شما باید اجازه دهید مردم حیوان خانگی سگ خود را ؟ شما باید پوشیدن ماسک ، (و دیگر coronavirus سوال)

از آن شده است نه روز پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد coronavirus به عنوان یک جهان همه گیر. از آن زمان به بعد تعداد موارد تایید شده در کانادا و در سراسر جهان به طور پیوسته افزایش یافته است و با آن مکان تماس از مقامات به فوریت عمل اجتماعی فاصله.

کانادا تایید کرده است بیش از 870 COVID-19 نفر در سراسر کشور از مارس 20 در 10 استان. زندگی روزانه به شدت تغییر در این صورت از این بیماری همه گیر — سکوت پر از ملت شلوغ ترین خیابان ها به عنوان مردم خود جدا کافی شاپ ها و رستوران ها درهای خود را بسته اند به عنوان استان از ساحل به ساحل به اعلام حالت اضطراری و کانادا پیشتر مسافرت های بین المللی و بسته مرزهای خود حتی به آن نزدیک ترین متحد ایالات متحده در تلاش برای سلطنت ویروس تحت کنترل است.

و همانطور که مردم به صرف زمان بیشتری را در خانه پیمایش از طریق عناوین از افزایش مرگ و عوارض در اروپا و تهدیدات سبب شیوع یک سیستم مراقبت های بهداشتی, سوالات در حال نصب در چگونه ما می توانیم بهتر از خودمان محافظت کنیم و اینکه آیا هر گونه حس عادی است در افق.

“من فکر می کنم در کانادا ما هنوز در مراحل اولیه این بیماری همه گیر” گفت: دکتر اسحاق Bogoch استادیار در دانشگاه تورنتو دانشکده پزشکی. او افزود که افراطی بهداشت عمومی اقدامات لازم برای تشویق اجتماعی فاصله را تنها به اثر حدود چهار سال پیش و از آن خواهد شد در حالی که قبل از کانادایی ها دیدن میوه ها از کار خود را.

“من فکر می کنم این مهم است که کانادایی ها بیمار می شود و نه بیش از حد ناراحت هنگامی که ما همچنان به تعداد مورد صعود حتی اگر ما همه hunkering پایین” Bogoch گفت. “وجود دارد یک زمان تاخیر و ما فقط باید صبور باشید. اگر ما در واقع آن را انجام می دهند و سپس آن را به کار نمی رود.”

پس چگونه ما در برخورد با زندگی در COVID-19 عصر? چگونه ما اطمینان اجتماعی ما فاصله اقدامات واقعا کار? پس از کمک به ما آهن از برخی از این نکات در هفته گذشته Bogoch بازگشته است برای پاسخ به سوالات بیشتر از مک لین رابه کانادا می افتد به یک جدید عادی:

س: چه تفاوت بین اجتماعی فاصله خود انزوا و خانواده قرنطینه?

یک: وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین این سه نفر از کسانی که همه چیز.

اجتماعی فاصله است که واقعا یک چتر مدت که موضوع است که مردم باید از هم جدا ماندن از هر یک از دیگر. این نوع از چیزی که به معنی کار از خانه کودکان و نوجوانان خارج از مدرسه ما با داشتن بزرگ playdates ما در حال رفتن به رستوران ها و کافه ها, ما در حال رفتن به شلوغ کافی شاپ. آن را اساسا گسترش و باید به عموم مردم است. آن چه سلامت رهبری در این کشور شده است بیان کرد در حال حاضر برای نزدیک به دو هفته است.

صفحه اصلی جداسازی متفاوت است. آن را دقیقا به عنوان آن را برای تلفن های موبایل—کسی باید در خانه. شما می توانید بیرون بروید در حیاط جلویی خود را خود را حیاط خلوت یا بالکن خود را, اما شما باید به چوب در اطراف خانه برای 14 روز. مردم در انزوا هستند که مسافران مجبور به بازگشت از کانادا پس از 13 مارس با افزایش نگرانی از COVID-19 عفونت در سطح جهان است. به مدت 14 روز از زمان انتخاب به دلیل آن را در آستین پایان دوره جوجه کشی را برای این عفونت است. آن را به اطمینان حاصل شود که این افراد در خانه هستند و نه mingling با عموم مردم.

یک قرنطینه محدود تر است. به طور معمول آن شامل رفتن به خاص و تسهیلات که در آن وجود دارد کنترل بیشتری بر فرد و محیط است. به عنوان مثال در قرنطینه است که ما عودت کانادایی از الماس شاهزاده خانم کروز, کشتی, و آنها را به ترنتون پایگاه نظامی. دولت تا چه آنها احساس بود مناسب مجتمع مسکونی برای این افراد است و آنها دنبال شد. وجود دارد شانس که شما می توانید فرار از این. مواد غذایی خود را و نیازهای اساسی آشنا هستند, اما آن را سخت تر به روش اطمینان مردم یک منطقه محصور شده است.

