توقیف لکه تعطیلات را به جامعه

در حال حاضر ما نمی توانیم zip کردن به مورد علاقه ما نقطه سفر. بسیاری از آنها توقیف; همه در نوعی از کاهش حالت عملیات. و ما تمام شده است توصیه به ماندن در خانه.

اما این بدان معنا نیست که ما مقصد های مورد علاقه در حال بدست گرفتن این نشستن. در واقع بسیاری از مکان های مورد علاقه ما هستند و مشغول انجام کار برای دیگران. نمونه های بسیاری وجود دارد در اینجا چند:

خانه اقیانوستماشای تپه, R. I.: یکی از فوق العاده ویژه همه چیز درباره سفر به اقیانوس خانه (و بسیاری وجود دارد, تیلور سویفت بودن خود را همسایه درب بعدی است که فقط یکی از آنها) است ، با درجه بالا سرآشپزها و تیم خود را از قرار دادن بزرگ کرایه وجود دارد تقریبا هیچ چیز مانند tucking به یکی از وعده های غذایی خود را بر روی تراس در گسترده, اتاق ناهار خوری با جارو نمایش اقیانوس و البته از طریق سرویس اتاق.

در حالی که تمام آنچه که در برگزاری این هتل تیم انجام کاری قابل توجه: آوردن که همان لذیذ لمسی به همسایگان نیازمند در اطراف این منطقه است. در نور موقت تعطیلی مدارس در رود آیلند با توجه به COVID-19, اقیانوس, خانه مدیریت مجموعه (متشکل از Relais & Chateaux اقیانوس خانه و تماشای تپه مسافرخانه در تماشای تپه Weekapaug مسافرخانه در Weekapaug, R. I. و مسافرخانه در هیستینگز در لکسینگتن پارک) خواهد بود ارائه ناهار رایگان به کودکان محلی 16 و تحت.

مارس 26 سال 2020 – یک “منو” کارمند دست یک وعده غذایی رایگان از کامیون مواد غذایی از خانه اقیانوس در باختر ری است. حسن نیت ارائه میدهد عکس خانه اقیانوس روابط عمومی

این مجموعه کامیون مواد غذایی دوبله کردن منو مجموعه در باختر سرسره سه بار در هفته (شنبه, چهار شنبه و جمعه از ساعت 11:30 صبح تا 1:30 p. m. ارائه مجموعه ای از وعده های غذایی مغذی برای غربی منطقه جوامع است. در حالی که گزینه های متفاوت خواهد بود روزانه فوربس پنج-ستاره دار آشپزی تیم را توزیع ساندویچ, سالاد, سوپ, میوه, و بیشتر. وعده های غذایی رایگان به هر کسی که 16 و زیر و خدمت خواهد شد حداقل از طریق آوریل 1. خواهر ملک مسافرخانه در هیستینگز پارک است که به دنبال به انجام همان در لکزینگتون منطقه است. جزئیات را می توان در استراحتگاه’ Facebook pages.

هند رستوران, پراویدنس, R. I.: رانندگی به مشیت الهی برای یک شب در شهر و حماسی شام بزرگ انگلستان تفرج انتخاب است. در حالی که رستوران مبارزه را کار بسیاری از آنها با تمرکز بر کمک به دیگران در حال حاضر. هند رستوران در خیابان هوپ (indiarestaurant.com/newsite/) 25 سال مشیت موسسه تحت رهبری عمار سینگ ارائه شده است رایگان برای-رفتن وعده های غذایی به پرستاران و آتش نشانان و افسران پلیس و دیگر کارگران در خط مقدم از شیوع کروناویروس. کارکنان رستوران راه اندازی کیوسک خارج با بوفه-سبک غذایی و یک بنر بزرگ خواندن “وعده های غذایی رایگان برای frontliners.” این وعده های غذایی رایگان ارائه خواهد شد روزانه. رستوران باز هم برای بایگانی اطلاعات و تحویل بنابراین شما می توانید از این تلاش است.

جی قله توچال, Jay Vt.: جی قله یکی از اولین اسکی سراسر کشور تصمیم به تعطیل و در عین حال به عنوان آنها پس از رفت و آمد مکرر amped تا حمایت خود را از جامعه با تمرکز بر حفظ کارکنان و کل منطقه.

“ما بلافاصله برداشت تمام مواد غذایی ما می تواند از رستوران ما و در دانشگاه فروشگاه های مواد غذایی و صعود مواد غذایی برای همه 1,200 ما کارکنان و پرداخت آن را به آنها را در روز دوشنبه” جی قله توچال جمهور استیون رایت گفت: از روز اول. و این بود که بعد از آنها می خواهم ایجاد شده و بسته بندی شده به رفتن ناهار برای همه است. آنها همچنین چشم پوشی از همه کارمند اجاره “برای مدت زمان خاموش شدن و تغذیه کارگران ضروری است که ما را در محوطه دانشگاه” رایت گفت.

آنها نیز ساخته شده است یک درایو را از طریق که از آنها می تواند در خدمت شام به کارکنان که کار نمی کند.

کل جی قله پردیس تعیین شده, اورژانس مرکز فرماندهی برای منطقه که در آن صورت نیاز آنها را تامین می اتاق تمیز ضد عفونی واحد مسکن و امکانات آشپزخانه برای نجات کارگران داوطلبان و دیگران که ممکن است مورد نیاز است.

کالدونیای ارواح, Montpelier, Vt.: کالدونیای ارواح دیده می شود کسب و کار پررونق در سالهای اخیر هر دو در تجارت و در بازدیدکننده داشته است خود را به رسومات جایی که آنها به سادگی بر تپه جین بر تپه ودکا و گربه تام جین. هنگامی که آنها تا به حال به آن بسته درب کارخانه یا محل تقطیر به خاطر این همه فکر می کردند: چرا برخی از خوب است ؟ آنها به تغییر برخی از تولید خود را با اضافه کردن ضد عفونی کننده دست به این لیست و نه برای سود. با مواد اولیه مورد نیاز آن را در حال حاضر در دست کارخانه یا محل تقطیر تیم کردم و با هم شروع به تولید ضد عفونی کننده دست به صورت محلی و سازمان های غیر انتفاعی. اول خود را تحویل شد به ورمونت Foodbank در مارس 18.

  • مارس 26 2020 — کالدونیای ارواح رسومات تیم رو
    با هم و شروع به تولید ضد عفونی کننده دست به صورت محلی و سازمان های غیر انتفاعی. اول آن
    تحویل شد به ورمونت Foodbank در مارس 18. عکس حسن نیت ارائه میدهد کالدونیای ارواح روابط عمومی

  • کالدونیای ارواح شده بر تپه ضد عفونی کننده دست که کارخانه یا محل تقطیر شده و اهدا به محلی سازمان های غیر انتفاعی.

کارخانه یا محل تقطیر قصد دارد در ادامه به این ضد عفونی کننده دست اضافی برای سازمان های محلی در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین. هفته گذشته آنها فقط متعهد به ساخت یکی دیگر از 1500 واحد برای اولین پاسخ برای کدام ایالت ورمونت خواهد پرداخت برای مواد خام است. آنها برای درخواست کمک بیش از حد (در مورد مورد علاقه خود را به کسب و کار می خواهد به تراشه). رسیدن در [email protected]

وجود دارد بسیاری از نمونه های بیشتر و ما دوباره به زودی. در ضمن به یاد داشته باشید که زمان خواهد آمد زمانی که ما می توانید ببینید این مقصد به عنوان مهمان دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de