شما باید پوشیدن ماسک در coronavirus? کارشناسان در حال تقسیم است.

به پوشیدن یک ماسک و یا به پوشیدن یک ماسک?

به عنوان coronavirus نژادها نسبت به اوج خود در ماساچوست سودمندی پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر COVID-19 باقی می ماند یک سوال کلیدی — پزشکی و کارشناسان و محققان در حال تقسیم در پاسخ.

Jeremy Howard برجسته دانشمند محقق در دانشگاه سن فرانسیسکو و بنیانگذار سریع.هوش مصنوعی موسسه تحقیقات می گوید: داده ها نشان می دهد با پوشیدن یک ماسک می تواند به کاهش گسترش ویروس توسط بیش از 50 ٪ است. او اشاره کرد “جهانی ماسک استفاده در مکان عمومی” به عنوان یکی از چهار مرحله از جمله گسترده تست و قرارداد ردیابی و دقیق quarantining — که دلار هنگ کنگ, مغولستان, تایوان و کره جنوبی در زمان به صاف منحنی شیوع بیماری خود را.

مردم “باید با پوشیدن ماسک زمانی که آنها در هر زمان وجود دارد یک شانس آنها می تواند در عرض شش متر با کسی است که بخشی از خانواده” هوارد گفت.

هوارد حمایت برای مردم را به استفاده از ماسک های خانگی از مواد مانند پارچه و تی شرت و نه پزشکی-درجه آنهایی که مورد نیاز توسط کارگران خط مقدم در حال حاضر مواجه شدید کمبود تجهیزات حفاظت شخصی.

“جهانی ماسک استفاده ارزان از آن آسان است و ما می توانیم آن را خودمان” هوارد گفت.

Dr. Anthony Fauci گفت: در سی ان ان جمعه که کاخ سفید coronavirus نیروی کار را مورد بحث توصیه گسترده استفاده از ماسک در ایالات متحده است. رئیس جمهور تهمت و گفت: طی نشست خبری “قطعا وجود دارد هیچ آسیبی به آن” اگر مردم می خواهند به پوشیدن ماسک. اما وی مردمی به “پوشیدن روسری” بنابراین ماسک های پزشکی می توانید همچنان به رفتن به بیمارستان نیاز دارند.

مقامات بهداشت عمومی در سراسر جهان ارائه شده پیام های مخلوط در سودمندی از ماسک در جلوگیری از یک فرد از انقباض coronavirus. سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند با پوشیدن یک ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه — COVID-19 اغلب از طریق قطرات تنفسی — و یا اگر شما یک فرد سالم و مراقبت از فرد آلوده.

دیویدسون آهوجا, یک دانشگاه بوستون بیماری های عفونی پزشک متخصص گفت: وجود “شواهد محدود است که با پوشیدن یک ماسک برای رفتن به محافظ.”

“کسی که آلوده و ریختن ویروس سرفه و عطسه آن را قطعا یک ایده خوب برای آن شخص به پوشیدن ماسک” آهوجا گفت. “از لحاظ تئوری ممکن است یک کمی از حفاظت از یک ماسک برای کسی که آلوده نیست. آن را قطعا مفید برای کسی که آلوده به کاهش گسترش یافته است.”

دانشگاه بوستون اپیدمیولوژی رابرت Horsburgh گفت: اولین پاسخ دهندگان و پزشکی کارگران نیاز به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از خود را از در حال سرفه یا عطسه با کسی که آلوده است.

اما “آن را به عنوان بحرانی برای جمعیت عمومی” Horsburgh گفت. “اجتماعی فاصله بسیار مهم تر است.”

کارشناسان هشدار مردم به لمس چهره خود را برای تنظیم ماسک — که به طور بالقوه می تواند به گسترش این ویروس به هر حال.

تحویل مواد غذایی کارگر دانیل Pere که عینک سیاه و سفید پنبه ماسک چیدن سالاد در جنوب پایان گفت: هرالد پنج شنبه او با پوشیدن ماسک خود را به مدت سه هفته “از آنجا که از coronavirus برای سلامتی من.”

مری بث Collins بوستون عینک ماسک برای اولین بار روز سه شنبه هنگامی که او پا را در یک ناهار:

“من احساس امن تر” کالینز گفت. “من همین حالا برنامه ریزی بودن اما من فقط احساس مانند آن را به من می دهد برخی از حفاظت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im