پیاده رو یادداشت آوردن لبخند به کارکنان بیمارستان در طی ویروس

NEW ORLEANS — رسول ناشناس است — اما پیام های قلبی و قدردانی است.

در روزهای اخیر کارگران در نیواورلئان’ Ochsner مرکز پزشکی که آشنا قدم زدن از پارکینگ به ورودی اصلی بوده است استقبال با ابراز قدردانی از ناشناس هنرمند ترسیم شده در پیاده رو.

“اگر شما فقط ورود با تشکر از شما برای آنچه شما در مورد به انجام می گوید:” یکی است.

و کمی بیشتر طول: “شما فوق العاده هستند.”

و برای کسانی که در پایان شیفت خود: “اگر شما در حال ترک با تشکر از شما … بقیه هست.”

بیمارستان کارگران شده اند و تحت فشار است. منطقه ضربههای coronavirus به طوری که دولت با فرماندار گفت: در اوایل این هفته از آن ممکن است اجرا از دستگاه تنفس با تعطیلات آخر هفته و تخت بیمارستان در هفته آینده.

Ochsner یکی از بزرگترین بیمارستان در منطقه شده است به طوری غرق است که به طور منظم بیمار اتاق تبدیل شده اند به ICU-مانند بخش به جای افزایش بیماران.

کسی گرفته شده توجه داشته باشید و رسیده را در گچ برای گفتن Ochsner کارکنان که از آنها قدردانی. پیام دریافت شده است با صدای بلند و روشن است.

“این قطعا به معنای زیادی به من و جای تعجب بود, رنگارنگ, تعجب, راه رفتن و رفتن به خانه و رفتن به رختخواب پس از یک تغییر طولانی” گفت: سال اول اقامت لسلی میلر که با این نسخهها کار در بیمارستان اطفال مراقبت های ويژه.

میلر گفت: کارکنان بیمارستان در حال استفاده می شود به خرید و فروش با افزایش استرس اما برای بسیاری از coronavirus گرفته است استرس و اضطراب به سطح دیگری. پیام های یک مومیایی.

آنها “به ما امید” گفت: تکنسین آزمایشگاه Minerva مارتین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de