س: با توجه به افزایش موارد است که ما شاهد آن هستیم و همچنین به عنوان تمام تغییرات قابل توجهی در سیاست و زندگی روزمره ما است که باید به دنبال مکان عمومی, توصیه های بهداشتی تر فشار دادن ؟

یک: کاملا.

آن را فقط شروع به ضربه زدن خانه در کانادا شاید یک هفته پیش زمانی که نخست وزیر ما است که به زبان ملت در خانه انزوا به خاطر همسر خود را به COVID-19 و NHL لغو می شود و بچه ها از مدرسه به خانه. همه از ناگهانی این بازدید که این واقعی است و این بر ما است.

و پس از آن بسیار مهم است برای گوش دادن به آنچه که مقامات بهداشت عمومی به ما می گوید. ما باید انجام داده ایم آن را از ابتدا. سخت انزوای اجتماعی و فاصله گرفتن اقدامات واقعا کار می کنند. بزرگ وجود دارد شواهد نشان از این است. این کار در جای دیگر در جهان است که برای ما کار می کنند. ما فقط باید به جمع کردن جمعی ما آستین و آن را انجام دهد.

س: وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد #FlattenTheCurve. شما اشاره کردید که ما هنوز در مراحل اولیه است اما وجود دارد هیچ نشانه ای تا کنون نشان می دهد که آیا این منحنی مسطح است

یک: قطعا آن است که خیلی زود به بگویید. ما نمی دانیم برای مورد دیگری احتمالا هفت تا 10 روز در چگونه ما مراتب.

س: مطالعات باید گفت که coronavirus می تواند به ماندن در هوا برای ساعت. آیا این درست است ؟

یک: این اتحاد باعث سردرگمی خیلی. وجود دارد یک مطالعه در مجله پزشکی نیوانگلند به نظر می رسد که در چه مدت این ویروس می تواند بر روی سطوح و در هوا. آنچه در این مطالعه با استفاده از یک دستگاه ویژه ای است که aerosolized ویروس. ما باید به یاد داشته باشید این صورت مصنوعی انجام می شود برای اندازه گیری چه مدت ویروس می تواند در هوا باقی بماند.

این مفید است برای ایجاد سیاست [برای حرفه ای پزشکی]. در دنیای واقعی تنظیمات مردم نمی aerosolize این ویروس. این انتقال از طریق قطرات تنفسی و از طریق تماس با این ویروس بر روی سطوح.

آن را تنها خواهد بود aerosolized در شرایط بسیار منحصر به فرد که در آن یک بیمار است که تحت یک روش خاص مانند اگر کسی یک لوله تنفس وارد شده. اما خارج از آن محیط ویروس منتقل نمی شود از طریق برنامه مسیر.

س: پس شما نمی توانید فقط آن را از راه رفتن خارج ؟

A: نه در همه. هنگامی که [COVID-19] قطرات expatriated معنی مردم و سرفه در هوا آنها نمی گذشته در هوایی بسیار طولانی است. در واقع آنها تنها سفر در یک شعاع کوچک در اطراف فرد و سپس رها کردن آنها را به زمین یا سطوح اطراف مردم است.

این یک نکته بسیار مهم است برای ایجاد و [New England Journal of Medicine] مطالعه ای که انجام شد رو اشتباه توسط بسیاری از مردم است.

س: به مجموعه ای از رکورد مستقیم چه مدت می تواند COVID-19 ماندن در سطوح?

A: نفرت انگیز جواب ما همیشه در پزشکی است که: آن بستگی دارد. این بستگی به سطح و دما و اشعه ماوراء بنفش. اما این مطالعه پاسخ بسیاری از این سوالات.

این ویروس می تواند زندگی می کنند در سطوح حدود دو ساعت تا دو روز. آن را زندگی نمی کند بر روی کاغذ و یا مقوا سطوح بسیار طولانی است که بیشتر در اطراف ساعت طیف. و سپس برای پلاستیک و سطوح فلزی می توان آن را کمی طولانی تر و نزدیک به دو روز پایان است که طیف. زیادی می کند که بستگی به محیط اطراف آن را به عنوان به خوبی.

س: صحبت از محیط زیست انجام دهید ما می دانیم اگر آن را ترجیح داغ و یا سرد با درجه حرارت بالا ؟

A: به طور کلی ویروس تمایل به مانند کولر درجه حرارت. اما من فکر نمی کنم که قابل استفاده در این تنظیمات است.

