بسیاری از صاحبخانه اقدام در بهترین منافع خود را با شرکت در CECRA. که ادامه خواهد داد تا زمانی که وجود دارد هیچ مهلت قانونی برای اخراج.

به عنوان یک صاحب کسب و کار داگ فورد می داند همه این است که چرا کسب و کار کوچک جامعه است سمت چپ احساس خیانت را با کلمات خود را و تعجب با عدم وجود خود را از عمل است. در کنفرانس مطبوعاتی خود در مارس 15, او با اشاره به “بسیاری از مسائل حقوقی” به عنوان یک دلیل به معرفی یک مهلت قانونی اما این بهانه ای حلقه توخالی به عنوان هر دو نیوبرانزویک و نوا اسکوشیا باید تجاری اخراج ممنوعیت در محل.

برتر فورد می تواند همچنین نگاه کنید به نیو ساوت ولز “انتاریو” از استرالیا به رهبری محافظه کار برتر و مشابه با اقتصاد مردم و نظام سیاسی. مانند Ontario, New South Wales, صلاحیت بیش از اموال این نهاد در شش ماه ممنوعیت تجاری اخراج on Mar. 29. آنها همچنین تاسیس اجباری کد رفتاری برای مستأجر مذاکرات تنظیم چقدر اجاره مستاجر بودند و انتظار می رود به پرداخت بر اساس چگونه درآمد خود را به حال شده است تحت تاثیر این بیماری همه گیر. صاحبخانه که نمی منطبق خواهد شد که به توضیح خود را به یک واسطه. این اقدامات باید منجر به نمایشگاه های بار بین صاحبخانه و کسب و کارهای کوچک.

یک مجموعه مشابه از اقدامات همراه با CECRA اجاره-برنامه امداد را نجات هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک در سراسر انتاریو در بدون هیچ هزینه اضافی به دولت استانی.

در اوایل این هفته شانزه آکادمیخانواده-اجرای هنرهای رزمی در مرکز باری بود که یکی از بسیاری از انتاریو کسب و کار به اخراج و عدم پرداخت اجاره. به عنوان یک غیر ضروری کسب و کار آنها مجبور شدند نزدیک به محافظت از خود را در جامعه از این بیماری همه گیر. و اکنون پس از 16 سال در کسب و کار و امرار معاش خود را ناپدید شده است. کسب و کار مانند این نباید به آنها بستگی دارد صاحبخانه “داشتن یک قلب” به منظور زنده ماندن.

تجاری اخراج ban حس می کند از لحاظ اقتصادی, سیاسی و اخلاقی. ایستاده برای “پسر کوچک” به “باطل صاحبخانه” به استفاده از فورد خود را خواهد بود که بیشتر بر روی نام تجاری چیزی انتاریو را برتر می تواند انجام دهد. پس چرا او آن را انجام داده ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im