محبوب Sky News لنگر پل موری اعلام کرده او را در پخش زنده از ساحل طلا در طول یک جارو تور منطقه ای استرالیا.

پل موری زنده شهر ما تور مطرح $400,000 منطقه ای برای جوامع در سال گذشته است.

در سال 2020 موری بازدید 10 مکان های منطقه ای در 10 ماه و او را بشنود از ساکنان در مورد مسائل و چالش های آنها روبرو هستند.

Sky News presenter Paul Murray pictured on his brand new set where he will present Paul Murray LIVE in a man-cave inspired setting. Picture: Toby Zerna
media_cameraاخبار آسمان مجری پل موری تصویر در خود مجموعه با نام تجاری جدید که در آن او خواهد شد در حال حاضر پل موری زندگی در یک محیط الهام گرفته از غار. تصویر: توبی Zerna

اولین توقف در شهر ما تور بتمنس بای در ولز جنوبی جدید که ویران اخیر bushfires.

آقای موری گفت: “پس از bushfires که باید زده کشور ما در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری بسیار مهم است که ما پشتیبانی و ویترین شهرها هستند که ستون فقرات این کشور است.”

“من خیلی افتخار می کنم تاثیر این سفر تا به حال در جوامع محلی در سال گذشته و در این سال ما حتی بیشتر بلند پروازانه به منظور بالا بردن وجوه و اطمینان ما با ارائه یک مثبت تاثیر ماندگار. من نمی توانم صبر کنید برای دریافت در جاده,” او گفت:.

Sky News presenter Paul Murray will tour 10 regional locations in 10 months. Picture: Toby Zerna
media_cameraاخبار آسمان مجری پل موری به تور 10 مکان های منطقه ای در 10 ماه. تصویر: توبی Zerna

هر نشان می دهد در این سفر حمایت توسط Harvey Norman, سونی, موسیقی و CBA را شامل برخی از بزرگترین ستاره موسیقی از سونی انجام زندگی می کنند.

در بتمنس بای این تور برگزار خواهد شد در تاریخ 19 فوریه در 9pm (AEST) در حالی که آقای موری Gold Coast توقفگاه بین راه به طور موقت قفل شده در آوریل 29 در Bundall.

اخبار آسمان اجرایی پل Whittaker گفت: در سال گذشته تور یک “موفقیت فوق العاده ای”.

“ما را خوشحال و برای گرفتن پل برنامه محبوب را در جاده ها دوباره در این سال برای ارتباط با جوامع محلی در سراسر استرالیا و به اشتراک گذاری داستان خود را با بینندگان ما در خانه است.”

در اصل منتشر شده و اخبار آسمان لنگر پل موری مجموعه های دیدنی در ساحل طلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im