شما شنیدن از مردم گفت: من قصد دارم برای قرار دادن روزنامه در فریزر بنابراین من نمی COVID-19 عفونت است. من فکر می کنم ما واقعا به این اطلاعات را به سیاره زمین و فقط قدر که ما باید داشته باشیم و بهداشت دست و ما می دانیم که این ویروس می تواند چوب به برخی از سطوح و اگر ما در تماس با سطوح در تماس با ما باید شستن دست ما با آب و صابون یا استفاده از الکل بر اساس ضد عفونی کننده دست و ما در حال رفتن به فقط خوب است.

س: اجازه دهید می گویند فرزند شما بهترین دوست در سراسر خیابان و هیچ کس در خانواده یا دارای علائم یا دلیلی برای فکر می کنم آنها در معرض ویروس. می توانید بچه ها هنوز بازی با هم ؟

یک: جواب کوتاه و خط حزب است.

که ظریف پاسخ این است که ما ممکن است انجام این کار برای مدت زمان طولانی و ما نیز می تواند خلق و خوی اجتماعی ما فاصله با عقل سلیم و انسانیت. و آن را سخت به micromanage هر وضعیت. اما به راستی اگر ما در حال گرفتن همراه با تعداد بسیار کمی از مردم در زیر یک سقف به معنی وجود دو فرزند و واقعا کسانی که دو فرزند داشته اند هر گونه تعامل با دیگر مردم این احتمالا درست است.

س: عجله ترافیک یک ساعت به نظر می رسد هنوز هم می تواند یک چیز. این است که نشانه آن است که انزوای اجتماعی در این شهر کار نمی کند?

یک: من احساس مخالف است. من احساس می کنم این جاده ها راه را روشن تر از قبل است. ما نمی دانیم که در سراسر هیئت مدیره بسیاری از مردم در حال کار از خانه و کسب و کار انجام می دهند. اما ما می دانیم که برخی از مشاغل فقط نمی تواند از خانه انجام می شود. اگر شما کار در نیروگاه اتمی, برای مثال, شما می توانید حالا گوشی که در.

این مهم است که کارفرمایان آگاه از کارکنان است که باید برای رسیدن به محل کار و باید آنها را تنظیم و برای موفقیت در این معنا است که آنها باید در خارج وجود دارد باید دسترسی به ضد عفونی کننده دست و بالا-تماس با سطوح باید تمیز و پاک کردن به طور منظم. مناسب اقدامات ایمنی باید در جای خود قرار داده به طوری که آنها در کاهش خطر ابتلا به این عفونت است.

س: چرا مقامات بهداشت عمومی توصیه به پوشیدن ماسک اگر شما علائم. نمی ماسک متوقف کردن مردم از تنفس در ویروس و یا دست زدن به صورت خود?

یک: ماسک مفید هستند اگر کسی یک عفونت زیرا آنها کمک به آنها را جلوگیری از گسترش آن است. اما مبارزه-واقعیت این است که اگر شما لازم نیست که یک عفونت مقدار زیادی از زمان این ماسک لازم نیست خود را کاهش می دهد خطر ابتلا به عفونت.

در اینجا به همین دلیل: این ماسک قابل استفاده مجدد هستند و اکثر مردم در حال استفاده مجدد از ماسک خود را. مردم با پوشیدن ماسک که نصب شده و برخی از مردم نیست و در واقع با پوشیدن ماسک به درستی و به طور کلی. آن را به در سمت راست بخشی از صورت خود را در زمان مناسب برای حق مدت. همچنین سازمان دیده بان هر کسی با پوشیدن یک ماسک راه رفتن در اطراف. مردم خود را لمس ماسک آنها را لمس کنید چهره خود را با آنها تنظیم ماسک تمام وقت و کاملا متضاد با منطق.

س: اجتماعی فاصله اقدامات در واقع ما باید لغو سگ ما-واکر و یا تصفیه خانه ،

یک: ما واقعا نیاز به فکر می کنم در این مورد. هر چند که ممکن است یک فرد ما باید از خودمان بپرسیم, چه شبکه از آن فرد و چگونه بسیاری از مردم می کند که فرد در تماس با در یک روز به صورت روز?

دوباره خط حزب است بله, شما احتمالا باید لغو. کمتر مردم است که شما را در تماس با آن بهتر است. اما از سوی دیگر ما نیز باید به خلق و خوی این خیلی سفت و سخت سیاست با یک لمس از انسانیت و حس مشترک. شاید شما نیاز دارید که سگ واکر از آنجا که شما در حال کشیده شدن به 10-جهات مختلف و شما می توانید با اضافه کردن آن به برنامه روزانه خود را.

ما در حال انجام بهترین ما می توانیم. ما در حال تلاش ما سخت به رعایت این اصول است. آنها بسیار سفت و سخت است و ما باید تلاش خود را به پایبندی به آنها وجود دارد اما ممکن است در مناطق که در آن ما می توانیم کمی کمی خم قوانین است.

