KINGSTON – الکسا Connors فقط تبدیل در دیگر غالب عملکرد برنده 500-حیاط آزاد در هفته گذشته در جنوب مقطعی شنا را ملاقات کند.

آن نبود تا Connors رسیده تریبون که او در بر داشت خود را چگونه به یاد ماندنی تلاش او تبدیل شده است.

دریاچه نقره ای ارشد پیمایش استخر در زمان 4:51.24, خوراکی 21-سال-علامت قبلا تعیین شده توسط گاردنر سامانتا Stan (4:52.38).

“من نمی دانم هر چیزی در آن زمان به دلیل من نمی توانستم شنیدن هر چیزی در استخر” Connors گفت. “این بود تا زمانی که من رفتم به دریافت جایزه من است که من برای اولین بار متوجه شدم و من در شوک بود. آن را فقط به من نشان داد که کار سخت می پردازد.”

حتی اگر Connors شد دفاع از قهرمان و برتر 500-حیاط آزاد شناگر در دولت او را ندارد این رویداد برای اعطا. او با اشاره به کوهست امیلی اپلتون به عنوان کسی که می تواند ادعا و نباید نادیده گرفته شوند.

“من می دانستم که وجود دارد رفتن به برخی از رقابت” Connors گفت. “من در دانه بار و من 5:04 و امیلی 5:08. من فقط می خواستم به شنا کارآمد و اقامت طولانی است. من فکر می کنم در اول 200 نوع تاسیس کارآمد سکته مغزی و پس از آن من برداشت temp.”

Connors برای اولین بار شروع به شنا کردن در او پدربزرگ استخر در سن 6 و سپس تلاش برای مشهور Kingfish شنا و دو سال بعد. او ساخته شده باشگاه تیم شده است و عامل اصلی وجود دارد برای بخشی بهتر از یک دهه است.

“پدر و مادر من مطمئن بودم رفتن به آن را” Connors گفت. “یکی از بزرگترین چیزی که Kingfish کمک کرده است تا با مدیریت زمان. من در اینجا شنا 20 ساعت در هفته پس از آن را به من آموخت برای مدیریت زمان بین شنا و مدرسه است.”

به دلیل آموزش های پیشرفته در سنین پایین Connors وارد دریاچه نقره ای به عنوان یک محصول جلا. او قرار داده شده در بالا و چهار در هر دو 200 – 500-حیاط آزاد رویدادها به عنوان یک دانشجوی سال اول.

“الکسا است همیشه شده اختصاص داده شده به ورزش گفت: دریاچه نقره ای مربی مت پک که آغاز شده و این برنامه در سال 2006. “او آغاز شده است تا جوان و مصمم است به بهترین او می تواند هر دو در داخل و خارج استخر.”

Connors غالب فاصله شناگر در کشور در زمستان سال گذشته. او برنده جنوب مقطعی در 200 (1:51.10) و 500 (4:55.72) و سپس تکرار و تلاش در Div. 1 متحده است. او برنده 200 در 1:50.84, سپس در زمان خانه Div. 1 عنوان در 4:53.14.

کسانی که تلاش قرار داده و او را مستقیما در رادار چند Div. 1, کالج, شنا کردن برنامه های. Connors در نهایت حل و فصل در دانشگاه ریچموند امضای او ملی نامه ای از قصد پاییز گذشته.

“استخدام پروسه طاقت فرسا است, آن را بسیار آسان به بلند شدن در آن با مدارس و بخش 1 پیشنهادات” Connors گفت. “ریچموند کوچکتر دانشگاه شما توجه بیشتری از اساتید بیشتر در تعامل با دانش آموزان در یک 1-در-1 اساس.

“من هم دوست داشتم فرهنگ از تیم, این چیزی است که واقعا آن را به فروش رساند. دختران در این تیم واقعا فوق العاده برای من است.”

آیا شما یک داستان مشابه در جامعه خود را? لطفا در صورت احساس رایگان به من اطلاع دهید در donato.ventura@bostonherald.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im