س: شما می شنوید زیادی در مورد مردم شستشو و یا ضد عفونی مواد غذایی خود را هنگامی که آنها به خانه. این است که معقول یا overkill?

یک: من فکر می کنم این به درد نمیخورد. فقط با قرار دادن میوه ها و سبزیجات در یخچال جایی که تعلق دارند و پس از آن وقتی که آن زمان به آنها غذا خوردن آنها را بشویید. شما در حال رفتن به خوب.

پرسش: در مورد تحویل مواد غذایی?

یک: من فکر می کنم تحویل مواد غذایی بسیار عالی است. بسیاری از مردم نباید از رفتن به رستوران ها و بسیاری از رستوران ها باید توقیف درهای خود را. با فروشگاه های مواد غذایی ما باید مراقب باشید در مورد اجتماعی فاصله نیز وجود دارد, اما آن را هنوز هم خوب به رفتن اگر چند نفر در اطراف. و بنابراین من فکر می کنم آن را کاملا قابل قبول برای سفارش غذا در.

ما فقط باید به فکر که کسی تحویل این به درب خود را, آنها در حال رفتن به از دست زدن به کیسه, است که این در حال آمدن است و شما در حال رفتن به لمس است که همان کیسه. ما باید برای درمان آن به عنوان یک تماس با وضعیت پس از شستن دست های خود را پس از آن.

س: برخی از آیتم های تصادفی به نظر می رسد به پرواز کردن قفسه های کاغذ توالت. اما من کنجکاو در مورد پزشکی است. اگر ما در خود انزوا برای 14 روز چه ملزومات اگر هر یک از ما باید در قفسه دارو فقط در مورد ما علائم ؟

یک: هیچ چیز. وجود دارد فقط در مورد. همان قوانین اعمال می شود. من فکر می کنم این مهم است که مردم به 14 روز عرضه از موارد است که آنها ممکن است نیاز به. هر غذایی هر پزشکی که شما نیاز دارید باید 14 روز از عرضه آن است. که طولانی ترین مردم خواهد بود در یک خانه-جداسازی برنامه برای. برای کابینه پزشکی آن را برای هر فرد متفاوت. احتمالا چیزهایی مانند استامینوفن (تیلنول) یا به طور منظم emergency kit-نوع چیز.

اگر شما یا خانواده شما نیاز به یک چهار ماه عرضه کاغذ توالت در یک هفته دو بار پس از آن می شود. اما اکثر مردم نمی کنند.


س: اگر شما حیوانات خانگی شما باید در مورد آنها نگران بیمار شدن?

یک: هیچ. اما من فکر می کنم ما باید داشته باشیم از داشتن افراد دیگر حیوان خانگی سگ ما. ما در حال تکان دادن دست مردم به عنوان مثال ما در حال دست زدن به دیگر افراد پس چرا ما باید افراد دیگر قرار دادن دست خود را در سراسر سگ خود را ؟ این واقعا کلمات بیهوده و احمقانه.

سگ نیاز به عشق و نیاز به حیوان خانگی, اما این فقط بدان معنی است که ما باید به حیوانات خانگی ما بیشتر دوست دارم چرا که آنها در حال رفتن به گرفتن آن را از سایر مردم در پارک.

س: در رسانه های اجتماعی مردم به نظر می رسد به صحبت کردن کمی در مورد عجله به مغازه مشروب فروشی و نوشیدن راه خود را از طریق شیوع. آیا این دلیلی برای نگرانی ؟

یک: من فکر می کنم همه ما برای مقابله با این ما در راه های مختلف. به عنوان طولانی به عنوان آن را مشکل ساز نوشیدن و یا سوء مصرف مواد من فکر می کنم ما خوب است. و آن را قطعا خوب را از یک وضعیت زمانی که ما در حال فکر ما سلامتی و تندرستی و ما مصرف آن را بیش از حد.

متاسفانه قصد دارد به برخی از مهم روانی اثرات این انزوای اجتماعی. این غم و این قابل پیش بینی است. و ما در حال رفتن به افزایش و تشدید در بیماری های روانی به عنوان یک نتیجه از این, و ما در حال رفتن به سوء مصرف مواد می شود آن را با الکل یا مواد مخدر دیگر.

من فکر می کنم ما باید به فکر این را برای خودمان و خانواده و دوستان ما. ما باید تشویق رفتار سالم به عنوان آنجا که ممکن است, اما آن را خوب است برای یک بیت از سرگرم کننده و به بیشتر از یک وضعیت دشوار به عنوان طولانی به عنوان ما در حال فکر کردن در مورد به طور کلی سلامت عمومی و ما مصرف آن را بیش از حد.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im